Don Lucas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Dwóch z trzech najbardziej hejtowanych przez tutejszych ekspertów piłkarzy zagrało dobry mecz i przyczyniło się do pokonania Kadyksu (S. Roberto i Ferran). Do hejtowania pozostał już tylko ten trzeci. Ciekawe ile czasu zajmie mu przekonanie hejterów do siebie?
Ter Stegen i Dembele pozamykali wam w tym sezonie paszcze i robią to praktycznie co mecz. Myślę, że Fati w końcu też to zrobi, jeśli nie w tym, to w przyszłym sezonie.
0
@kamilos1214 Tylko nie zaśnij za kółkiem, bo nikt Cię nie obudzi.
0
Wyczuwam M. Alonso w pierwszym składzie w meczu z United. :)
0
@Sau_Ron Sponge. Kolega był o 8 sekund szybszy. :)
10
@Luciano99 Muszę przyznać, że jesteście patologicznie zabawni w tych swoich stories. Walaszek ma godnego konkurenta w Tobie.
1
@VegetaPolska fajne papcie :)
0
Kiedy ten krzywy ryj przestanie prześladować Barcelonę i hiszpański futbol?
0
@require Oby ją też kiedyś ktoś ostro przejechał/dojechał, jak będzie biegać po ulicy bez opieki. I co drugie słowo na "k", normalnie kwiat internetu. To coś ma widownię? Co ona wartościowego może mieć do przekazania innym poza własną głupotą? Upadek ludzkości postępuje baaaaardzo szybko.
0
Do tej pory, o ile mnie pamięć nie myli, Barcelona w Manchesterze z United wygrała tylko raz w 2019 r. po samobóju L. Shawa.
Jeżeli historia się nie powtórzy, to chyba tylko karne mogą nas uratować.
2
@Cobra303 Niezbędne, to było ogrywanie Pablo Torre, tak myśląc logicznie. :)
0
@Felipe_PL Słuszna uwaga. To nie ludzie, to (cenzura). Wielu z nich pewnie jeszcze nie wiedziało na czym polega piłka nożna, kiedy Xavi zaczynał karierę. Dla nich, ktoś taki jak legenda (Xavi) nie istnieje. Szkoda na nich literek na klawiaturze.
2
@Cule Hmmm. Gdzie tu jest hejt w mojej wypowiedzi? Zwykłe stwierdzenie faktu. Za to ty pewnie jesteś jasnowidzem skoro tak dobrze wiesz co robiłem przed meczem. Nikogo nie mam w zwyczaju hejtować przed, w trakcie, a nawet po meczu. Sprawdź w słowniku co oznacza słowo hejt, bo w mojej wypowiedzi odnośnie Xaviego go nie ma. A jeżeli nie rozumiesz znaczenia słów, których używasz, to ... nie używaj. Proste i bez odbioru.
1
@Pedri16Future De Jong nie pasował mi przecież do tej (nie)śmiesznej koncepcji.
0
Busquets - Kessie - Roberto w rewanżu z United w środku pola. Co może pójść nie tak? :)
3
Nie tak dawno pisałem na La Rambli, że Xavi zajeżdża zawodników i wkrótce to się zemści. Długo nie trzeba było czekać, dzisiaj kolejny do kolekcji, a to jeszcze nie koniec.
0
@gumaz Wiem, że nie należy oceniać po wyglądzie (zwłaszcza nieznanych ludzi), ale patrząc na nią, to te 24 lata, to i tak długo pożyła.
0
@Gacork W serduszku i pamięci tylko Barcelona.
12
Ten to ma łeb do biznesu. Kiedyś jeszcze zreorganizuje te wszystkie ligi mistrzów i puchary UEFA, a w ich miejsce wprowadzi coś extra.
1
@MesQueUnClub_87 Pozycja obsadzona jest beznadziejnie, a tak naprawdę wcale. Różnica między Roberto, a Kounde na PO jest taka, że ten pierwszy lepiej podłącza się do ataków i lepiej czuje się z piłką przy nodze (jest bardziej kreatywny). Natomiast ten drugi lepiej broni i lepiej się ustawia w defensywie. Jedno co ich łączy, to fakt, że żaden z nich nie jest nominalnym prawym obrońcą. Ci, którzy krytykowali Roberto i żądali jego odejścia, to zapewne ci sami, co sprzedawali Ter Stegena i Dembele. Od kiedy to "fachowcy" z La Rambli są dla Ciebie punktem odniesienia? Zresztą Alvesa pod koniec pierwszej przygody z Barcą też strasznie hejtowano tutaj za miliony wrzutek w kosmos, ale tego już się pamiętać nie chce, albo udaje, że tego nie było. Hipokryzja w czystej postaci.
1
Jeżeli po marcowym el classico będzie kolejne +3 do tabeli, to już Real nam mistrzostwa nie odbierze.
4
@don'T.R.I.P.e To jest zazdrość i niemoc w jednym. Jeżeli ktoś ma inne zdanie lub kibicuje innemu klubowi, to już z definicji jest "głupi", "inny" "gorszy". Na to pomoże tylko pewna maść, na pewne dolegliwości ;)
0
@barteq Źle trafiłeś w obu przypadkach, bo ja Griezmanna za to ceniłem. A co do Lewego, to on sam się broni zarówno swoją grą, jak i liczbami oraz tym, co się o nim pisze w prasie hiszpańskiej i katalońskiej.
Wkurza mnie tylko umniejszanie mu zasług przez tzw. Polaczków-hejterów, którzy srają z zazdrości i tylko czekają aż mu się noga potknie typu to niestrzelony karny, to czerwona kartka. A jak strzela hattricki, albo zwycięskie bramki w doliczonym czasie gry, to albo morda w kubeł, albo piszą, że to fart. No nie dogodzisz. A to jest piłkarz klasy światowej, który sprawdził się w każdym klubie i w każdej lidze w której grał.
7
Teraz jak gramy na zero z tyłu, to wszyscy zachwycają się Christensenem i Kounde i piszą, że to TOP transfery. I słusznie! Obaj defensorzy grają świetnie.
Nie zapominajcie jednak o Lewandowskim, bo to jest transfer TOP TOPÓW w tym sezonie. To dzięki jego bramkom Barcelona jest w tym miejscu gdzie jest. To przy nim genialnie rozwija się Gavi w ataku i robi coraz lepsze liczby. To, że wczoraj Robert nie strzelił i generalnie ma w tym roku trochę gorszy moment (ale i tak bramki strzela) nie oznacza, że nie pracuje dla zespołu. Bramka Gaviego, to też duża zasługa Lewego, który ściągnął na siebie uwagę obrońców przez co ci zapomnieli o młodym. Do tego jego praca poza polem karnym również jest godna uwagi, bo dzięki temu, że wyciąga obrońców, to robi miejsce dla wbiegających w wolne przestrzenie kolegów z drugiej linii: Gavi, Pedri, Kessie czy FdJ.
Powoli Raphinhia i Kessie też zaczynają lepiej rozumieć oczekiwania Xaviego i wychodzi im to coraz lepiej. Z ocenami transferów najlepiej poczekać do końca sezonu, bo to najlepszy moment na podsumowania.
7
Jordi Alba im mniej gra, tym więcej daje drużynie. Jakościowo w tym sezonie każdy jego występ jest na wysokim poziomie.
1
Spokojnie, w drugiej połowie przy takiej intensywności gry, Sevilla w końcu spuchnie i pęknie w obronie.
3
Jak mnie frustruje to zachowawcze granie pomocników Barcelony i brak prostopadłych piłek do wychodzącego na pozycję Lewandowskiego. Banda tchórzy. :(
0
To nie wina Koemana, że miał Messiego i burdel w klubie tylko wina prezesów, że jeden ten burdel zrobił, a drugi Messiemu podziękował!
2
@IronSanHybrid Cały ja :) Zwłaszcza jeżeli chodzi o język polski i prawidłową pisownie/wymowę.
10
@IronSanHybrid Okrążone. Koniec debaty. :)
0
@priest9999 Mojego Realu???? Żegnaj trollu, marnym człowieczkiem jesteś i kibicem tym bardziej.