2

Dziwicie się, jakbyście nigdy meczu NBA nie widzieli. Tam nie takie straty się odrabia i to w pół kwarty.

8

Po ile ten Olmo? Jest Fermin, który ma za sobą udany sezon i na niego trzeba stawiać. Stop niepotrzebnym i idiotycznym transferom w FC Barcelonie!

1

Zamieniłbym pozycjami Ibrę z Suarezem, a Lewandowskiego z de Bruyne. Kłuje w oczy brak Casillasa, który powinien być za Vieirę. No i Muppet za wysoko, na pewno nie na TOP 20. Reszta to już kwestia gustu, osiągnięć i upodobań.

2

Wróci w grudniu i odjedzie w czerwcu. Oczywiście za darmo. Biznes po barcelońsku.

1

Jak co sezon zapraszam do mojej ligi FPL "Box to Box". Niektórzy z Was od kilku sezonów już w niej grają za co dziękuję. Każdy nowy gracz mile widziany. Uprzedzając pytanie, gramy for fun. Poniżej bezpośredni link oraz sam kod. Zapraszam!

https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/6di969
League Code: 6di969


1

@norbi77 Za sterowanie Bidenem też pewnie odpowiadają republikanie, którzy wystawili go do wyborów po stronie demokratów. Zacnie :)

1

@Popitek12 Walter Zenga, Thomas Brolin, Jari Litmanen.

2

Frenkie, ale my cules nie jesteśmy szczęśliwi patrząc na twoją grę ...

1

@Sulimo Uda z kury, marchewka, młode pyrki i lemoniada do tego.

0

@Rust_Cohle Profesjonalista.

1

@mekston Nazwisko De Jong, to jak w Polsce Nowak czy Kowalski.

1

Dla mnie największym rozczarowaniem był F. de Jong. Chłopak gra totalny piach, a to, że miał gorsze statystyki (liczby z przodu) niż rezerwowy, kontuzjowany Roberto, tylko potwierdza, że facet jest na sprzedaż w trybie natychmiastowym. Czy za Flicka będzie grał inaczej (lepiej0 trudno powiedzieć, ale miał już tyle sezonów na stanie się kluczowym piłkarzem w klubie, że głowa mała.

Romeu mnie nie rozczarował, bo nie miałem wobec niego dużych oczekiwań. Dlatego bez niespodzianki.

Cancelo jest nr 2 wśród rozczarowań, bo to, że obrońca nie potrafi bronić jest chyba większym zaskoczeniem niż to, że gra dobrze w ofensywie. Guardiola wie kogo się pozbywa z drużyny i dlaczego. Nie ma w tym przypadku. Obrońca ma przede wszystkim umieć grać w obronie. Gra w ataku to wartość dodana. Tutaj dobrą grę w ofensywie przykrywają koszmarne błędy w obronie. Facet w najważniejszych meczach sezonu również nie dojeżdżał mentalnie. Niestety.

Ferran Torres, kolejny ślizgacz w zespole, pozorant i wkład do koszulki. Ferminowi powinien nosić buty na treningu, a to i tak przecież inne pozycje na których grają. Chłopak jest za słaby na Barcelonę. Ogromna pomyłka i nieporozumienie.

3

@mleczkoo W tym roku, ale za 2020 rok. Czego nie rozumiesz?

2

@mekston No niestety, Stal nie dała rady. Myślę, że nikt tam nie będzie miał podjazdu do Motoru. Może trochę Sparta, jak się Maciuś z Tai'em ogarną.

Warto zauważyć, że Stal zrobiła te 35 punktów nie robiąc rezerw taktycznych (nie licząc zamiany juniorów w jednym z biegów). Najgorszy mecz sezonu za Gorzowem. Inni tam jeszcze muszą pojechać i punkty zostawić. :)

1

HIT kolejki w Ekstralidze żużla dzisiaj w Lublinie!
Lider Motor Lublin podejmie wicelidera Stal Gorzów. Początek meczu o godz. 20:30 na Eleven Sport.

Chciałbym dzisiaj zobaczyć jak napompowany Motor dostaje u siebie w palnik od Stali Gorzów, ale to niestety chyba mało realne.
Garść statystyk:
1. Motor i Stal od 2019 r. (awans Lublina do ekstraligi) mierzyły się przy Z5 w Lublinie łącznie 7 razy. Motor wygrał wszystkie 7 spotkań
2. Średni wynik punktowy wszystkich 7 spotkań? Motor - Stal 51,28 - 38,57
3. Jedynym zawodnikiem Stali, który wystąpił we wszystkim meczach Motoru ze Stalą przy Z5 był Szymek Woźniak. Zrobił w nich łącznie 38 punktów, co daje 5,4 pkt na mecz.

Prawdą też jest, że Stal przyjedzie dzisiaj w końcu w pełnym składzie. Myślę, że przy braku treningów na swoim torze Lublin może mieć jakieś tam problemy z dopasowaniem. Realnie patrząc, wynik w okolicach 49:41 jest dość prawdopodobny.

Przypominam, że na inaugurację Motor wygrał w Grudziądzu 52:38, a Stal pewnie pokonała u siebie Apator Toruń 51:39.

Mecz na pewno wart obejrzenia.

1

Po 20 latach Stilon Gorzów wraca do ligowej, siatkarskiej elity. To o czym mówiło się od kilku miesięcy zostało wczoraj oficjalnie potwierdzone.

"Jeszcze w trakcie trwania fazy play-off sezonu 2023/2024 PlusLigi pojawiła się sensacyjna wiadomość - od kolejnych rozgrywek do walki o mistrzostwo Polski włączy się nowy klub. Jak to możliwe? Z najnowszych doniesień wynika, że miejsce KGHM Cuprum Lubin ma zająć Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów, a siatkarze dotychczas grający dla pierwszej z drużyn przejdą do zespołu z Gorzowa Wielkopolskiego."

1

Ale chichot losu. Wychowanek City gnębi United w 100' i 101' i wydziera im pewne zwycięstwo z rąk. Jak to musi podwójnie boleć kibiców United. Z kolei kibice Chelsea z nieba do piekła i znów do nieba z 2:0 na 2:3 i w doliczonym na 4:3. Oglądać coś takiego na żywo, na stadionie, to też niezapomniana chwila w życiu.

2

Graham Hansen ładnie pozamiatała białymi w el classico. Piłkarka jak się patrzy,

0

Znowu nie tego Brazylijczyka wzięliśmy ... Roque zamiast Endricka

1

Brawo! W końcu ktoś powiedział głośno o tym, o czym ja tutaj piszę od kilku miesięcy. Frenkie gra bezproduktywnie. Gra ładnie dla oka, ale pod siebie. Drużyna nie ma z tego żadnej korzyści. Jego liczby w tym sezonie tylko to potwierdzają i są bezlitosne dla Holendra. Nie sztuką jest wyjść spod pressingu, przebiec z piłką 30-40 m. tylko po to, żeby za chwilę podać do boku albo zatrzymać się i wycofać piłkę z powrotem do defensywy. To nie jest styl Barcelony!

Frenkie jest dobrym piłkarzem, ale niestety nie na Barcelonę.
"Czy minęło już zbyt dużo czasu, zbyt wiele lat, aby nauczył się tego sposobu gry? Nie nauczył się tego, ponieważ nie wiedział jak? Ponieważ nie chciał? Ponieważ nie został tego nauczony? Ponieważ trenerzy, których miał, również nie wiedzieli, jak go tego nauczyć?." I to jest istota problemu i trafne podsumowanie Frenkiego w Barcelonie. Niestety. Niestety, bo byłem gorącym zwolennikiem jego transferu i jak byłem zadowolony gdy przychodził, tak jestem totalnie rozczarowany tym co gra.

4

@AlexDark00 jak będą robić casting do kolejnej części filmu "Głupi i głupszy", to zgłoś się do roli jeszcze głupszego. Kiedyś myślałem, że jesteś przekorny, ale po przeczytaniu nitki z twoimi wpisami widzę, że jesteś zwyczajnie głupim, zakompleksionym hejterem.

21

Najbardziej bawią mnie polskie media, które pieją z zachwytu nad bramką Lewego w dzisiejszym meczu, a prawda jest taka, że całą robotę zrobił Sergi Roberto, który w zasadzie strzelił bramkę Lewandowskim. :-)

2

@Arden No i tu się zgadzamy. Chociaż Roberto ma więcej plusów od Holendra, mianowicie jest tańszy w utrzymaniu, lepszy w ofensywie i jest wychowankiem. Minus to wiek. Przypuszczam, że gdyby grał tyle w pomocy co de Jong, to i liczby miałby lepsze od niego.

2

@Arden No i robi to w kluczowych dla drużyny momentach. Gdyby nie kontuzje i robienie z niego na siłę prawego obrońcy, to by dał dużo więcej drużynie. Ale żeby to wiedzieć, to trzeba częściej interesować się piłką nożną niż raz na pół roku. A teraz porównaj sobie ofensywną grę de Jonga prze cały sezon, do dzisiejszej akcji Roberto. To są te detale.

2

Co by nie mówić o Sergim Roberto, to chłopak jest stworzony do gry w fazie pucharowej Ligi Mistrzów oraz meczów przeciwko Realowi Madryt. Ta jego akcja na 3:1, to majstersztyk. Aż przypomniał się stary dobry Andres Iniesta.

6

Świetny bramkarz. Gdyby nie kontuzje po drodze, byłby jeszcze lepszy. Choć to co wyczyniał w bramce w ubiegłym sezonie, to w zasadzie już był kosmos. Oby jak najdłużej bronił w pełni sił. Przynajmniej o pozycję bramkarza w tym klubie można być spokojnym.

1

Lewandowski z Bayernu > Lewandowski z Barcelony. Pierwszy sezon, a w zasadzie do mundialu w Katarze jechał jeszcze na przygotowaniu fizycznym i mentalnym z Bayernu. Potem zjazd totalny. Jego przykład dobitnie pokazuje, że treningi w Barcelonie to fikcja. Na W-F-ie w Polsce dzieciaki czasem ciężej ćwiczą niż oni w klubie. "Profesjonaliści". Dramat.

0

W Barcelonie są piłkarze tylko nie ma drużyny.

0

@Joe_Barbaro basseball, futbol amerykański i polo

0

@HighestInTheRoom Im ktoś bardziej pajacuje w swoim tzw. "prime", a ten bramkarzyk miał bardzo krótki, tym bardziej potem boli, jak się złapie dół i nie idzie. Dlatego wcale mi go nie żal, że teraz jadą po nim jak po burej suce, bo w pełni sobie na to zapracował swoim zachowaniem w przeszłości.

Nie pochwalam za to oczywiście wypisywania takich rzeczy do rodziny i prześladowania ich w taki sposób. To powinno być piętnowane, a tacy frustraci przykładnie karani.

Pytanie czy w przyszłości Kacper "Pajac" Tobiasz zmądrzeje czy dalej będzie takim marnym prowokatorem, jakim jest bramkarzem (no bo jest).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?