Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ćwoki na RTP zmniejszają obraz,żeby nie widzieć jaką padakę gra CR7...hahe
0
Ita 0:2 Arg i jest gites!
0
Miki zwracam honor:)
0
Miki!!!Już nie masz co oglądać?
0
Brazylia gra dzisiaj delirium-tremens'
0
kuźwa!!!...Co zrobił Dani:(
0
Holandia wygrywa 1:0...wow!
0
Z Holandią 0:0
0
CR7 już nurkuje...haha!
0
sorka to NC+Rai1 jest na 238:)
0
238-kanał
0
A kto nie mógł?Tu już takie nazwiska się pojawiają,że głowa boli...Bale'a też mógł:)
0
Wiem,że dobrze,ale wszyscy najlepsi zawodnicy na świecie dzisiaj ciupią,oprócz...Leo(wqrwia,to człowieka)
0
Gündogan dobry jest!
0
Germany już0:2...hehe:)
0
Dobry jest i brać go!Gabaryty ma podobne jak Abi,Keita,Toure,a to już jest"coś".
0
Jak tak Alexis będzie dalej ciupał,to wygryzie...Pedro z pierwszej 11...hehe:)
0
Sorka Luis*
0
Mistrzem świata w nurkowniu,jest bez cienia wątpliwości...Luiz Suarez!!!
0
Dzięki za info,a mecz Argentyna-Włochy?
Dlatego nie ma transmisji,z prostej przyczyny...bo nie gra Leo hehe:)
0
Jako że jesteś mistrzynią w stylu zmiennym,a najbardziej lubisz styl motylkowy,więc...Witamy Cię Motylku na CN:)
0
Kiedyś przeczytałem fajny artykuł,na temat szejków,Abramowicz,Rybołowlew.A mianowicie,że futbol dla szejków stał się ni mniej,ni wiecęj,kolejna zabawką po:wyścigi wielbłądów i konne ,sokoły itd.Tak sobię myślę,co będzie?Jak ich futbol znudzi(np.Malaga),a jest to zabawka bardzo kosztowna!Lepiej niech Barca trzyma się swoich zasad i wartości,chociaż człowieka jeżą te "petrodulary".
0
Barca,jak na dzisiaj,ma sporo kłopotów w defensywie,a tu Nasser wyjeżdża z taką absurdalną propozycją...nie ma co się arabizować:)
0
Miki!No co ty?Arabizacja Cię dopadła?
0
"tys prowdo":)
0
Fajowo,że przypomnniałeś:)Bodajże z dynki trzepnął brameczkę?
0
A co to Barcelona,to trampolina i przepustka na MŚ?Jest Song,Busi i tyle w temacie!
0
Temat ŚO,to jest przysłowiowa"mina"...szkoda się denerwować:)
0
No to witka Pazuzu i jest git-majonez:)
0
Pazuzu,bez urazy,ale temat zaczął się od Busi jako ŚO?