5

Ciekawostka ze świata żużlowego: Bartosz Zmarzlik jest najbardziej utytułowanym żużlowcem w historii do momentu ukończenia 27 roku życia. Nikt przed nim nie został tak szybko potrójnym mistrzem świata.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kidd Monica Seles wciągnęłaby Graff nosem, ale pewien niemiecki kibic na to nie pozwolił ...

3

@SuperPatsonFCB No zeszmacił się strasznie i już nawet się z tym nie kryje.

6

"Zabolało, bo mu się nogi rozjechały". Mnie też uszy bolą, kiedy słyszę, jak się Orłowskiemu mózg z językiem rozjechał.

0

@Ojciec5tkidzieci Jastrzębie i Zawiercie powinny wyjść z 1 miejsca w grupie. Ale zachodzę w głowę, dlaczego to ZAKSA ma znowu najtrudniejszą grupę w LM??

2

Wczoraj odbył się pierwszy finałowy mecz o Drużynowe Mistrzostwo Polski na żużlu. Stal Gorzów pokonała faworyzowany Motor Lublin 51:39 i jest bliżej swojego 10 tytułu mistrza Polski w historii tej dyscypliny.
Stal do zwycięstwa poprowadziło trio Zmarzlik 16 +1, Vaculik 14+2 oraz Woźniak 11+2, a wynik Motoru ciągnął Kubera 16 pkt. oraz Cierniak 8+2.
Rewanż za 2 tygodnie. Gorzowianom do szczęścia wystarczy 40 punktów w Lublinie.

3

Bartosz Zmarzlik zwycięzcą Grand Prix Vojens i o krok od 3 tytułu mistrza świata!!!

1

@Janiama Widzisz Maciej, a ci pseudoznawcy z la bambli pisali tutaj, że Stal jest słaba i nie ma się kogo bać. Stal od ładnych paru lat fruwa po częstochowskim torze, nawet bez Thomsena daliśmy radę.

1

@mrboom Sparta zgasła i tyle w temacie. Stal Gorzów w finale!!! :)

2

STAL GORZÓW w FINALE PGE EKSTRALIGI 2022!!! Na pohybel hejterom i sędziemu drukarzowi!

1

@Janiama Sevilla FC - FC Barcelona 1:2

19

Zagłosowałem, że "znakomicie". To było najlepsze okienko transferowe Barcelony od wielu lat, zarówno po stronie pozyskanych piłkarzy, jak i tych sprzedanych/oddanych/wypożyczonych. Pion sportowy zrobił kawał kapitalnej roboty. Pozbył się zawodników niechcianych przez trenera, równocześnie sprowadzając tych, którzy byli trenerowi potrzebni. Do tego praktycznie na każdą pozycję mamy po 2 piłkarzy, co jest idealną sprawą w kontekście długiego sezonu przeciętego mundialem pod koniec roku. Teraz wymówek nie ma, teraz nadszedł czas zwyciężania.

0

@Criss18Barca Gorzów - Częstochowa 50:40
Toruń - Lublin 42:48

Nie doceniacie siły Stali, ale może to i lepiej. :)

0

@FCB24 Lublin na 90% i ... nie wiadomo. Teoretycznie Częstochowa będzie faworytem, bo ma rewanż u siebie, ale... w sezonie zasadniczym był w dwumeczu ze Stalą idealny remis. Remis był dlatego, że na torze w Cz-wie Włókniarz jechał z ZZ za Lindgrena, a Stal po pierwszym biegu straciła Thomsena do końca zawodów, a i tak zrobiła tam 40 pkt. Teraz Włókniarz nie ma ZZ za Lindgrena, a Stal ma ZZ za Thomsena do końca sezonu. Poza tym na gorzowskim torze nie potrafi jeździć Madsen ani Lindgren. Jeżeli Stal wygra dzisiaj z Włókniarzem za min. +10, to w rewanżu przy 7 startach Zmarzlika i Vaculika (obaj lubią tamten tor) jest w stanie przewagę spokojnie obronić. Także w parze Gorzów-Częstochowa jest 50/50.

1

@Pawel13sz + Jamesa na wymianę :)

2

@kubix05 Panie, ja nawet takie okładki na zeszyty miałem, jak ta pod tymi naklejkami. :)

0

Polska piłka klubowa to jednak frajernia. Szkoda Rakowa, ale oni też się nie wyłamali ze schematu.

41

Jeżeli Barcelona ma coś znaczyć w Europie, to nie może bać się takich drużyn jak Bayern czy Inter. Poza tym Inter w europejskich pucharach gra słabiutko.

Dla Xaviego te mecze to też będzie taktyczne sprawdzam. Zobaczymy czy chłop taktycznie też się rozwija czy stoi w miejscu. Skład mamy dobry, żadnych wymówek w stylu trawa była za długa nie będę przyjmował.

4

Carlo Ancelotti - Pan Trener, po prostu. Wygrać mistrzostwo kraju w 5 najsilniejszych ligach w Europie + europejskie puchary? Szacunek ogromny.

0

@zenoowity O jakim twiterze Ty do mnie człowieku piszesz? Przeczytałem i odniosłem się do postu, który napisał @tomek8756 Jeżeli on coś źle umieścił czy przekręcił, to nie moja wina. I jeszcze jedno: nie mam twittera mądralo.

1

@tomek8756 Fajnie, gdyby to była firma IntelUkraina. Ale w tym przypadku promowanie Ukrainek jest nie na miejscu. Lepszym rozwiązaniem byłoby gdyby dali po równo Polkom i Ukrainkom i stypendiów i kasy. Chcieli pijarowo zabłysnąć, ale w moim odczuciu wyszło wręcz odwrotnie.

1

Kontuzje kontuzjami, ale w Liverpoolu każdy jest pod formą. Może zmęczenie materiału w tym klubie i pewna formuła się wyczerpała? Sadio Mane chyba wiedział co robi odchodząc.

23

Chyba jeszcze nikt tego nie napisał, ale Munuera Montero świetnie sędziował wczorajszy mecz z Realem Sociedad. Trzymał ciśnienie i chyba żadnych większych błędów nie popełnił. Trzeba gościa pochwalić i zapamiętać na kolejne mecze.

1

Doświadczony i odważny w grze do przodu śrdokowy pomocnik = grający prostopadłe piłki do wychodzących skrzydłowych i napastnika + nominalny prawy obrońca (Araujo tam się marnuje i nie potrafi grać) i mamy kompletny skład.

0

Oficjalnie: Robert Lewandowski bez asysty dzisiaj.

8

Ten mecz pokazuje dlaczego Barcelonie potrzebny jest środkowy pomocnik w stylu Bernardo Silvy. Młodzież potrzebuje profesora w środku pola, a Frenkie nim nie jest.

0

Włókniarz Częstochowa wygrywa we Wrocławiu ze Spartą 44:46 i jest jedną nogą w półfinale PGE Ekstraligi. W drugim dzisiejszym meczu Apator Toruń ledwo wygrał ze zdziesiątkowaną (bez Vaculika, Thomsena i Palucha) Stalą Gorzów 46:44. Rewanże za tydzień.

1

@Janiama RSSS - FC Barcelona 2:4

0

@Mns21 Pożyczkodawcy zawsze się opłaca. No chyba, że nie oddasz. Wtedy ryzyk-fizyk:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?