0

Ćwoki na RTP zmniejszają obraz,żeby nie widzieć jaką padakę gra CR7...hahe

0

Ita 0:2 Arg i jest gites!

0

Miki zwracam honor:)

0

Miki!!!Już nie masz co oglądać?

0

Brazylia gra dzisiaj delirium-tremens'

0

kuźwa!!!...Co zrobił Dani:(

0

Holandia wygrywa 1:0...wow!

0

Z Holandią 0:0

0

CR7 już nurkuje...haha!

0

sorka to NC+Rai1 jest na 238:)

0

238-kanał

0

A kto nie mógł?Tu już takie nazwiska się pojawiają,że głowa boli...Bale'a też mógł:)

0

Wiem,że dobrze,ale wszyscy najlepsi zawodnicy na świecie dzisiaj ciupią,oprócz...Leo(wqrwia,to człowieka)

0

Gündogan dobry jest!

0

Germany już0:2...hehe:)

0

Dobry jest i brać go!Gabaryty ma podobne jak Abi,Keita,Toure,a to już jest"coś".

0

Jak tak Alexis będzie dalej ciupał,to wygryzie...Pedro z pierwszej 11...hehe:)

0

Sorka Luis*

0

Mistrzem świata w nurkowniu,jest bez cienia wątpliwości...Luiz Suarez!!!

0

Dzięki za info,a mecz Argentyna-Włochy?
Dlatego nie ma transmisji,z prostej przyczyny...bo nie gra Leo hehe:)

0

Jako że jesteś mistrzynią w stylu zmiennym,a najbardziej lubisz styl motylkowy,więc...Witamy Cię Motylku na CN:)

0

Kiedyś przeczytałem fajny artykuł,na temat szejków,Abramowicz,Rybołowlew.A mianowicie,że futbol dla szejków stał się ni mniej,ni wiecęj,kolejna zabawką po:wyścigi wielbłądów i konne ,sokoły itd.Tak sobię myślę,co będzie?Jak ich futbol znudzi(np.Malaga),a jest to zabawka bardzo kosztowna!Lepiej niech Barca trzyma się swoich zasad i wartości,chociaż człowieka jeżą te "petrodulary".

0

Barca,jak na dzisiaj,ma sporo kłopotów w defensywie,a tu Nasser wyjeżdża z taką absurdalną propozycją...nie ma co się arabizować:)

0

Miki!No co ty?Arabizacja Cię dopadła?

0

"tys prowdo":)

0

Fajowo,że przypomnniałeś:)Bodajże z dynki trzepnął brameczkę?

0

A co to Barcelona,to trampolina i przepustka na MŚ?Jest Song,Busi i tyle w temacie!

0

Temat ŚO,to jest przysłowiowa"mina"...szkoda się denerwować:)

0

No to witka Pazuzu i jest git-majonez:)

0

Pazuzu,bez urazy,ale temat zaczął się od Busi jako ŚO?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?