0

@July_6_BcN Real Madryt nawet podczas gry w szachy jest łapany na spalonym.

1

@norbi77 No widzisz, oglądałem na żywo, jak kręcili :) Faktycznie obejrzałem go 2 lata temu, a wydawało mi się, że to było kilka lat wcześniej.

0

@norbi77 No, początek pierwszego sezonu był fajny, trzymał w napięciu, miał jeszcze fabułę, która trzymała się kupy. Drugi sezon, to już jazda bez trzymanki. Serial oglądałem kilka lat temu.

3

Jak się ma takiego kretyna na czele ligi, to potem takie są tego efekty.

7

Nie ma się nad czym zastanawiać. Koleś jest jak struś pędziwiatr, ma drybling i gra na lewym skrzydle. Brać póki dają.

1

Ten co komentuje razem z Ćwiąkałą, to jest jakiś amator czy wzięli go z ulicy, bo akurat przechodził? Chłop się totalnie nie zna na piłce.

2

Mecz z Chelsea, PSG i dzisiaj z Benfiką, to TOP 3 rollercoasterów Barcelony w Lidze Mistrzów z happy endem. Jeszcze finał z Arsenalem w sumie też się nadaje. Dla takich meczów ogląda się piłkę nożną i kocha ten Klub.

0

Getafe dla dobra wszystkich weź i w końcu spadnij z tej ligi. Banda pajaców.

0

@kamiVeB No to jest nas dwóch... chłop długo dawał radę, aż w końcu i on się schamił. :(

6

Endrick, co to za przehajpowany piłkarz, to głowa mała.

10

Może jak mu legendarni rodacy zaczną przemawiać do rozumu, to blondynek w końcu zrozumie, że jego piłkarski czas w tym klubie dobiegł końca. Jest w takim wieku, że musi grać, a nie siedzieć na ławce. No ale chyba kasa>kariera.

0

Podzielam zdanie autora, że zimowe okienko transferowe służy do wzmacniania drużyny, a nie jej osłabiania. Jak jesteś w grze na wszystkich frontach, to musisz mieć szeroką kadrę gotowych do gry piłkarzy w myśl hasła "wszystkie ręce na pokład". Co innego jeżeli chcesz pozbyć się zbędnych graczy. Za najlepszy przykład niech posłuży Eric Garcia, niby zbędny, a jednak nie ma pozwolenia na odejście zimą.

0

@Kozinho. Powinieneś napisać "Murzyn" dużą literą, to raz, a dwa, masz tutaj i się broń :)
https://rjp.pan.pl/dokumenty-rady?view=article&id=1898:slowo-murzyn&catid=109:uncategorised

1

@Kitek1640 To nie neologizm tylko zapożyczenie. Mylisz pojęcia. I nie mam problemu z używaniem nowomowy młodzieżowej, tylko wkurza mnie wtrącanie obcych słówek do języka polskiego, który jest na tyle zasobny w wyrazy, że nie trzeba koślawić języka jakimiś anglikanizmami itd. itp. Widzę, że kariera w korpo międzynarodowym stoi przed tobą (p)otworem.

1

@Kitek1640 Szanuj język polski futrzaku, zwłaszcza, że piszesz na polskim forum :)

0

Manzano jak byłeś daremnym sędzią, tak dalej jesteś. Dzisiejszy mecz tylko to potwierdził.

0

Tebas, ty to jesteś jednak zwykła ludzka menda, jak mawiał klasyk.

1

@Luciano99 Lepszy żubr w garści niż klubowy optymizm w Barcelonie. xD

2

@stone80 Jeżeli twierdzisz, że Pedro z czasów Barcelony brakowało szybkości, to zaczynam wątpić czy rozmawiamy o tym samym piłkarzu. Chłopie, przecież Pedro był wtedy najszybszym, a na pewno jednym z najszybszych piłkarzy w zespole. Nie miał dryblingu Neymara czy Messiego, ale Raphinia to mógłby u niego pobierać korepetycje. Ciężko rozmawiać z kimś, kto jest tak uprzedzony do piłkarza, a na dodatek nie pamięta jego gry.
PS. Nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie. Nadal masz szansę. Aczkolwiek po tym, co odpisałeś przypuszczam, że nie ma na to szans.

5

@stone80 Bzdura! On był kozakiem, tylko nie docenianym właśnie przez takich koneserów piłki jak ty. Dzisiaj byś się ślinił na jego grę w Barcelonie, ale wtedy Barca była przepotężna i ktoś musiał nie grać. A szkoda było ławki na takiego piłkarza jak Pedro, dlatego odszedł, a przy tym pięknie się z wszystkimi pożegnał. Pamiętasz w jaki sposób?

0

@macio_944 Za rok wybory. Liczę na to, że stadionu nie oddadzą w tym roku do użytku i w końcu te stare pryki socios przejrzą na oczy i zagłosują na kogoś innego niż Laporta.

0

@betonito Zapytaj Krafta, Fettnera, Paschke czy Geigera dlaczego są tacy bezczelni i mimo 30+ wciąż dobrze i daleko skaczą.

Też jestem zdania, że Thurnbichler powinien mieć więcej spokoju w pracy i ... więcej jaj, żeby stawiać na młodzież, skoro weterani już nie dają rady.

0

@RoberDzik Ferenc Puskás

0

@clyde Jadłem w każdej postaci począwszy od cukru, kończąc na sosie grzybowym. Najbardziej smakują mi zdecydowanie ze śmietaną. Zadam inne pytanie: cienkie czy grube?

1

@Filipem Już samo stwierdzenie "kupiły faceci" brzmi niepokojąco.

6

Tak było odkąd pamiętam, czyli od lat 90. XX wieku. Wtedy też zdarzały się takie wtopy i to najbardziej wkurza. Barcelona kreuje pierdylion sytuacji i nic, przeciwnik zrobi dwa wypady z kontry i ma skuteczność 100%. Wczoraj Atletico miało 66,66%

Już się przyzwyczaiłem do tego, że napastnicy na "9" marnują w Barcelonie hurtowo okazje. Tak było z Kluivertem, Suarezem, tak jest z Lewandowskim. Najskuteczniejszym katem był jednak ten najmniej doceniany czyli Samuel Eto'o. To była prawdziwa perła wśród dziewiątek i bardzo skuteczny napastnik. Nie potrzebował aż tylu sytuacji, żeby strzelić bramkę.

Wiadomo, że jak są zwycięstwa, to aż tak się nie rozlicza napastników z niewykorzystanych okazji, ale to, co robi od kilku meczów Lewy, to jest po prostu kryminał. Stał się bezzębny, zaplątany we własne nogi. Najgorsze jest to, że gra bez presji ze strony zmiennika, więc każdy spadek formy i brak konkurencji w zespole odbija się potem na efektywności boiskowej. I nie dotyczy to tylko Lewego, bo Raphinia też ostatnio zamiast do bramki, to obija poprzeczki (tu też brak zmiennika).

1

Nieudacznicy sezonu. Tak o sobie mogą powiedzieć piłkarze Barcelony grający w La Liga. Z taką skutecznością, to idealnie odnaleźliby się w ekstraklasie.

2

@Ojciec5tkidzieci Wbiegł w słupek sędziowski jak w pole bawełny ;)
Oglądając swego czasu jakiś mecz LN zastanawiałem się jak mocne są te stanowiska sędziowskie i czy łatwo jest je przewrócić. Właśnie doczekałem się odpowiedzi. xD

2

@Sysia11 To tak samo logiczne, jak kibicowanie Argentynie w meczu przeciwko Polsce. xD

0

@Peniu Widać, że nie rozumiesz po co oddaje się strzały z dystansu. Strzelasz raz, drugi, obrońcy muszę wyjść, żeby blokować strzały. Może któryś wyciągnie łapę i masz karnego lub rzut wolny. Może będzie rykoszet i piłka zmyli bramkarza. Kto nie oddaje strzałów, ten nie daje sobie szansy na zdobycie bramki. W ten sposób rozrywasz również autobus w obronie i dajesz sobie więcej możliwości w ofensywie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?