42

Widzieliście ten sznurek ciężarówek jadących z Barcelony do Paryża?
Wiozą dokumentację medyczną Dembele, bo w samolocie się nie zmieściła.

1

Niemcy pewnie dawali na Kimmicha z Bayernu, ale skoro temat upadł, to dźwignia też się zacięła.

25

Wszystkim umknął jeden niezaprzeczalny fakt. W końcu jest jakiś piłkarz Barcelony, który chce stąd dobrowolnie odejść. Doceńmy to. :)

18

Negocjacje z PSG? Brzmi jak ponury żart. Nie negocjuje się z terrorystami. Grać na zwłokę do jutra, a wtedy odesłać do klauzuli i nara. Casus Neymara. Płać, bierz i spadaj.

0

@domin682 Nie wiedziałem, w takim razie słowo "zięcia" można wykreślić. :)

2

Dobra Lucho, jak już chcesz tego Dembele, to weź jeszcze od nas zięcia Ferrana, Alonso, Kessiego, Erica i ... a co tam, mamy gest, Lengleta też możesz sobie wsadzić ... do pierwszej jedenastki, oczywiście.

0

@MesQueUnClub96 i bez prawego obrońcy, zapomniałeś dodać. :)

0

@bartas97 Problem z Rakowem jest taki, że to nie jest polski klub. Mam nadzieję, że wiesz co chcę przez to powiedzieć.

7

Jestem za tym, żeby Dembele kliniki medyczne zwiedzał w Paryżu nie w Barcelonie. Miał tyle lat, żeby się wykazać, a nigdy tego nie zrobił. Pożegnam bez żalu. W sumie fajnie będzie go zobaczyć w jednym klubie z Neymarem.

1

@Rust_Cohle Jako inny zainteresowany:
1. Arsenal
2. Liverpool
3. Manchester City
4. Manchester United
5. Chelsea
6. Newcastle
7. Tottenham
8. Aston Villa
9. Brighton
10. Fulham
11. Brentford
12. West Ham
13. Crystal Palace
14. Burnley
15. Bournemouth
16. Everton
17. Sheffield
18. Nottingham
19. Wolves
20. Luton

0

@szkutnik91 Poczeka do 1 sierpnia.

1

Hotić i Andersson w polskiej Ekstraklapie są skazani na bycie wymiataczami. Dodatkowo Bośniak świetnie czuje grę i jest bardzo dobry technicznie. Na żywo ze stadionu widać to lepiej niż w TV.

6

Uuuuuuu, słychać wycie? Znakomicie! W gębie Curvajal zawsze była mocna. ZERO szacunku mam do tego kopacza odkąd tylko gra w Realu.

1

Dobra, teraz ogarnąć prawego obrońcę z prawdziwego zdarzenia i można zaczynać sezon na poważnie. Reszta pozycji w miarę obsadzona.

0

Jedno trzeba przyznać, w tym meczu żartów nie ma!

0

@adi7adi8 Supervisor był z Korei. Swoją drogą, to też hit, jakby Europejczyków zabrakło. :) Co on miał do gadania, jak liderka światowego rankingu i miejscowa idolka nie chciała grać? Gdyby się nie zgodził, to za rok supervisorem na tym turnieju na pewno już by nie był. Rozumiem, że takie są zasady jak napisałeś, ale to były max 3 gemy, gdzie Iga nie potrafiła zamknąć seta i czuła, że wymyka się jej z rąk. To jest fakt, który wywołuje u mnie zniesmaczeni, bo to nagle jej zaczął przeszkadzać brak światła. Mogła przerwać mecz przy stanie 5:3. Dlaczego tego nie zrobiła? Przecież te dwa gemy przegrała chyba w 10-12 minut.

0

@adi7adi8 Normalne by było, gdyby to Belgijka chciała przerwać mecz, a nie 1ga. No ale jak przestało iść i set zaczął uciekać, to i wymówka się znalazła. Zrozumiałbym przerwanie gry po 2 secie. Wtedy już faktycznie byłoby i ciemno i uczciwie.

0

Żenujące zachowanie Świątek. Pani sędzino przerwijmy, bo przegram. Rozumiem, że tylko Idze było ciemno, a nad Belgijką latały świetliki i stały latarnie. Nie przystoi takie zachowanie liderce światowego rankingu i to jeszcze w turnieju u siebie. Max 3 gemy zostały do końca seta. Mogły to dograć. Jestem zniesmaczony gwiazdorskim zachowaniem Igi.

0

@Kidd Sam jesteś niszowy :) Siatkówka nie jest sportem niszowym i nigdy nim nie była. Zobacz ile osób gra w jej odmianę na piasku. Dla mnie sportem niszowym jest F1, a jednak nie jest o czym świadczy liczne zainteresowanie kibiców na całym świecie.

0

@michal26 Na Montjuic, czemu nie? :)

49

Gorszy od Ferrana nie będzie. Chłopak ma talent i pora, aby w końcu go pokazał. Może to właśnie Barcelona jest jego piłkarskim miejscem na Ziemi?

0

Wszystkich chętnych zapraszam do mojej prywatnej ligi Box to Box w Fantasy PL. Część z Was już w niej była w zeszłym sezonie. Kod do ligi: kj6ucj

1

@Nieznajomy Niektórzy z nich z pewnością jeszcze żyją, nie przesadzaj.

1

@Kondziubarca O zaszywaniu żywego kota czy też szczura w pochwie kobiet czytałem kiedyś w jednej z książek Mastertona. Nie przypuszczałem nawet w najczarniejszych wyobrażeniach, że takie coś stosowało upa na polskich kobietach. W ogóle jak się czyta o tych sposobach sadystycznego zadawania bólu i śmierci, to skóra cierpnie, ciarki przechodzą po plecach i pot wstępuje na czoło. To jest gorsze od metod hitlerowców.

My, żywi nie mamy prawa im wybaczyć. Do tego prawo mają tylko przez nich pomordowani. Przebaczenie w tym przypadku jest trudne i takie ... nieludzkie.

1

@MesQueUnClub96 Awans rundę wyżej w turnieju, to już poprawiła :)

1

No to chłopak będzie sezon w plecy, a my razem z nim. Przez ten sezon mógłby już się sporo nauczyć w Barcelonie i mógłby trenować, a może i grać z Lewandowskim, a tak znowu Robert bez zastępy cały sezon.

4

"W worku i mocno zawiązany". Oby tylko nie utonął w rzece zwanej Barceloną . :)

1

Var - przeszkadza w wałkach;
Goal line - przeszkadza w wałkach,
Sędziowie gwiżdżący na niekorzyść Realu - do Segunda!
I w ten oto sposób znany jest przyszły mistrz Hiszpanii.

2

@Aragorn33 Tak, bo Romeu gwarantuje cokolwiek, a Ty o tym doskonale wiesz. Pamiętaj, że on już był w Barcelonie. A potem ten Romeu będzie zostawiał dziury w środku pola i zawalał mecze, a Ty się schowasz w głębokiej norze, bo będzie Ci głupio przed takimi forumowiczami jak ja. Romeu niczego nie gwarantuje poza wydaniem kasy na niego i blokowaniem miejsca w przyszłości dla potencjalnych następców na tę pozycję. Zrozum to wreszcie. Kimmich tak, nawet w ieku 33 lat, ale Romeu NIE, nie ta klasa sportowa.

1

@Aragorn33 Dlatego niech gra Nico albo ktoś ze szkółki, albo nawet taki Eric Garcia. Rozumiesz w czym rzecz? Nie wydawać głupio kolejnej kasy na piłkarzy wynalazki, skoro mamy takie wynalazki u siebie w klubie. Skoro chcesz czekać na Kimmicha 2 sezony, to ok, ale nie kupuj szrotu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?