0

Sorka* wszystkim

0

Alexis,musi przede wszystki poprawić skuteczność i będzie git!To jest jego największy mankament.

0

Trzeba przyznać,że Bale potrafi świetnie wykonywać rzuty wolne.

0

Obydwoje są nietuzinkowi!

0

Żeby to były setki,to pół biedy,ale to są dwusetki!

0

Ty byś chciał,żeby każdy ubierał się jak Denis Rodman.

0

Vidal też gra,że ho ho.

0

Jeżeli chodzi o jechaniu po zawdnikach,to Pedro i tak nikt...nie przebije: )

0

Chciałbym,żeby w końcu ustabilizował swoją formę,bo potencjał ma ogromny.

0

Miki,ale Ty lubisz podmawiać i szukać zaczepki!Miki,Ty na gangstera wyrośniesz,a do Wołomina masz niedaleko :)

0

Przecież to nie są "Choży doktoży" :)

0

Jakoś Navas tam się nie połamał?

0

Ale piłujesz dziób!Tylko bez urazy :)

0

Oby wszyscy z repry wrócili bez kontuzji!

0

To,co jest teraz najważniejsze,żeby fizjoterapeuta postawił Daniego do pionu.

0

W strzałach to nikt nie przebije? - sportowców z NRD :)

0

Najgorszy to jest szpinak...

0

To ich odeślij na stronę Lance'a Armstronga: )

0

Oczywiście,kluby nie przebierają w środkach,a takie kluby jak Tottenham,nie wytrzymują porównania.Po prostu kto da więcej!

0

Sergio Aguero też ma problemy rodzinne,a kapryśny nie jest.Zresztą,kto ich nie ma?

0

Gdyby Leo zdobył mistrzostwo świata, to w końcu Pele zamknąłby swoją jadaczkę!Bo jego wypowiedzi zawsze są prowokujące wobec Leo!

0

I wybór odpowiedniego trenera!

0

Każdy mundial jest ciężki.A co dopiero w Brazylii,gdzie futbol jest traktowany niczym religia.Ale oczywiście,że życzę Leo i Argentynie zdobycia złotą Nike!

0

Prawdę powiedziawszy,to fizjoterapeuta w Barcelonie,ma zawsze pełne ręce roboty!

0

Schumacher ma 7 tytułów.Ja tam zawsze jestem za Ferrari: )

0

Żaden piłkarz nie jest wart 100 melonów euro.Zgadza się,bo Leo jest bezcenny!

0

I zagorzały kibic Madrytu,ale za to Vettel...jest za Barceloną: )

0

Wielka szkoda i niesprawiedliwość,że tego Sfinks nie widzi:/

0

Jak każdy prezes na świecie :)

0

Ale i tak najlepszy na świecie,jest Luis Suarez!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?