Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba masz rację,ale pantoflarzem i tak nie będę:-)
0
A tak w ogóle, to rynek transferowy jest zbzikowany,poplątany,sfiksowany,trzepnięty i postrzelony.Najlepsze jest to,że wybieramy transfery nie do zrealizowania.Teraz jedyne panaceum,to chyba Mangala lub Martinez?
0
Forum to forum i mam prawo,aby się wypowiedzieć na temat Mourinho.
0
Popieram:-)
0
Jak pisałem,że Mou to nikczemnik i f.ajer dęty,to zaraz walcowanie,a prawda jest taka,że nienawidzi Barcelony do szpiku kości!!! A wiemy za co.
0
A tak w ogóle,to coś mało newsów o genialnym Don Andresie,czyżby się czaił do wielkich meczów?Iniesta nie musi pchać się na afisz,wiadomo Andres wszystko udowadnia na boisku:)
0
I to chyżo!!!
0
Zgadza się!Zaczynał karierę w klubie razem z...Zubizarreta:)Ale później Diego zrobił totalną zadymę:)
0
Goikoetxea-Maradona?
0
Cavicia o przysłowiowy paznokieć,ale mają Lochte czyli kontynuacja trwa:)
0
Real już wygrał z nami!Mają Pepe w pierwszej10 w historii futbolu...największych brutali:)Przyjdzie GD,to się okaże czyja koncepcja była lepsza odnośnie przygotowania do sezonu:)
0
Za duży natłok informacji i już mi bity zaczynają szwankować,ale korekta mile widziana:)
0
Zgadza się sorka*pamiętam,że to było pod koniec meczu,a póżniej Ujfalusi zadzwonił do Leo z przeprosinami!Zwracam honor za moją pomyłkę:)
0
Ale zauważ też jeden aspekt?Praktycznie cała wyjściowa jedenastka uczestniczyła w PK oprócz|Leo,Masche).Więc gra z możnymi tego świata,mogĺaby się zakończyć niezłą manitą!Teraz,to już są tylko domysły i dywagacje,coby było lepsze.Wszystko okaże się w praniu:)
0
Oni lubią latać,a tak poza tym mają specjalnie przystosowane samoloty,w których mogą trenować...hehe:)
0
Leo praktycznie przez trzy lata miał spokój z kontuzjami!Ostatnią poważniejszą kontuzję miał,po chamskim wejściu Grygery(Atlético) i oczywiście z PSG.Ale jak jest się najczęściej faulowanym zawodnikiem La Liga,to kiedyś muszą przyjść skutkiMoim skromny zdaniem,to jest tzw.zmęczenie i przeciążenie materiału!Mam nadzieję,że 18.08.wszyscy będą do dyspozycji Martino!
0
Dalej jest zawodnkiem Atlético:)
0
Ale życie jest przewrotne...hehe:)
0
Nie smiej się z Mikiego!Za dwadzieścia lat Administracja będzie się prosić,aby Miki pisał obszerne artykuły i recenzje!Będzie wielkim"Guru".tej strony...hehe:)
0
Wszystko jedno,tylko zażartowałem,przecież nie jestem z F,B.I:)
0
Niezaprzeczalnie i bezapelacyjnie,zgadzam się:)
0
sorka wszystkim*
0
Niech wszyskim grzmoci bramy,tylko nie Nam:)
0
sorka chyba Erik*
0
Eric ma potencjał!Zapomniałem o nim,przyznaję się bez bicia:)
0
Szczerze mówiąc, to na razie takiego nie widać na horyzoncie:-)
0
Skąd masz info?
0
Pamiętaj kolego!Jeszcze długo, długo Leo nie odda berła,a póżniej co daj Boże, przejmie je Neymar :-)
0
Wejdź na stronke realu i zobacz jak niszczą naszych zawodników?
0
A ja chciałbym za kilka miesięcy taki artykuł;Barca zdobywcą LM i mistrz Hiszpanii:-)