0

sorka Mikusia*ale meczyk leci i brak koncentracji.

0

Nawet nie wiesz jak lubie Mikusi i powiem Ci,że On wcale głupio nie gada:)Czuję,że Miki specjalnie walnie beke,żebyśmy się pienili:)Taki mały prowotatorek...hehe:)

0

Leo-Wiekuisty:)

0

A ja na orliku:)

0

Na świecie,to nie takie cuda się zdarzają.Kto wie?Może kiedyś wybiegną razem?

0

A najlepszy film,który lubi Leo...Syn panny młodej i Dziewięc królowych:)A piłkarz,którego podziwiał...Pablo Aimar itd.Sorka,że tak na marginesie:)Wywiad można krótko skwitować...cały Leo!

0

No,jakby to nie była plotka,to dzisiaj byłaby Niedziela Palmowa:)No,ale może ponowne niedomówienia,ze strony dziennikarzy?

0

W mordę jeża!!!Niech nagrodę zgarnie...Özil i wszycy będą contento?

0

Ciągle"przedwczorajszy"temat.Kto jest lepszy CR7 lub Leo?Trzeba mieć niedotlenienie mózgu,żeby po tylu nagrodach Leo,mieć jeszcze jakieś wątpliwości!

0

Sorka to miało iść do kolegi misio...ups*

0

Na sto dwa!Podzielam opinię kolegi!
P.S-Marley?

0

łojejku!A Ty znowu wracasz do ogórków!A kto CR7 nie pozwolił napykać bramek słabeuszom?No kto?

0

Skromnością,to Ribery nie grzeszy,a jego wypowiedź na wskroś pyszałkowata i zarozumiała.

0

Leo pojedź do księstwa Monaco i odbierz z rąk rodziny Grimaldi lub Platini,kolejną nagrodę,która bez wątpienia Ci się należy!

0

Najważniejsze jest to,że nadchodzi upragniony wieczór:)

0

Po wsze czasy i raz na zawsze-LM!!!

0

Na czuja i na niucha,przewidywalne...hehe.

0

Masz rację!Przecież nikt tu nie jest głąbem kapuścianym!Do rozegrania w sezonie jest dziesiątki meczy,tylko troszku szkoda,że Fabsa najprawdoponiej nie zobaczymy w pierwszej 11.

0

Najważniejsze,że Leo jest zawsze sobą tudzież skromność i nie cierpi na gigantomanie!A o nagrodach indywidualnych,to można by już pracę doktorską napisać.

0

Szkoda,że nie ma Cesca,Muszę przyznać,że mam przeczucie co do Fabsa,to będzie jego sezon i w końcu pokaże na co Go stać.

0

Ale wiadomo Barca,to nie tylko Leo i czuję,że bedzie gites:)

0

Pamiętam Ronaldo szło mu jak w bajce,a później przenosiny do Włoch(Inter)i wszystko pizło w trymiga!

0

Ale mógłby czasami odpuścić,przecież ma dopiero 26 lat!Przed nim co najmniej z 6 lat super kariery,a nie zarżnąć się na amen!

0

I Seydu Keite też?

0

Martwią mnie problemy mięśniowe Leo?Dzisiaj na sky sport czytałem,że występ Leo stoi pod znakien zapytania,a już czekam od 2 kwietnia na pełny mecz,naszego cracka?

0

Nie,no manita musi być i to musowo.Nowy trener,nowe wyzwania!

0

Mikuś,jak masz jakieś myśli samobójcze,schize,depresję,to jest czynny calą dobę telefon zaufania,jakby coś,to zawsze możesz na mnie liczyć i polegać.

0

Miki,przez Ciebie mam teraz huśtawki mastroju:)

0

O Boże!Ulżyło mi,przez twój czarny humor to się przekręcę:)

0

Miki,nie rób tego,mam fajny namiar na prof psychatrii i psychologii:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?