Don Lucas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie poleciał załatwić transfer do ligi izraelskiej. Niestety, to obecnie jest jego poziom mentalny i sportowy.
0
Kobitki wygrały El Classico 4:0. no i elegancko! :)
0
Baju baj. Messi wyruszył w sentymentalną podróż wspomnień, a niektórzy na czele z tym dziennikarzyną podniecają się nie wiadomo czym. Messi wróci do Barcelony, żeby tu zamieszkać, a nie grać. Nie miejcie złudzeń.
12
Niejeden w wieku Lewandowskiego, gdyby tak się złożył do strzału, to musieliby go potem składać na ortopedii.
4
Sportowo straszny dramat. Szkoda chłopaka, zwłaszcza, że sercem do gry mógłby obdzielić pół drużyny. Oby nie był to koniec jego krótkiej kariery. :(
1
Vinicjusz przed Lewym, a Pedri poza TOP 10. Hipokryzja, skandal, kabaret, jedno wielkie guano. Ten plebiscyt jest niewarty nawet splunięcia.
0
Norwegowie, to chyba patrzą na zegarek. Jest 10. wieczorem, to i dziesięć bramek wbili. pewnie jeszcze 11-tą wcisną.
8
Tymczasem w klubie panuje optymizm :)
0
Przypominam się z kodem do mojej ligi Box to Box w FPL: 60obtt. Start Premier League już za kilka godzin. Zapraszam.
2
Cześć, jak co roku, chętnych zapraszam do mojej ligi BOX to BOX w Fantasy Premier League. Kod dostępu: 60obtt. Zainteresowanych bezpośrednim linkiem zapraszam na prive.
Wielu z Was już grało w mojej lidze, niektórzy grają od kilku lat. Nagród nie ma, ale jest miłe towarzystwo i rywalizacja.
3
@LeoMessiiBarcaPepa Sprawdź lepiej w umowie czy nie masz wpisanej dodatkowej prowizji do zapłaty za wcześniejszą spłatę kredytu. Takie rzeczy się zdarzają.
1
@19Macio93 Sam sobie odpowiedziałeś w sprawie Drzyzgi juniora :) On dzisiaj mógłby takiemu Firlejowi czy Komendzie tylko ręczniki podawać. Jak słusznie zauważyłeś grał tylko dlatego, bo był najlepszy z najsłabszych. Szybko jednak został zweryfikowany najpierw w kadrze, a potem w klubie.
A porównania z Bartmenem i Grbiciem po prostu nie zrozumiałeś. Pisałem o tym w kontekście Drzyzgi i Komendy :) Nie wiem skąd jesteś, ale pasujesz idealnie na kibica Resovii :)
1
@19Macio93 Myślenie nie boli. Grają trójką klubową z Lublina, który pozamiatał w sezonie ligowym. Bez dobrego rozgrywającego nic by nie wygrali, a Komenda miał sezon bardzo dobry, najlepszy w karierze, podobnie jak Sasak. W kadrze też to się sprawdza. Wobec kontuzji Janusza wybór był oczywisty, a Komenda jest solidnym rozgrywającym, bez błysku, ale solidnym. A pisanie o Fabianie Drzyzdze największemu klaunowi na rozegraniu w XXI wieku w Polsce tylko świadczy jak słabo się znasz na siatkówce. Jeszcze o Bartmanie zapomniałeś napisać, żeby Grbica zmienił na trenerce :)
2
@Kgorecki2500 Odpowiedź jest prosta: Dorociński
1
@JohnKennedy Prawo korzystania z Internetu dla osób powyżej 80IQ
0
@jacobFCB Wyrazy współczucia. Ciężko coś napisać. :(
0
Dlaczego nie Lookman z Atalanty albo jakiś młody z ligi francuskiej?
0
Munuera Montero, to moim zdaniem obecnie najlepszy sędzia w tej upośledzonej pod tym względem lidze. Ale Rojas też daje radę, więc o dziwo wybrali dobrze na dwóch pierwszych miejscach, a jak się dobrze zastanowić, to nawet i na trzech.
1
@clyde wiadomo przez kogo opłacany jest Trzaskowski, poszukaj sobie w internecie, to nie jest wiedza tajemna. Nikt z czołowych polityków, sportowców, artystów nie prowadzi osobiście swojego profilu w mediach internetowych. Z jakiej choinki się urwałaś, bo chyba nie z zielonej? :)
1
@Criss18Barca U Zmarzlika sprzęt to 20%, a 80% umiejętności. Nie raz, nie dwa udowodnił to chociaż w grand prix, gdzie z gówna potrafił ukręcić bat w postaci podium. No ale taki jak Zmarzlik rodzi się raz na pokolenie, podobnie jak Messi w piłce nożnej.
Zobaczymy jak będzie z Pawełczakiem z Bydgoszczy, bo to podobno ta sama skala talentu.
0
Panowie jaki sprawdzony krem do twarzy po goleniu polecacie? Sam używam Loreal Men Expert Hydra Energetic. Chciałbym zmienić na coś innego.
1
Jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy Barcelony w XXI wieku. Co chłopa był tutaj hejtowany, to jego. Świetny piłkarz i jak widać cały czas skuteczny.
0
Araujo nie ma prawa być w tym klubie po sezonie. On jest taką katastrofą w obronie, że Harry Maguire, to przy nim profesor. Zawalone dwie ligi mistrzów z rzędu, to za dużo jak na taki klub jak Barcelona. Chłop jest po prostu przegrywem i tyle.
Co do meczu, to była walka do końca, ale niestety kontuzje i zajechanie sezonem wyszło z chłopaków w dogrywce. To była piękna przygoda z Ligą Mistrzów w tym sezonie, tym bardziej szkoda, że bez happy endu. Jeszcze nadejdzie nasz czas.
2
@Criss18Barca Podobno udzielał wywiadu dla SGP, dlatego się spónił. Jeżeli tak było, to jedno wielkie XD. Na miejscu Bartka bym ich olał i udzielał wywiadu dopiero po zawodach i to tylko w języku polskim.
2
Wystarczy co sezon wyławiać ze szkółki takich 2-3 Dani Rodriguezów z różnych pozycji i niech chociaż jeden odpali w pierwszym zespole, to już jest wartość dodana dla klubu. Raz, że jest potwierdzenie dobrego sytemu szkoleniowego w klubie; dwa, pokazuje, że skauting w klubie na poziomie młodzieży i dzieci działa bdb oraz trzy, pojawia się kolejny wychowanek za którego nie trzeba płacić horrendalnych pieniędzy innym klubom.
0
@FCB24 Messi w wieku Yamala, to jeszcze kopał sobie w La Masia.
5
Idealny mecz dla zmienników czyli Fatiego, Pau Victora i dla Forta. Pablo Torre też powinien zagrać od początku.
9
Ostatnia deska ratunku białych prześcieradeł. Najgorszy sędzia z możliwych dla Barcelony.
0
@Swistus172 Jutro do szkoły. Nie zapomnij wyciągnąć mózgu spod poduszki.
4
Dziewczyny z Barcy Femeni już praktycznie w finale Ligi Mistrzyń. Do przerwy prowadzą 3:0 i w dwumeczu 7:1. KOSMOS.