Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No,do Carlesa można śmiało dodać "Aby osiągnąć sukces,trzeba znać cierpienie".
0
Nie musi się od razu rozpirzać z rekordem Starka.Wystarczy,że pobije rekord Telmo Zarry i będzie gites :)
0
Urodzony,by zwyciężać!A zwłaszcza z przeciwnościami losu(kontuzje).
0
A co tu dużo mówić o Leo,po prostu instrumentalista i wirtuoz piłki nożej!W kółko te same pytania.Powoli to robi się żenujące.No,ale takie uroki rzemiosła dziennikarskiego.
0
Podobny doping jest w NBA,NFL lub łyżwiarstwie figurowym,niestety:/
0
Najlepiej dążą do pokoju na świecie,jak na chwilę obecną Syria i Pentagon!
0
Czytając ten artykuł,nasuneła mi się taka myśl.Płacimy niektórym aktorom ogromne apanaże.Sięgające czasami 20 milionów baksów(De Niro,Pacino,Pitt itd).A czy drużyna piłkarska nie przypomina zespół aktorski na planie filmowym?Jest mecz,czyli gra,podobnie jak w filmie.W drużynie piłkarskiej mamy:dublerów,czarny charakter,komika,amanta,artysta(Leo),statystów i reżysera(Martino).Więc jeżeli dochodzi do symulki,to co w tym dziwnego?Na świecie nie powinno być wojen,konfliktów,biedy - a jednak są!Tak samo w futbolu nie powinno być brutalnych fauli,przekrętów sędziowskich,symulek - a jednak są!Po prostu - c'est la vie!
0
Leo gra dla reprezentacji Argentyny z nieukrywaną radością,przyjemnością i satysfakcją.A więc w drogę,mistrzu!
0
Świetnym był bramkarzem,a zwłaszcza na MŚ - 2002 roku w Korei i Japonii.A za cztery lata przegrał rywalizację z Lehmannem.Jak ode mnie,to Kahn po prostu - rzępoli i tyle!
0
Sheringham i Solskjer - kłaniają się w pas!Mister,Kahn hehe :)
0
Fakt!Ja napisałem,że kibce Barcelony zachowują się,jakby byli w operze na "Czarodziejski flet".Ja uwielbiam taką atmosferę,jaka była lub jest np.Stadion Śląski(dawne czasy),Maracana,San Siro,Hampden Park czy Wembley!Nie chcę roztaczać tematu,który styl w futbolu był najlepszy czy catenaccio,totalny,widowiskowy,zachowawczy itd.Miałem to szczęście,że mogłem je wszystkie oglądać na żywo i w tv.Ale styl Barcelony tzw.tiki-taka,jest najlepszym futbolem jaki widziałem w życiu!Dziękuję!Bardzo zgrabnie napisany artykuł,oby więcej takich.
0
Dopóki w Barcelonie będą tacy geniusze futbolu,jak Leo,Iniesta, Xavi, Alba,Neymar?Dopóty Barcelona będzie, najlepszą drużyną w historii klubowej piłki na świecie i basta!
0
No to spoczko :)
0
Pismaki robią mętlik w głowie,nie cofną się przed niczym i są zdolni do wszystkiego:/
0
A co tam słowa Pereza.Najważniejsze jest to,że Neymar gra tak,że człowiekowi czasami
dech w piersiach zamiera.
0
Wszyscy są w dobrej kondycji i zdrowi,więc jestem pewny,że zwyciężymy z Sevillią.
0
MarioVeB!Ja jestem kibicem starej daty.Jak ktoś jest dobry,to szacun dla niego.Kibicować nie będę, ale hipokryzji po prostu nie cierpię :)
0
Adriano87!Nie mów,że Ronaldo był cienki w Madrycie,a choćby mecz MU - to klasyka LM!
0
Divingextreme!
0
No,R9 troszku namieszał w Madrycie,to trzeba przyznać.
0
Można śmiało dodać rozdmuchanie sprawy Ikera i Sary Carbonero!Paparazzi i tyle.
0
Prawda!Nie stawia transatlantyka lub kontenerowca.
0
Fajny trener,a najbardziej go lubię za to,że z nami przegrywa :)I czuję,że tym razem będzie tak samo,ale a szacun się należy.
0
Sorka*zamknęli i naśladowców
0
Zamknęlki tabloid "News of the World",ale widać ma godnych naślodowców!
0
W futbolu powinno obowiązywać - salary cap i tyle!
0
Floyd Mayweather Jr.za walkę z Alverezem,ma chapnąć ok 100 melonów baksów!Takie są sumy w sporcie czy się tego chce,czy nie!
0
Kalumnie,bzdety,wyssane z palca i tyle na ten temat!
0
Takie są skutki - wypicia wódki!
0
Isco też narzeka na ból kostki,jeżeli już mówimy o Madrycie.