Don Lucas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Aragorn33 Na poszukanie talentu i następcy Busquetsa, Barcelona miała pierdylion lat. Przespała temat. Ściąganie teraz takiego Romeu jest idiotyzmem i pokazaniem jak ten klub nie funkcjonuje. To tak samo jak z Lewandowskim. Potrzeba mu na już zmiennika, który się przy nim nauczy rzemiosła i go w naturalny sposób za rok-dwa zastąpi. Dlatego przyjście Roque wydaje się logicznym posunięciem. Z następcą Busquetsa tego nie zrobiono. W następnym okienku znów będziemy kopać się po czole i po kieszeni szukając łatacza dziury, a nie konkretnego grajka, bo znowu nas nie będzie na takiego stać. Totalnie bez sensu.
45
Z boku zawsze lepiej widać. Koeman ma jednak rację. Bez sensu ściągać na siłę niesprawdzonych piłkarzy (np. Romeu) skoro w szkółce możesz mieć przyszłościowego zawodnika. Trzeba dać takiemu szanse. W końcu Busquetsowi też Guardiola zaufał i wypaliło. A potem jest problem z pozbyciem się takich Destów, Ferranów i innych przeciętniaków za słabych na Barcelonę. Kasa wyrzucona w błoto, a sportowo żadnych korzyści.
0
@kamilos1214 To pomyśl sobie, że po zakupie mieszkania w stanie deweloperskim musisz je jeszcze wykończyć, a potem kupić do niego wyposażenie. To tak, żeby Cię nie pocieszyć.
1
W Barcelonie Turki zawsze grali jak ogórki, więc nie wiem o co ten płacz. Nie ma nad kim i za czym rozpaczać. Poza tym za kogo miałby grać?
1
@MesQueUnClub96 Zakładowy monitoring zarejestrował, jak bawisz się w Zorro na karoserii auta @Transu96. To pewnie dlatego. Nie wiem, choć się domyślam.
0
Taki kalambur. Można być prawym lewakiem, ale lewym prawakiem już nie. :)
1
Może wreszcie Lewandowski doczeka się prostopadłych piłek i będzie miał więcej okazji do strzelenia bramek. Z Gundo jest na to duża szansa.
1
Żużel. Po dzisiejszym meczu, to drużyna z Torunia powinna zmienić nazwę z Apatora na Amatora Toruń, a Moto Arenę na Memo Arenę. Frajerstwo w czystej postaci. Zresztą, dzisiaj kujawsko-pomorskie solidarne. Bydgoszcz z + 8 na -4, a Toruń z +8 na -2.
1
@Comfortable_ Gdybyś go widział na żywo na torze, kiedy miał 12-13 lat, to by Ci już wtedy kopara z wrażenia opadła. :)
7
@kamyk_23 Obejrzałem i nie uważam, żeby Petru zaorał tutaj Mentzena. Różnica jest taka, że Petru przyszedł przygotowany na debatę, a Mentzen pajacował. Obaj są populistami, obaj rzucają hasła. Mało konkretów w ich odpowiedziach (choć przyciśnięty bardziej konkretny potrafił być Petru zapytany, co rozumie przez proste podatki). Petru na pewno wypadł lepiej od Mentzena, zwłaszcza w ostatnich 3-4 minutach debaty. Mentzen wyszedł na pajaca i cwaniaka, który faktycznie ma swoich potencjalnych wyborców za idiotów. Jeżeli on mówi, że żartuje na tak poważne tematy jak ZUS PIT czy CIT, a sam prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego, to w moich oczach facet jest niewiarygodny i niepoważny.
5
@Barca1922 Matka nie powinna dostać zakazu zbliżania się do syna, albo możliwości przebywania z nim tylko w towarzystwie ojca? Skoro takie akcje odwala, to chyba powinieneś o coś takiego wnioskować. Widać, że kobieta jest emocjonalnie niezrównoważona...
1
@Commando To prawda, ale Fatiego też bronią liczby, a Ferrana nie bardzo. Poza tym, to Xavi ściągnął do klubu Ferrana za grubą kasę, a Fati już tu był. Dlatego Xaviemu teraz i trudno i głupio przyznać się do własnej pomyłki.
1
Jeżeli pisze się, że Xavi chce dać jeszcze jedną szansę Ferranowi, to Fati powinien dostać jeszcze 2 szanse. Chłopak ma największy potencjał ze wszystkich zawodników wypychanych z klubu.
1
Dla mnie Dembele jest symbolem rządów Bartomeu i ich nieudolności zarówno tej boiskowej, jak i gabinetowej (zarządczej). Krótko mówiąc jest symbolem porażki ostatnich 6-7 lat.
1
Tymczasem Bartosz Zmarzlik wygrywa Grand Prix Niemiec i pewnie zmierza po 4 tytuł Mistrza Świata na żużlu.
2
"Miałeś chamie złoty róg..." Od jego odejścia posypała się Barcelona, która z mozołem próbuje się odbudować. Nie ma dla niego miejsca w Barcelonie, nie po tym jak opluł klub i poleciał za hajsem do szejków. Poza tym piłkarsko to już wrak człowieka (nawet jeśli liczby ma lepsze niż Fati i Ferran razem wzięci).
0
Messi w tym wywiadzie jak taka dziewica, chciałbym, ale się boję. Fajnie by było, ale ...
Facet brzmi jak wypalony grajek, który psychicznie został chyba zajechany w tym PSG. W mojej ocenie ten kontrakt z MIAMI to jest ucieczka z europejskiego piłkarskiego piekła do świata, gdzie będzie mógł złapać oddech i presja nie będzie taka jak dotąd.
Wygrał już wszystko, jest piłkarsko spełniony i potrzebuje odpoczynku. Wybór USA pokazuje, że poważnie myśli o kolejnym mundialu i o jako takim poziomie gry w lidze, bo niewątpliwie MLS>araby.
Messi już jako piłkarz do Europy nie wróci (nie licząc towarzyskich meczów z reprezentacją). Koniec sagi, koniec historii. Żegnaj Legendo!
1
Jeżeli wróciłby Messi, to wróciłyby prostopadłe piłki w ataku. Robert zyskałby drugie życie jako napastnik. No i może reszta pomocników też by się nauczyła grać odważniej w ofensywie. Poza tym Messi zasługuje na tzw. Last Dance w Barcelonie i godne pożegnanie.
0
@JarekS Ale Dembele się przecież podoba w Barcelonie ;)
0
@tadzik447 Jaskier? Był Eskimosem z Jamajki i modlił się do Buddy.
2
Tak czytam o tym Viniciusie jr. i dochodzę do prostego wniosku: kiedyś to biali czarnych zniewalali, a teraz czarni zniewalają cały świat i grają na jego emocjach.
2
@Rust_Cohle David Alaba
2
Karierę Alby w Barcelonie można podsumować krótko: klubowa legenda.
Co do jego poziomu gry, to wylewy w defensywie i jakość oraz skuteczność w ofensywie.
Jego mityczna współpraca z Messim przeszła do historii.
Na pewno zadziorny, waleczny i charakterny piłkarz. Będę go pamiętał bardziej z tych lepszych chwil niż tych gorszych.
Z pewnością ten jeden sezon mógł jeszcze w Barcelonie zostać, ale pewne względy zdecydowały, że będzie inaczej.
0
@Tomo1989 Alemany wrócił zanim odszedł z 2 powodów: Numero uno to odejście J. Cruyffa, a numero secundo, to prawdopodobnie brak Messiego. Czas pokaże czy tak faktycznie jest.
0
@czółkovsky Ty mi to powiedz.
0
Nie wiem czy ci, którzy się tak cieszą z odejścia amigosów, potrafią łączyć kropki. Według mnie odejście Busquetsa i Alby oznacza, że Messi tutaj nie wróci. Pójdą razem grać w Arabii Saudyjskiej.
7
Takiego burdelu jak w hiszpańskiej La Liga nie ma nawet w lidze grecko-tureckiej. Różnica polega na tym, że tamte ligi nie są traktowane poważnie, a hiszpańska taką udaje. Ale skoro steruje nią zadeklarowany kibic-oszołom z Madrytu i się z tym wcale nie kryje, to jak tam ma być dobrze? Jest tylko przaśnie i hipokrytycznie.
0
@Transu96 Rozumiem, że pochwalasz zachowanie kibiców Valencii oraz kibiców Espanyolu po meczu z FC Barceloną? Jeżeli tak, to nie mamy o czym rozmawiać.
Odpowiadając na Twoje pytanie, to tak. Jeżeli klub nie potrafi tego rozwiązać, to musi zaboleć. Albo kluby zaczną walczyć z rasistami na swoich trybunach, albo trzeba tych rasistów przestać wpuszczać na mecz. Ucierpią normalni? No niestety, ci normalni rasistów też nie zagłuszyli czyli aprobowali ich zachowanie.
8
Na Eto'o debile w Saragossie też buczeli i udawali odgłosy małp. Alvesowi rzucili banana z trybun, którego ten podniósł, odwinął i zjadł. Rasizm na trybunach to w Hiszpanii nic nowego. Prawdą jest jednak, że nic, albo bardzo niewiele zrobiono na przestrzeni lat, żeby to patologiczne zjawisko zlikwidować. Na miejscu LL zamknąłbym stadion Valencii na początek na 3 mecze, może to by ich tam otrzeźwiło.
Vinicius oczywiście ma też swoje za uszami, ale rasizm w sporcie nie powinien mieć miejsca. Do tego Vini ma słabą psychikę i jest podatny na tego typu rzeczy, więc kibice dodatkowo to wykorzystują. Z filmiku niżej wynika jednak jasno, że od początku to kibice zachowali się jak idioci, nie sprowokowani jeszcze w żaden sposób przez piłkarza Realu.
1
Jeżeli ta bajka by się spełniła, to byłoby to fantastyczne wzmocnienie.