0

Miki,bez ceregieli!Do dupy z takim meczem,teraz jesteś contento?

0

Mecz bez wyrazu i ślamazarny,ogólnie kicha:(

0

Po tym meczu można się czuć,nieukontentowany:(

0

Miki,Ciebie się nie da nie lubieć:)

0

Miki,chcesz sobie zrobić test na inteligencję,to zrób sobie testy Omnibus:)

0

Miki,to takie testy dla wykształconych i to wszechstronnie:)A potocznie kujon,pipa:)

0

Niczym omnibus:)

0

Właśnie i to jest zagadka Einsteina BPL?

0

Miki,ich liebe dich auch?

0

No,dzisiejszy mecz Arsenalu po prostu palce lizać.

0

No,nareście...uuff.

0

Miki,to jest jak na razie mecz typu,niebyły i obojętny,ale może się jeszcze rozkręci.

0

Postiga,to przykład zawodnika,który może się czuć niespełniony.W dobrych klubach ciupał m.in.Porto,tottki,Sporting,repra Portugalii.Ale czegoś mu zawsze brakowało?

0

Trafne spostrzeżenie!Szybszy od wiatru!

0

Ale Szpaka nikt nie przebije!Szpaku,proszę państwa Rosicki,Rosicki...Rosicki przeleciał obrońcę...haha:)Zamiast nad obrońcą:)

0

A cudowny głos Orłosia brzmi niczym capriccioso:)

0

Miki!Laboga i Orłoś,to takie gwiazdy NC+,jak Leo i Neymar!Więc nie mąć gitary,chyba że masz niemoc płciową...hehe:)

0

Dokładnie 98.772 kibiców na CN ...hehe+loża honorowa,dla Miki Messi:)

0

Maldini,Baresi,Giggs,Matthäus?

0

Nie chcę być landrynkowy,ale fajnie trafiłeś z idolem.

0

Adriano?Pamiętam mecz SPH na SB i czerwona kartka,ale o dziwo,zaczeliśmy grać sto razy lepiej!Taki jest urok piłki.

0

Zapomniałem dodać,że to,co napisałem jest w kontekście Carlesa i transferu ŚO:)

0

Z góry przepraszam za mój krótki wywód,tylko proszę nie mylić ze wzwodem!Fajna jest ta strona.Oczywiście regulamin jest zabójczy,ale ma też swoje pozytywy.Ja z natury jestem wulgarny,a dzięki tej stronie troszku spokorniałem.Uważam,źe niektórzy kibice za bardzo się tym wszystkim przejmują i stresują!A po co?Trzeba trochę wiary i wesołości.Życie jest stosunkowo za krótkie,żeby brać wszystko do serca.Barca nie takie trudności przeszła,a prawie nigdy nie była na kolanach!!!Dziękuję i pozdrawiam wesołych i optymistycznych kibiców:)Jeżeli zrobiłem błędy,to sorka:)A jak ktoś ma ochotę,to może mnie zrąbać,nie obraże się!

0

Łabędzie oskubane przez MU...ups.Oczywiście tak na marginesie.

0

Ciekawe, czy jutro na meczu będzie 98.772 kibiców?

0

Popieram.Trzeba się odizolowywać od tego wszystkiego tudzież jutro święto,czyli mecz.

0

To odium nie obejrzeć taki mecz :-)

0

Już kiedyś to napisałem ale powtórzę raz jeszcze Puyol-"Ostatni Mohikanin".To oddaje jego całą karierę i osobowość.

0

Czekam jak się wypowie na ten temat Konwent Seniorów tej strony,czyli Cochise,Sojerrr etc.etc.?

0

I już druga!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?