Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sorka* wszystkim
0
Alexis,musi przede wszystki poprawić skuteczność i będzie git!To jest jego największy mankament.
0
Trzeba przyznać,że Bale potrafi świetnie wykonywać rzuty wolne.
0
Obydwoje są nietuzinkowi!
0
Żeby to były setki,to pół biedy,ale to są dwusetki!
0
Ty byś chciał,żeby każdy ubierał się jak Denis Rodman.
0
Vidal też gra,że ho ho.
0
Jeżeli chodzi o jechaniu po zawdnikach,to Pedro i tak nikt...nie przebije: )
0
Chciałbym,żeby w końcu ustabilizował swoją formę,bo potencjał ma ogromny.
0
Miki,ale Ty lubisz podmawiać i szukać zaczepki!Miki,Ty na gangstera wyrośniesz,a do Wołomina masz niedaleko :)
0
Przecież to nie są "Choży doktoży" :)
0
Jakoś Navas tam się nie połamał?
0
Ale piłujesz dziób!Tylko bez urazy :)
0
Oby wszyscy z repry wrócili bez kontuzji!
0
To,co jest teraz najważniejsze,żeby fizjoterapeuta postawił Daniego do pionu.
0
W strzałach to nikt nie przebije? - sportowców z NRD :)
0
Najgorszy to jest szpinak...
0
To ich odeślij na stronę Lance'a Armstronga: )
0
Oczywiście,kluby nie przebierają w środkach,a takie kluby jak Tottenham,nie wytrzymują porównania.Po prostu kto da więcej!
0
Sergio Aguero też ma problemy rodzinne,a kapryśny nie jest.Zresztą,kto ich nie ma?
0
Gdyby Leo zdobył mistrzostwo świata, to w końcu Pele zamknąłby swoją jadaczkę!Bo jego wypowiedzi zawsze są prowokujące wobec Leo!
0
I wybór odpowiedniego trenera!
0
Każdy mundial jest ciężki.A co dopiero w Brazylii,gdzie futbol jest traktowany niczym religia.Ale oczywiście,że życzę Leo i Argentynie zdobycia złotą Nike!
0
Prawdę powiedziawszy,to fizjoterapeuta w Barcelonie,ma zawsze pełne ręce roboty!
0
Schumacher ma 7 tytułów.Ja tam zawsze jestem za Ferrari: )
0
Żaden piłkarz nie jest wart 100 melonów euro.Zgadza się,bo Leo jest bezcenny!
0
I zagorzały kibic Madrytu,ale za to Vettel...jest za Barceloną: )
0
Wielka szkoda i niesprawiedliwość,że tego Sfinks nie widzi:/
0
Jak każdy prezes na świecie :)
0
Ale i tak najlepszy na świecie,jest Luis Suarez!