0

Sorka...Jeszcze z Nim nie trenował:)

0

Wywiad glanc-pomada,ale dlaczego dziennikarz?...nie zapytał o Puylola!!!Przecież to Nasz kapitan!

0

Można ich dzisiaj zobaczyć City-Arsenal!

0

I Coentráo?

0

Panowie, jak na razie to wszyscy puszczają Nas w skarpetkach!Wszystkie te wypowiedzi,to bicie piany i pustosłowie.Wszystko jest na aby-aby, a ja czekam na wypowiedż Martino w tej kwestii.Człowiek powoli traci zaufanie do Zubizaretty.Wiem, że negocjacje są ciężkie i żmudne,ale ile można czekać do ...rwy nędzy!!!

0

10 lat temu.to można go było z Antwerpii wyrwać...hehe:-)

0

Levy,to wygląda na cwanego pokerzyste i hazardziste,ale jak każdy nałogowiec,to w końcu spasuje.Taką żywię nadzieję:-)

0

Kolego!My tu na forum, to będziemy rozmawiać o transferze ŚO,aż do grobowej deski:-)

0

sorka same*

0

Masz rację,ale pozwól,że coś Ci powiem.PSG,w jednyn się zgrało?Ibra i Pastore mają takie sane fryzury:)

0

Na kanale 35:)Chyba że sobie robisz jajca:)

0

Miki,ale w Malezji nie ma szejków:)

0

A tak kolego!Tor braci Schumacherów:)

0

Miki,jak tak dalej pójdzie,to wylądują na torze w ...Sepang.Wiedzą,że Barca ma grać,a tu taka maniana.Meczyk i domu!!!

0

Dobrze,to niech będzie Kajman.Szybki,zwrotny i podstępny:)

0

Aleksandrze Dumas,każdy może się pomylić.Pewnie koledze chodziło o Naymana,a Pan już korekta.:)

0

Sorka,że Ci nie powiedziałem 35:)

0

Dobrze pójdę dalej Hugo Sáanchez...hehe.

0

Myślisz,że Maradone,to było gdzies obejrzeć?Puścili MŚ (82,86,90,94) i to wszystko.Parę meczy w PEMK.

0

Dzięki za info,bo leci PSG:)

0

Chyba był w AS Monaco?

0

Dobrze niech będzie Caniggia,ale do Henrego,to jeszcze trochę drogi zostało.Zawsze jest duży dylemat przy porównaniach zawodników.Zawsze ktoś może się poczuć urażony.Jak zobaczyłem Tello,to zaraz mi sie przypomniał Claudio,ale może sie mylę.

0

Propnuję Ci wejść po GD.

0

Na to pytanie może Ci tylko dać odpowiedź...Charles Darwin.:-)

0

Ostatnie zdanie jest najlepsze.Inigo Martinez,którym interesowała się... Barcelona.Chyba że chodzi o Koke(Atlėtico M.)?..Super Tello!Martinez,można pomarzyć.

0

Tak,tylko chodzi o samą wypowiedż piłkarzy, przecież wiadomo,że jesteśmy amatorami.:-) Chociaż jest tu jeden zawodwiec?

0

Wiem,że to głupie porównanie,ale Leńczyk taką dawkę dał na siłowni.że...zajechał Śląsk.W...na amen!

0

Trener od przygotowania fizycznego to myśli,że kulturystów lub ciężarowców przygotowuje?Nie,no to są kpiny,żeby tylko nie zatracili świeżości.Przecież,to nie jest trening Marit albo Justyny K,Martino musi się teraz czuć niekomfortowo.

0

Krokodylki...hehe:)

0

Jak już Sobota,to Niedzielana dołóż...hehe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?