Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz rację!To taki slang uliczny,podobnie jak "obsuwa" ...hehe:)
0
No to gites!
0
Jeszcze napisałem to na tej samej stronie!!!...Czułem,że walą w Karola:(
0
Tak jak napisałem dzisiaj...w styczniu!!!A kibice mnie wyśmiali...:(
0
Obiło mi się o uszy,bo lubię adidaski,ale wejdź na stronę z 18 lipca"poranny trening 23 zawodników".
0
Z innej beczki,ale ciekawe?Ronaldinho przeszedł zabieg stomatologiczny prostowania zębów!Po prostu zaczeły mu już przeszkadzać i nie będzie "znaku rozpoznawczego"R10.
0
Adidas adizero:)
0
spoko:)
0
sorka zapowiedź*
0
Jakby ktoś nie wiedział,to na canale +sport leci zapowidź sezonu w La Liga!!!
0
Na canale+sport leci zapowiedź sezonu w La Liga:)
0
A co tu gadać...tu trzeba lać,bo jak człowiek widzi te beki sędziowskie,to sam dałbym im,klapsa w zęby:)
0
Nie jestem malkontentem,ale myślę,że Zarząd i Martino nie kupią żadnego ŚO.Zobaczą,jak rozwinie się sytuacja w pierwszej połowie sezonu.Jeżeli sytuacja będzie nie za wesoła,to dopiero będą szukać na maksa,w styczniowym okienku transferowym.Oczywiście,obym się mylił.
0
Özila,też chce Moyes!Łapie się wszystkiego jak przespał okienko transferowe.
0
Daro2!W podstawowym...hehe:)
0
Pamiętasz?Taką bramkę z Mallorcą kropnął Leo,a Alexis był na pozycji spalonej?
0
No to fajnie jest,że Leo i Pedro są gotowi na maksa.Te problemy Leo z czterogłowym uda i ze ścięgnami,doprowadzją człowieka do szału.No,ale w końcu może będzie superos,daj Boże!
0
W Anglii zawsze grali świetni zagraniczni piłkarze Zola,Vialli,Cantona,Ginola itd.No i co z tego,każdy ma swoją ulubioną ligę.A która jest najlepsza,okaże się w praniu!
0
We wszystkich wymienionych ligach,ci wielcy deklasują na łeb i szyję,maluczkich.La Liga,to technika,żywiołowość,a te wieczorne transmisję,bezcenne.Ja zostaję do samego końca NC+,przy La Liga.A że kupe zawodników wywiało z Hiszpanii...pojawią się następni i nie mniej utalentowani!
0
łojejku:)Ale szukasz dziury w całym:)Wiem,że kluby bogate zachowują się po judaszowskh,i po drakońsku,ale trzeba się z tym pogodzić.A GD,to niczym finał MŚ,albo i więcej!!!
0
Na pocieszenie zostali m.in.Villa.Rami,Santa Cruz,Diego Costa,Miranda,Turan,Courtois i jeszcze"troszku" by się wygrzebało:)
0
Miki!Twoje artykuły będą po wsze czasy...nieśmiertelne:)
0
Miki jesteś romansopisarzem?Tylko staraj się ładnie pisać,a nie odfajkowywać artykuły:)
0
sorka jest*kurczę przeskakują litery?
0
Tak jak w boksie,w końcu człowiek nie wie,kto jestrz mistrzem,a kto pretendentem:)
0
sorka miejsce*
0
Będziemy niżej,na 100%!!!Jak się ma takich orłów i doświadczonego trenera na arenie międzynarodowej(Ruch.Ch),to 102 miejse na bank:)
0
Tak,a ostatnio zremisowali w el.MŚ z Argentyną!No,ale jak Igła przerżnął z pięć setek,to nie mogło być inaczej.Ale fajną ma ekipę Kolumbia!
0
MESSIah16!Najlepszy"damski bokser"w historii?...Matti Nykänen:)
0
Najlepszy niewypał,to...Owen i Woodgate,ale takie życie,innym się udaję,a innym nie,