0

Chyba masz rację,ale pantoflarzem i tak nie będę:-)

0

A tak w ogóle, to rynek transferowy jest zbzikowany,poplątany,sfiksowany,trzepnięty i postrzelony.Najlepsze jest to,że wybieramy transfery nie do zrealizowania.Teraz jedyne panaceum,to chyba Mangala lub Martinez?

0

Forum to forum i mam prawo,aby się wypowiedzieć na temat Mourinho.

0

Popieram:-)

0

Jak pisałem,że Mou to nikczemnik i f.ajer dęty,to zaraz walcowanie,a prawda jest taka,że nienawidzi Barcelony do szpiku kości!!! A wiemy za co.

0

A tak w ogóle,to coś mało newsów o genialnym Don Andresie,czyżby się czaił do wielkich meczów?Iniesta nie musi pchać się na afisz,wiadomo Andres wszystko udowadnia na boisku:)

0

I to chyżo!!!

0

Zgadza się!Zaczynał karierę w klubie razem z...Zubizarreta:)Ale później Diego zrobił totalną zadymę:)

0

Goikoetxea-Maradona?

0

Cavicia o przysłowiowy paznokieć,ale mają Lochte czyli kontynuacja trwa:)

0

Real już wygrał z nami!Mają Pepe w pierwszej10 w historii futbolu...największych brutali:)Przyjdzie GD,to się okaże czyja koncepcja była lepsza odnośnie przygotowania do sezonu:)

0

Za duży natłok informacji i już mi bity zaczynają szwankować,ale korekta mile widziana:)

0

Zgadza się sorka*pamiętam,że to było pod koniec meczu,a póżniej Ujfalusi zadzwonił do Leo z przeprosinami!Zwracam honor za moją pomyłkę:)

0

Ale zauważ też jeden aspekt?Praktycznie cała wyjściowa jedenastka uczestniczyła w PK oprócz|Leo,Masche).Więc gra z możnymi tego świata,mogĺaby się zakończyć niezłą manitą!Teraz,to już są tylko domysły i dywagacje,coby było lepsze.Wszystko okaże się w praniu:)

0

Oni lubią latać,a tak poza tym mają specjalnie przystosowane samoloty,w których mogą trenować...hehe:)

0

Leo praktycznie przez trzy lata miał spokój z kontuzjami!Ostatnią poważniejszą kontuzję miał,po chamskim wejściu Grygery(Atlético) i oczywiście z PSG.Ale jak jest się najczęściej faulowanym zawodnikiem La Liga,to kiedyś muszą przyjść skutkiMoim skromny zdaniem,to jest tzw.zmęczenie i przeciążenie materiału!Mam nadzieję,że 18.08.wszyscy będą do dyspozycji Martino!

0

Dalej jest zawodnkiem Atlético:)

0

Ale życie jest przewrotne...hehe:)

0

Nie smiej się z Mikiego!Za dwadzieścia lat Administracja będzie się prosić,aby Miki pisał obszerne artykuły i recenzje!Będzie wielkim"Guru".tej strony...hehe:)

0

Wszystko jedno,tylko zażartowałem,przecież nie jestem z F,B.I:)

0

Niezaprzeczalnie i bezapelacyjnie,zgadzam się:)

0

sorka wszystkim*

0

Niech wszyskim grzmoci bramy,tylko nie Nam:)

0

sorka chyba Erik*

0

Eric ma potencjał!Zapomniałem o nim,przyznaję się bez bicia:)

0

Szczerze mówiąc, to na razie takiego nie widać na horyzoncie:-)

0

Skąd masz info?

0

Pamiętaj kolego!Jeszcze długo, długo Leo nie odda berła,a póżniej co daj Boże, przejmie je Neymar :-)

0

Wejdź na stronke realu i zobacz jak niszczą naszych zawodników?

0

A ja chciałbym za kilka miesięcy taki artykuł;Barca zdobywcą LM i mistrz Hiszpanii:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?