Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja nie śpię,ponieważ czuwam,żeby Miki Messi nie wpadł na pomysł i uprawiał w porze nocnej - swój trolling :)Jestem zawsze czujny,jak Stirlitz lub Hans Kloss!
0
Jo też :)
0
W zasadzie to "żo".
0
"Dżo" - huknął dwie bramki!Bo gdybym napisał,że Jo,to byś pomyśał,że Ja albo Jo :)Na Śląsku mówią,jo zrobiłem,jo byłem itd.
0
Wiesz,meczyk tzw.spacerek :)
0
Daj Boże,że nie czuwają :)
0
No i gejsze :)
0
Faktycznie!Rafa,to zagorzały kibic Madrytu!
0
Godzilla contra Hedora :)
0
W 9,58 sekundy - rekord Bolta :)
0
I Yakuza :)
0
Najbardziej lubiłem McEnroe i Nastase - to były świry :)
0
Ta,Jo!Kolanka Rafy odżyły.
0
Ta,piękne?Niech to byk na rogi weźmie :)
0
Zapewne użytkownik warszawiak posiada.On ma wszystkie dane :)
0
sorka*Pamiętasz
0
Pamiętaaz,jak Pato walnął Barcie gola,bodajże w 30 sekundzie?,.Szczęka mi opadła :)
0
Ale Pato miał swoje pięć minut w Milanie,ale te kontuzje...Pamiętam,jak grzmotnął dwie bramy w Madrycie(LM).
0
Od razu pedalstwo.No co Ty.Weźmy przykład kulturystów np.Arnold,Munzer,Haney,Cutler itd.Najgorsze w tym jest,że większość z nich,są podejrzewani o branie sterydów tzw.koksiarze.Ale jeżeli Carles ma super sylwetkę to znaczy,że jest dobrze przygotowany do sezonu!
0
Ale i tak wynik imponujący.
0
Tak choroba nazywa się - brak meczów!
0
Ale ty kogoś,czy ktoś ciebie?
0
Bon appetit!
0
Ale szykuje się GD,w tym roku ...ole ole ole!
0
Jeżeli to piszesz z głębi serca i na poważnie,to jak ode mnie - chapeau bas!
0
Miki!Ty świntuszku!Już musisz prowokować,bo byłbyś chory,gdybyś tego nie robił?
0
Dobrze,dobrze niech piszą długie felietony!Podnosi to poziom intelektualny tej strony(Cochise,Sojerrr,Mike,Bisz,MEESiah 16 i wielu innych).Ja jestem od krótkich comento.Przynajmniej Was nie męczę swoimi wypocinami!
0
Każdy ma swój typ obrońcy.Ja lubię takich jak Vinnie Jones,Gentile,Briegel,Wiem,że czasami grali wręcz po chamsku.Ale nigdy nie można im było zarzucić braku ambicji,waleczności i poświęcenia dla drużyny.Za takie cechy szanuję Carlesa!
0
Jak na standardy Barcelony,to każdy transfer,jest bezcenny :)
0
Nasi zawodnicy są dobrzy na boisku,jak i w łóżku: )