Don Lucas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mówcie co chcecie, ale Rudiger, to prawdziwy diabeł z wyglądu i zachowania: czarny, nieobliczalny i z kurwikami w oczach.
22
Po prostu GOAT czy się to komuś podoba czy nie.
1
@BulaKG Dla mnie to serial lepszy od BB. Kiedyś już to tutaj pisałem BB jest dla młodszych, BcS dla trochę starszych. Kimmy & Jimmy na zawsze w mojej pamięci :)
0
Yamal przed kolejnym meczem musi zjeść snickersa, albo Flick z nim poważnie porozmawiać na treningu. Chłopakowi powoli zaczyna palemka odbijać. W ogóle dzisiaj nie grał dla drużyny, a dla siebie. Do tego przy tym był fatalny i nie wyciągał z tego żadnych wniosków.
0
@wojopancer Zmarł Papież Jan Paweł II
0
@FcPortoFan1999 To prawda. Zwłaszcza, że to doświadczeni teleturniejowicze z dużą wiedzą.
0
@FcPortoFan1999 W takim składzie w jakim grają i w kategoriach w których chcą grać, to może jeszcze trochę potrwać zanim się pomylą. :)
7
Dawać tego Nico Williamsa do Barcelony. On by na lewe skrzydło pasował idealnie. Kolejny występ w barwach Hiszpanii tylko to potwierdza.
0
Barcelona nie płacze po błędach sędziego, Barcelona pokazuje charakter i potężne cojones. Bierze sprawy w swoje ręce i wygrywa na przekór wszystkim i wszystkiemu. W tym sezonie to jest genialna drużyna.
6
Vinicius z taką grą, to zasługuje na złotego banana, a nie złotą piłkę.
1
@SinMistico W Swansea i Coventry szału nie zrobił, a grał tam na wypożyczeniu. Odpalił dopiero w Sportingu i to w wieku 26 lat. Liga portugalska nie jest tak mocna jak np. Bundesliga czy nawet zaplecze Premier League. Uważam, że to nie jest gość godny wyłożenia dużej kasy, a taką zapewne zaśpiewa sobie Sporting.
0
Tak to jest, kiedy Szczęsny wejdzie za mocno kibicom w pamięć. Swoją drogą pół roku wystarczyło, żeby bramkarz doczekał się piosenki na swój temat w Barcelonie. Nie pamiętam, żeby w tym klubie inny bramkarz doczekał się piosenki na swój temat. Co za szaleństwo! :)
0
@usztafik Po to ci kredyt, żeby nie ograniczać sobie w danym momencie płynności finansowej. Potrzebujesz kasy na już, bo masz inne wydatki, a doskonale wiesz, że ten kredyt szybko spłacisz i godzisz się ponieść/zapłacić koszty kredytu, bo zwyczajnie to ci się bardziej kalkuluje niż na już wyłożyć własną kasę. Prosty rachunek ekonomiczny.
7
@Ojciec5tkidzieci Też tak uważam. A tłumaczenie się, że w złotówkach nie mieli zdolności, a we frankach mieli, to zwykłe zgrywanie ofiary i cwaniactwo. Najpierw się śmiali, że wzięli kredyt we frankach i dobrze na tym wyszli, potem rozpoczął się narodowy płacz i krucjata przeciwko bankom, bo zła Szwajcaria nagle z ujemnych stóp procentowych wystrzeliła na spory plus, a na końcu znów wielka radość, bo udało się po raz kolejny wszystkich oszukać, bo umorzono im coś, co powinni uczciwie spłacić.
Jak jesteś głupi i się nie liczysz z konsekwencjami podjętych decyzji, to za x lat nie płacz, że wtedy tego nie przewidziałeś. Złota zasada kredytowania mówi, że bierze się kredyt w walucie, w której się ma przychody.
Frankowicze to dobry przykład i obraz Polaka-cwaniaka, któremu się udało, bo zakombinował w życiu. I co najlepsze dwa razy.
2
Komentarz usunięty
0
@Batys Za długo kibicuję Barcelonie, żeby bić brawo pajacowi za rozwalenie klubu i polecenie za kasą do paryskiego szejka z Kataru. Rozumiem, że gdyby Luis Figo wrócił do Barcelony, to też biłbyś mu brawo po kilku dobrych meczach? Trzeba mieć trochę szacunku do siebie i klubu, któremu się kibicuje.
1
Zdziwiłbym się, gdyby RFEF i LaLiga nie robiły problemów. W Hiszpanii po staremu.
1
To City wygląda w tym meczu jak zagubieni chłopcy we mgle. Totalnie nie wiedzą co grać i jak grać.
0
@Luciano99 Za dużo żuberów i harnasi majster.
4
Zapamiętałem sobie tego sędziego dużo wcześniej, bo jako jedyny wydawał się normalny wśród tej hiszpańskiej trzody arbitrów i sędziował dość obiektywnie. Aż do pamiętnego meczu Realu z Celtą w CdR, gdzie po prostu przeszedł samego siebie tak jawnie krzywdząc Celtę. No nic, bywa pomyślałem.
W nagrodę dostał kolejny mecz Realu w lidze, ale tutaj znów nastąpił zwrot o 180 stopni i sędzia wrócił do normalności. Madryt pewnie liczył na kolejne korzystne wałki dla siebie, ale srogo się zawiódł i zdziwił, że sędzia, który uratował im tyłek w Pucharze Króla nagle gnoi ich w lidze.
PS. Zapamiętałem go przede wszystkim dlatego, że dobrze sędziował mecze Barcelony.
PS.2 Tym bardziej mi przykro, że jeden z nielicznych normalnych sędziów jest teraz tak szykanowany. Zrobią z niego kozła ofiarnego, żeby tylko pereziątka i anczelotki uspokoili twarze. Przykre.
0
@michal26 To był/jest dla mnie jedyny człowiek, który nadaje się na urząd prezydenta RP w tych trudnych czasach. Niestety debile z KO wybrali uśmiech zamiast rozwagi.
7
@CLS63AMG Za niewyparzony język w stronę sędziego
5
Neymar, to akurat książkowy przykład zepsucia sobie kariery przez brazylijskiego piłkarza. Kasa najpierw przyćmiła zdrowy rozsądek, a potem sportową ambicję. Najbardziej zmarnowany brazylijski talent ostatniej dekady (potencjał vs osiągnięcia).
0
Może by się ten pismak z Madrytu za swoich rzeźników z Realu wziął i zrobił artykuł o tym dlaczego sędziowie nie mają jaj karać zawodników Realu za ich brutalne faule, nawet żółtymi kartkami?
0
@BarcaFan20048989 Masz mi coś jeszcze do napisania? Tylko nie wmawiaj żadnych głupot :))))
3
@michal26 Zapominasz o najważniejszym, mianowicie Liga Mistrzów, to rozgrywki Realu Madryt i mnie osobiście nie zdziwi, jak Real to City zwyczajnie wyeliminuje.
1
Jedyne prawdziwe San Antonio, to Spurs z Teksasu.
0
@SzczenaWojtula Z takim bitem? Chyba żartujesz.
1
@Arcybiskup I by przegrał. Iniesta był geniuszem na swojej pozycji, podobnie jak Ronaldinho i Messi. Cała trójka miała to mityczne "magic touch" i potrafiła zagrać tak, że klaskało się oczami łapało za głowę z podziwu. Iniesta>Pedri i nawet nie ma co polemizować.
0
@July_6_BcN Real Madryt nawet podczas gry w szachy jest łapany na spalonym.