Don Lucas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
No cóż, Hercules Alicante, to nie Barcelona, więc zrozumiale, że pana Janka może trochę w pewnym miejscu ściskać z żalu.
2
@jacobFCB Zgadzam się i popieram. Obejrzałem go dopiero w minione wakacje, tysiąc lat po BB i bez wątpienia uważam, że jest lepszy od BB. Rzekłbym, że Breaking Bad jest dla młodych, a BCS dla nieco starszych widzów :) Mnie również obok gry aktorskiej urzekły dialogi, dbałość o detale, humor i połączenie czasów przed, w trakcie i po karierze Saula. Genialne. I te akcje Kimmy & Jimmy na frajerach :) No i ich wzajemne uczucie do siebie, tak szczere, a tak niewypowiedziane (nie potrzeba było słów z ich strony, żeby to dostrzec).
0
I w sumie bardzo dobrze, bo z perspektywy trybun wiele rzeczy lepiej widać niż z perspektywy murawy (ławki rezerwowych).
1
Wystarczyło w klubie zatrudnić trenera z prawdziwego zdarzenia, żeby piłkarze przypomnieli sobie, że naprawdę potrafią grać w piłkę, a nie ją klepać.
1
@Adran360 To Seattle i LA ewidentnie burzą porządek :D
0
@brd42 Akurat Balde i Casado nie musieli odpoczywać, bo oni wcześniej rotowali. Poza tym jak sadzasz na ławkę Raphinię i Yamala, to posadź też Lewandowskiego, bo chłop ewidentnie nie miał z kim grać, a też gra w każdym meczu od początku.
Równie dobrze mógł Ich w ogóle nie wpuszczać na boisko, bo to niczego nie zmieniło. Mało tego, wynik był jeszcze wyższy z nimi niż bez nich (taki psikus).
2
Cóż porażka idzie na konto Flicka. Strasznie przekombinował ze składem i przestrzelił z taktyką, jeśli takowa była.
Nie możesz robić eksperymentów w obronie, tam musi być zgrany monolit, a taki zdaje się, że się stworzył przez te pierwsze mecze sezonu (Kounde-Cubarsi-Inigo-Balde).
Druga rzecz, to wystawienie Lewego do gry bez żadnych skrzydłowych, a gdy już ci weszli na boisko, to Lewandowski zszedł.
Trzecia rzecz, to wrzutki w pole karne. Kiedy Lewandowski był na boisku piłek nie wrzucali w pole karne; Lewy zszedł nagle zaczęli dośrodkowywać. No głupie.
Ostatnia rzecz to Ferran Torres. Chłop kopie się po czole i gra całe spotkanie. Efekt jak zawsze zerowy.
Na takim stadionie jak El Sadar nie możesz odpuszczać, bo to niewygodny teren. Rozumiem, że Flick się uczy La Ligi, ale od czego są jego asystenci, żeby pewne rzeczy trenerowi uświadomić?
Szkoda tej porażki, bo poza Inigo Martinezem nikt specjalnie nie odpoczął, a wynik i sam przebieg meczu do bani. Można to było spokojnie wygrać, a przynajmniej nie przegrać.
1
Nie wiem jak Wy, ale ja już oczami wyobraźni widzę te lagi posyłane przez Szczęsnego na Lewandowskiego. Ale by się działo, ale to by latało. :-D
24
Pół żartem-pół serio, Szczęsny to najlepsza opcja na bramkę. Pytanie czy jemu się jeszcze chce? Z drugiej strony wizja gry w jednym klubie z Lewandowskim i do tego w Barcelonie może go skusić. Chłop ma dopiero 34 lata i jak wiadomo ostatnio był w naprawdę dobrej formie. Doświadczenie ma, umiejętności ma, nogami też gra całkiem nieźle, nikogo lepszego obecnie na rynku nie ma.
Lewandowski mógłby Wojtka przekonać na te 8 m-cy. Moim zdaniem nie jest to takie nierealne.
2
@Safrani Zesrałeś się chłopie i widzę, że nadal nie potrafisz grzecznie wstać, posprzątać po sobie i przeprosić resztę towarzystwa za oglądanie gówna, które napisałeś. Mało tego, wziąłeś je do ręki i malujesz dalej po ścianach. Brzydko z twojej strony.
6
Niestety, ale w dziewięciu nie da się wygrać meczu, zwłaszcza w lidze mistrzów.
Ter Stegen nie dojechał na mecz, a Eric odjechał zanim mecz się zaczął (oczywiście z winy Niemca).
Dlatego nie można za bardzo ocenić gry drużyny przeciwko solidnemu Monaco. Plan trenera w momencie czerwonej kartki totalnie się posypał. Do tego dochodzi krótka ławka rezerwowych i obraz nieszczęścia dopełniony.
Ta bramka strzelona przez Yamala to i tak więcej niż Barcelona zasłużyła w tym meczu.
0
@Metalowy14 Nie zgadzam się. Ćwiąkała jest beznadziejnym komentatorem, za to świetnym dziennikarzem. Gość mnie swoim głosem podczas meczu usypia i zanudza. Przykład znakomitego połączenia dziennikarstwa z komentowaniem to Święcicki.
0
@Stinger_ Barca gra ładnie dla oka i wygrywa w dobrym stylu, Lech podobnie. Reszta nas nie interesuje :)
0
@Blantozaur Izolować od otoczenia. Tylko polskie prawo jest w tym temacie tak ułomne i niedostosowane do rzeczywistości, że musi dojść do tragedii, żeby zająć się takimi osobnikami jak ten facet. Gość jest niebezpieczny dla otoczenia i powinien być pod stałą opieką psychiatry zamknięty w zakładzie. Znając życie po 3 m-cach obserwacji i leczenia go wypuszczą. Znajdzie nową ofiarę i znów dojdzie do tragedii. Obłęd.
2
Nie no czepianie się Ter Stegena uważam za zwykłe przypierdalanie się dla przypierdalania. Komuś się nudziło i napisał paszkwila na jednego z najlepszych piłkarzy tej drużyny w ostatnich sezonach. Następny będzie o Lewandowskim czy Cubarsim?
1
Późny sierpień, a w Madrycie już przymroziło. :)
0
@adi7adi8 Tylko, kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu, a kto stoi w miejscu, ten się cofa, jak mówi mądre przysłowie.
W Barcelonie wyniki też broniły Valverde, ale do czasu.
Może tak jak zauważył @FcPortoFan1999, że Iga się boi ryzyka zmiany trenera, bo to Wiktorowski pchnął jej karierę do przodu, a może jest dobrze jak jest i każdemu ten układ pasuje dopóki są wyniki. Tylko obawiam się, że wszystko jest jednak do czasu.
0
@FcPortoFan1999 No właśnie, też się nad tym zastanawiałem czy Iga mimo wielu zasług dla Tomka Wiktorowskiego nie powinna zmienić trenera. Odnoszę wrażenie, że ta współpraca się już trochę wypaliła i funkcjonuje to na zasadzie "jest jak jest".
Nie jestem aż takim fanem tenisa, ale sporo meczów Igi już na przestrzeni ostatnich 4 lat widziałem i odnoszę wrażenie, że Iga poza poprawą serwisu i dobrą pracą nad psychiką, w innych elementach po prostu stoi w miejscu.
Jeżeli w ciągu najbliższych 12 m-cy nic się nie zmieni, to chyba zmiana trenera wyszłaby jej na dobre.
0
Kurczę, Iga Świątek jest numerem 1 światowego tenisa u kobiet, ale jej gra jest tak nudna i jednowymiarowa, że aż wstyd. To nawet 104 rakieta na świecie potrafi zagrać skróty, a Iga nic, kompletnie nic.
Myślicie, że to wina trenera Wiktorowskiego, że jej nie uczy nowych elementów czy Iga sama nie chce próbować nowych rzeczy? Zrzucanie na brak czasu jest wygodną wymówką, ale też nie przystoi takiej zawodniczce.
Przez to jak Idze nie idzie w meczu, to nie ma ona planu B, C czy D, bo po prostu nie potrafi grać różnorodnie przez swoje techniczne braki.
Nauczy się nowych elementów gry w tenisa czy już tak pozostanie, jak myślicie?
3
Laporta & Deco, miejcie panowie trochę honoru i wypierdalajcie z tego klubu dla dobra nas wszystkich.
3
Wymienią Gundogana za Cancelo i taki będzie finał tej opowieści.
0
@AdrianJaniak Zobaczymy, jak będzie z tymi oklaskami w Bilbao ;)
30
Schodzi z boiska w Valencii Lamine Yamal, otrzymuje brawa; schodzi z boiska Vini i otrzymuje przeraźliwe gwizdy. To są te detale :)
0
Nie dość, że Barcelona ma problemy finansowe, to ta banda nieudaczników u steru dokłada jeszcze problemy wizerunkowe. Wstyd, to mało powiedziane. Żenujące zachowanie klubu wobec jednego z najlepszych zawodników ub. sezonu.
1
Mam nadzieję, że Ferran Torres tym występem posadził się na ławce i od następnego emczu Pau Vitor będzie grał w podstawie.
1
@Faro Sprawdzałem rok temu i sobie odpuściłem. Badziewie. Przed tym sezonem nie sprawdzałem.
1
Jutro start Premier League.
Jak co sezon zapraszam do mojej ligi FPL "Box to Box". Niektórzy z Was od kilku sezonów już w niej grają za co dziękuję. Każdy nowy gracz mile widziany. Uprzedzając pytanie, gramy for fun. Poniżej bezpośredni link oraz sam kod. Zapraszam!
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/6di969
League Code: 6di969
Dobrej zabawy!
0
@FcPortoFan1999 Wygra Trump i tęczowe towarzystwo niebinarne będzie miało zakaz wjazdu na IO w LA. Wiem, że przesadzam, ale może jednak nie. Przy Trumpie nic nie jest pewne, a wszystko możliwe.
5
Ma swój styl, ma swoje zdanie, poza boiskiem jest oryginalny. Ale wie, że przede wszystkim jest piłkarzem i profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. Bardzo dobry obrońca.
2
Dziwicie się, jakbyście nigdy meczu NBA nie widzieli. Tam nie takie straty się odrabia i to w pół kwarty.