0

Pewnie poleciał załatwić transfer do ligi izraelskiej. Niestety, to obecnie jest jego poziom mentalny i sportowy.

0

Kobitki wygrały El Classico 4:0. no i elegancko! :)

0

Baju baj. Messi wyruszył w sentymentalną podróż wspomnień, a niektórzy na czele z tym dziennikarzyną podniecają się nie wiadomo czym. Messi wróci do Barcelony, żeby tu zamieszkać, a nie grać. Nie miejcie złudzeń.

12

Niejeden w wieku Lewandowskiego, gdyby tak się złożył do strzału, to musieliby go potem składać na ortopedii.

4

Sportowo straszny dramat. Szkoda chłopaka, zwłaszcza, że sercem do gry mógłby obdzielić pół drużyny. Oby nie był to koniec jego krótkiej kariery. :(

1

Vinicjusz przed Lewym, a Pedri poza TOP 10. Hipokryzja, skandal, kabaret, jedno wielkie guano. Ten plebiscyt jest niewarty nawet splunięcia.

0

Norwegowie, to chyba patrzą na zegarek. Jest 10. wieczorem, to i dziesięć bramek wbili. pewnie jeszcze 11-tą wcisną.

8

Tymczasem w klubie panuje optymizm :)

0

Przypominam się z kodem do mojej ligi Box to Box w FPL: 60obtt. Start Premier League już za kilka godzin. Zapraszam.

2

Cześć, jak co roku, chętnych zapraszam do mojej ligi BOX to BOX w Fantasy Premier League. Kod dostępu: 60obtt. Zainteresowanych bezpośrednim linkiem zapraszam na prive.

Wielu z Was już grało w mojej lidze, niektórzy grają od kilku lat. Nagród nie ma, ale jest miłe towarzystwo i rywalizacja.

3

@LeoMessiiBarcaPepa Sprawdź lepiej w umowie czy nie masz wpisanej dodatkowej prowizji do zapłaty za wcześniejszą spłatę kredytu. Takie rzeczy się zdarzają.

1

@19Macio93 Sam sobie odpowiedziałeś w sprawie Drzyzgi juniora :) On dzisiaj mógłby takiemu Firlejowi czy Komendzie tylko ręczniki podawać. Jak słusznie zauważyłeś grał tylko dlatego, bo był najlepszy z najsłabszych. Szybko jednak został zweryfikowany najpierw w kadrze, a potem w klubie.

A porównania z Bartmenem i Grbiciem po prostu nie zrozumiałeś. Pisałem o tym w kontekście Drzyzgi i Komendy :) Nie wiem skąd jesteś, ale pasujesz idealnie na kibica Resovii :)

1

@19Macio93 Myślenie nie boli. Grają trójką klubową z Lublina, który pozamiatał w sezonie ligowym. Bez dobrego rozgrywającego nic by nie wygrali, a Komenda miał sezon bardzo dobry, najlepszy w karierze, podobnie jak Sasak. W kadrze też to się sprawdza. Wobec kontuzji Janusza wybór był oczywisty, a Komenda jest solidnym rozgrywającym, bez błysku, ale solidnym. A pisanie o Fabianie Drzyzdze największemu klaunowi na rozegraniu w XXI wieku w Polsce tylko świadczy jak słabo się znasz na siatkówce. Jeszcze o Bartmanie zapomniałeś napisać, żeby Grbica zmienił na trenerce :)

2

@Kgorecki2500 Odpowiedź jest prosta: Dorociński

1

@JohnKennedy Prawo korzystania z Internetu dla osób powyżej 80IQ

0

@jacobFCB Wyrazy współczucia. Ciężko coś napisać. :(

0

Dlaczego nie Lookman z Atalanty albo jakiś młody z ligi francuskiej?

0

Munuera Montero, to moim zdaniem obecnie najlepszy sędzia w tej upośledzonej pod tym względem lidze. Ale Rojas też daje radę, więc o dziwo wybrali dobrze na dwóch pierwszych miejscach, a jak się dobrze zastanowić, to nawet i na trzech.

1

@clyde wiadomo przez kogo opłacany jest Trzaskowski, poszukaj sobie w internecie, to nie jest wiedza tajemna. Nikt z czołowych polityków, sportowców, artystów nie prowadzi osobiście swojego profilu w mediach internetowych. Z jakiej choinki się urwałaś, bo chyba nie z zielonej? :)

1

@Criss18Barca U Zmarzlika sprzęt to 20%, a 80% umiejętności. Nie raz, nie dwa udowodnił to chociaż w grand prix, gdzie z gówna potrafił ukręcić bat w postaci podium. No ale taki jak Zmarzlik rodzi się raz na pokolenie, podobnie jak Messi w piłce nożnej.
Zobaczymy jak będzie z Pawełczakiem z Bydgoszczy, bo to podobno ta sama skala talentu.

0

Panowie jaki sprawdzony krem do twarzy po goleniu polecacie? Sam używam Loreal Men Expert Hydra Energetic. Chciałbym zmienić na coś innego.

1

Jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy Barcelony w XXI wieku. Co chłopa był tutaj hejtowany, to jego. Świetny piłkarz i jak widać cały czas skuteczny.

0

Araujo nie ma prawa być w tym klubie po sezonie. On jest taką katastrofą w obronie, że Harry Maguire, to przy nim profesor. Zawalone dwie ligi mistrzów z rzędu, to za dużo jak na taki klub jak Barcelona. Chłop jest po prostu przegrywem i tyle.

Co do meczu, to była walka do końca, ale niestety kontuzje i zajechanie sezonem wyszło z chłopaków w dogrywce. To była piękna przygoda z Ligą Mistrzów w tym sezonie, tym bardziej szkoda, że bez happy endu. Jeszcze nadejdzie nasz czas.

2

@Criss18Barca Podobno udzielał wywiadu dla SGP, dlatego się spónił. Jeżeli tak było, to jedno wielkie XD. Na miejscu Bartka bym ich olał i udzielał wywiadu dopiero po zawodach i to tylko w języku polskim.

2

Wystarczy co sezon wyławiać ze szkółki takich 2-3 Dani Rodriguezów z różnych pozycji i niech chociaż jeden odpali w pierwszym zespole, to już jest wartość dodana dla klubu. Raz, że jest potwierdzenie dobrego sytemu szkoleniowego w klubie; dwa, pokazuje, że skauting w klubie na poziomie młodzieży i dzieci działa bdb oraz trzy, pojawia się kolejny wychowanek za którego nie trzeba płacić horrendalnych pieniędzy innym klubom.

0

@FCB24 Messi w wieku Yamala, to jeszcze kopał sobie w La Masia.

5

Idealny mecz dla zmienników czyli Fatiego, Pau Victora i dla Forta. Pablo Torre też powinien zagrać od początku.

9

Ostatnia deska ratunku białych prześcieradeł. Najgorszy sędzia z możliwych dla Barcelony.

0

@Swistus172 Jutro do szkoły. Nie zapomnij wyciągnąć mózgu spod poduszki.

4

Dziewczyny z Barcy Femeni już praktycznie w finale Ligi Mistrzyń. Do przerwy prowadzą 3:0 i w dwumeczu 7:1. KOSMOS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?