0

Ciekawe czy Zarząd złoży przeprosiny,czy rezygnację?

0

Po tych wszystkich smutnych wypowiedziach,nie pozostało nic innego,jak złożyć interpelację o zmiane Zarządu i to chyżo!

0

Laporta,przez dwie kadencje był 7 lat,a Sandro przez jedną...6!!!...ale kabareton?

0

Do 2016!!!

0

Fakt!Puyol już zdrówka nie ma,ale na szczęście charakter do walki pozostał.

0

Miki,zobacz Giggs?W pierwszym składzie!!!...On chyba będzie grał do setki?

0

Jednym słowem,Nieszczęsny:)

0

Wenger,to dusigrosz,kutwa,centuś,żyła,liczykrupa!

0

Belgia górą!

0

Co z tego,że są zmiany,jak co drugi sędzia to...Stevie Wonder!!!...Nie ubliżając ludziom niepełnosprawnym!

0

Po prostu najlepszy i wszystko jasne!!!

0

No,Tobie chodzi Ballon d'Or,a nam o Monaco...hehe:)Zwykłe nieporozumienie,ale zdarza się:)

0

Ale mnie chodzi o europejską ZP 29 08 w Monaco?

0

Kumam sarkazm:)

0

Już beka sędziowska...szkoda gadać:(

0

Niestety,ale to było do przewidzenia,za dużo gwiazd na jednym podwórku:)

0

No,mamy Francka w realu,leci meczyk Bayern-Frankfurt!

0

Ktoś napisał,że ta sprawa z Rybołowlewem,jest już nieaktualna jak na dzisiaj!

0

kamilo 130!Ostatni wyraz - bezcenny:)

0

Messi0045!Przecież widzisz,że rzucamy sarkazmem,tak się po prostu bajeruje:)

0

W wieku dwóch lat wyleciał przez przednią szybę samochodu...uuppss!!!Przykra sprawza:(

0

A ja uważam,że gdyby się tak wypowiedział Leo,to powiedziałby prawdę.A to oznacze,że Leo nie jest hipokrytą:)

0

To nie była oferta za Don Andresa,tylko za jego...wino:)

0

Wbił się na poziom Leo...jak grał w Galatasraj Stambuł...hehe.

0

Miki,wróciłes mój przyjacielu!Wiesz co tu piszą,że Franckowi należy się ZP?Co Ty na to?

0

No,dobrze od siedmiu boleści niech będzie Franck...byle nie CR7!!!

0

hahahaha...wow,yo:)

0

Pożal się Boże!Nie stawiasz...na Leo?

0

sorka*koszmarny

0

No,ale w dzieciństwie miał koszmzarny wypadek,to i tak cud,że przeżył!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?