0

A ja nie śpię,ponieważ czuwam,żeby Miki Messi nie wpadł na pomysł i uprawiał w porze nocnej - swój trolling :)Jestem zawsze czujny,jak Stirlitz lub Hans Kloss!

0

Jo też :)

0

W zasadzie to "żo".

0

"Dżo" - huknął dwie bramki!Bo gdybym napisał,że Jo,to byś pomyśał,że Ja albo Jo :)Na Śląsku mówią,jo zrobiłem,jo byłem itd.

0

Wiesz,meczyk tzw.spacerek :)

0

Daj Boże,że nie czuwają :)

0

No i gejsze :)

0

Faktycznie!Rafa,to zagorzały kibic Madrytu!

0

Godzilla contra Hedora :)

0

W 9,58 sekundy - rekord Bolta :)

0

I Yakuza :)

0

Najbardziej lubiłem McEnroe i Nastase - to były świry :)

0

Ta,Jo!Kolanka Rafy odżyły.

0

Ta,piękne?Niech to byk na rogi weźmie :)

0

Zapewne użytkownik warszawiak posiada.On ma wszystkie dane :)

0

sorka*Pamiętasz

0

Pamiętaaz,jak Pato walnął Barcie gola,bodajże w 30 sekundzie?,.Szczęka mi opadła :)

0

Ale Pato miał swoje pięć minut w Milanie,ale te kontuzje...Pamiętam,jak grzmotnął dwie bramy w Madrycie(LM).

0

Od razu pedalstwo.No co Ty.Weźmy przykład kulturystów np.Arnold,Munzer,Haney,Cutler itd.Najgorsze w tym jest,że większość z nich,są podejrzewani o branie sterydów tzw.koksiarze.Ale jeżeli Carles ma super sylwetkę to znaczy,że jest dobrze przygotowany do sezonu!

0

Ale i tak wynik imponujący.

0

Tak choroba nazywa się - brak meczów!

0

Ale ty kogoś,czy ktoś ciebie?

0

Bon appetit!

0

Ale szykuje się GD,w tym roku ...ole ole ole!

0

Jeżeli to piszesz z głębi serca i na poważnie,to jak ode mnie - chapeau bas!

0

Miki!Ty świntuszku!Już musisz prowokować,bo byłbyś chory,gdybyś tego nie robił?

0

Dobrze,dobrze niech piszą długie felietony!Podnosi to poziom intelektualny tej strony(Cochise,Sojerrr,Mike,Bisz,MEESiah 16 i wielu innych).Ja jestem od krótkich comento.Przynajmniej Was nie męczę swoimi wypocinami!

0

Każdy ma swój typ obrońcy.Ja lubię takich jak Vinnie Jones,Gentile,Briegel,Wiem,że czasami grali wręcz po chamsku.Ale nigdy nie można im było zarzucić braku ambicji,waleczności i poświęcenia dla drużyny.Za takie cechy szanuję Carlesa!

0

Jak na standardy Barcelony,to każdy transfer,jest bezcenny :)

0

Nasi zawodnicy są dobrzy na boisku,jak i w łóżku: )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?