Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy Zarząd złoży przeprosiny,czy rezygnację?
0
Po tych wszystkich smutnych wypowiedziach,nie pozostało nic innego,jak złożyć interpelację o zmiane Zarządu i to chyżo!
0
Laporta,przez dwie kadencje był 7 lat,a Sandro przez jedną...6!!!...ale kabareton?
0
Do 2016!!!
0
Fakt!Puyol już zdrówka nie ma,ale na szczęście charakter do walki pozostał.
0
Miki,zobacz Giggs?W pierwszym składzie!!!...On chyba będzie grał do setki?
0
Jednym słowem,Nieszczęsny:)
0
Wenger,to dusigrosz,kutwa,centuś,żyła,liczykrupa!
0
Belgia górą!
0
Co z tego,że są zmiany,jak co drugi sędzia to...Stevie Wonder!!!...Nie ubliżając ludziom niepełnosprawnym!
0
Po prostu najlepszy i wszystko jasne!!!
0
No,Tobie chodzi Ballon d'Or,a nam o Monaco...hehe:)Zwykłe nieporozumienie,ale zdarza się:)
0
Ale mnie chodzi o europejską ZP 29 08 w Monaco?
0
Kumam sarkazm:)
0
Już beka sędziowska...szkoda gadać:(
0
Niestety,ale to było do przewidzenia,za dużo gwiazd na jednym podwórku:)
0
No,mamy Francka w realu,leci meczyk Bayern-Frankfurt!
0
Ktoś napisał,że ta sprawa z Rybołowlewem,jest już nieaktualna jak na dzisiaj!
0
kamilo 130!Ostatni wyraz - bezcenny:)
0
Messi0045!Przecież widzisz,że rzucamy sarkazmem,tak się po prostu bajeruje:)
0
W wieku dwóch lat wyleciał przez przednią szybę samochodu...uuppss!!!Przykra sprawza:(
0
A ja uważam,że gdyby się tak wypowiedział Leo,to powiedziałby prawdę.A to oznacze,że Leo nie jest hipokrytą:)
0
To nie była oferta za Don Andresa,tylko za jego...wino:)
0
Wbił się na poziom Leo...jak grał w Galatasraj Stambuł...hehe.
0
Miki,wróciłes mój przyjacielu!Wiesz co tu piszą,że Franckowi należy się ZP?Co Ty na to?
0
No,dobrze od siedmiu boleści niech będzie Franck...byle nie CR7!!!
0
hahahaha...wow,yo:)
0
Pożal się Boże!Nie stawiasz...na Leo?
0
sorka*koszmarny
0
No,ale w dzieciństwie miał koszmzarny wypadek,to i tak cud,że przeżył!