0

Gooool Betis hahaha!!!

0

Masz rację!Przez Masche przegrałem już wygrany zakład:)

0

Pepe ma włosy,czy peruke?

0

Iker do Barcy i to chyżo!!!

0

Ręka Martino:)

0

Masz rację i to w ostatnich minutach:)Ja pier...:)

0

To znowu będzie płakał.

0

Cesc,to dzisiaj wirtuoz!

0

Strzeli Valdes bramke w tym meczu,czy nie?Jak na razie,to wygrywam zakład,że Levante nie odda celnego strzału:)

0

Kurczę,jeszvze Valdes grzmotnie bramke!

0

Rany Julek!Tahiti!

0

VV,może spokojnie iść do domu:)

0

Bonanza:)

0

Jestem ciekawy?Czy Levante odda,choćby jeden celny strzał na bramkę?

0

Miki,to taki żart.A Ty się czepiasz?

0

Miki,no co Ty?

0

Mikuś do mnie pijesz?

0

Panowie,nie,żebym szpanował angielskim.Broń Boże!Ale sezon czas zacząć,a najlepiej zrobi to...Michael Buffer"Let's get ready to rumble!"...Panowie czas na grzmoty!!!...huurrraaa:)

0

Messi?...a z 50 hehe!Taki napadzior jak Leo,to nawet poradziłby sobie w T-Mobile:)

0

No i co?W BPL też są...ogórki!!!

0

MEESSiah16!Jak na razie,miazga!

0

Ach...ci lekarze?

0

Chelsea...też!

0

Najlepszy duet komentatorów,to...Jaroński i Wyrzykowski:)

0

Wiesz,trudno się z tobą nie zgodzić,ale...sentymenty:)

0

Jordi Roura,zawsze stał ramię w ramię w Barcelonie,ale delikatnie rzecz ujmując,myślę,że pójdzie na odstrzał...szkoda.

0

Pocałuj mnie w d.pę z takim sarkazmem:)...Nie,no żartowałem:)

0

Po wszystkie czasy,ale tamte koszulki były najlepsze i basta!

0

Wiesz młodość ma swoje prawa!Jeszcze nie jest skrzywiony przez życie,dlatego wali prosto z serca!

0

sławek!Albo przez PIS:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?