Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miki,bez ceregieli!Do dupy z takim meczem,teraz jesteś contento?
0
Mecz bez wyrazu i ślamazarny,ogólnie kicha:(
0
Po tym meczu można się czuć,nieukontentowany:(
0
Miki,Ciebie się nie da nie lubieć:)
0
Miki,chcesz sobie zrobić test na inteligencję,to zrób sobie testy Omnibus:)
0
Miki,to takie testy dla wykształconych i to wszechstronnie:)A potocznie kujon,pipa:)
0
Niczym omnibus:)
0
Właśnie i to jest zagadka Einsteina BPL?
0
Miki,ich liebe dich auch?
0
No,dzisiejszy mecz Arsenalu po prostu palce lizać.
0
No,nareście...uuff.
0
Miki,to jest jak na razie mecz typu,niebyły i obojętny,ale może się jeszcze rozkręci.
0
Postiga,to przykład zawodnika,który może się czuć niespełniony.W dobrych klubach ciupał m.in.Porto,tottki,Sporting,repra Portugalii.Ale czegoś mu zawsze brakowało?
0
Trafne spostrzeżenie!Szybszy od wiatru!
0
Ale Szpaka nikt nie przebije!Szpaku,proszę państwa Rosicki,Rosicki...Rosicki przeleciał obrońcę...haha:)Zamiast nad obrońcą:)
0
A cudowny głos Orłosia brzmi niczym capriccioso:)
0
Miki!Laboga i Orłoś,to takie gwiazdy NC+,jak Leo i Neymar!Więc nie mąć gitary,chyba że masz niemoc płciową...hehe:)
0
Dokładnie 98.772 kibiców na CN ...hehe+loża honorowa,dla Miki Messi:)
0
Maldini,Baresi,Giggs,Matthäus?
0
Nie chcę być landrynkowy,ale fajnie trafiłeś z idolem.
0
Adriano?Pamiętam mecz SPH na SB i czerwona kartka,ale o dziwo,zaczeliśmy grać sto razy lepiej!Taki jest urok piłki.
0
Zapomniałem dodać,że to,co napisałem jest w kontekście Carlesa i transferu ŚO:)
0
Z góry przepraszam za mój krótki wywód,tylko proszę nie mylić ze wzwodem!Fajna jest ta strona.Oczywiście regulamin jest zabójczy,ale ma też swoje pozytywy.Ja z natury jestem wulgarny,a dzięki tej stronie troszku spokorniałem.Uważam,źe niektórzy kibice za bardzo się tym wszystkim przejmują i stresują!A po co?Trzeba trochę wiary i wesołości.Życie jest stosunkowo za krótkie,żeby brać wszystko do serca.Barca nie takie trudności przeszła,a prawie nigdy nie była na kolanach!!!Dziękuję i pozdrawiam wesołych i optymistycznych kibiców:)Jeżeli zrobiłem błędy,to sorka:)A jak ktoś ma ochotę,to może mnie zrąbać,nie obraże się!
0
Łabędzie oskubane przez MU...ups.Oczywiście tak na marginesie.
0
Ciekawe, czy jutro na meczu będzie 98.772 kibiców?
0
Popieram.Trzeba się odizolowywać od tego wszystkiego tudzież jutro święto,czyli mecz.
0
To odium nie obejrzeć taki mecz :-)
0
Już kiedyś to napisałem ale powtórzę raz jeszcze Puyol-"Ostatni Mohikanin".To oddaje jego całą karierę i osobowość.
0
Czekam jak się wypowie na ten temat Konwent Seniorów tej strony,czyli Cochise,Sojerrr etc.etc.?
0
I już druga!