Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gooool Betis hahaha!!!
0
Masz rację!Przez Masche przegrałem już wygrany zakład:)
0
Pepe ma włosy,czy peruke?
0
Iker do Barcy i to chyżo!!!
0
Ręka Martino:)
0
Masz rację i to w ostatnich minutach:)Ja pier...:)
0
To znowu będzie płakał.
0
Cesc,to dzisiaj wirtuoz!
0
Strzeli Valdes bramke w tym meczu,czy nie?Jak na razie,to wygrywam zakład,że Levante nie odda celnego strzału:)
0
Kurczę,jeszvze Valdes grzmotnie bramke!
0
Rany Julek!Tahiti!
0
VV,może spokojnie iść do domu:)
0
Bonanza:)
0
Jestem ciekawy?Czy Levante odda,choćby jeden celny strzał na bramkę?
0
Miki,to taki żart.A Ty się czepiasz?
0
Miki,no co Ty?
0
Mikuś do mnie pijesz?
0
Panowie,nie,żebym szpanował angielskim.Broń Boże!Ale sezon czas zacząć,a najlepiej zrobi to...Michael Buffer"Let's get ready to rumble!"...Panowie czas na grzmoty!!!...huurrraaa:)
0
Messi?...a z 50 hehe!Taki napadzior jak Leo,to nawet poradziłby sobie w T-Mobile:)
0
No i co?W BPL też są...ogórki!!!
0
MEESSiah16!Jak na razie,miazga!
0
Ach...ci lekarze?
0
Chelsea...też!
0
Najlepszy duet komentatorów,to...Jaroński i Wyrzykowski:)
0
Wiesz,trudno się z tobą nie zgodzić,ale...sentymenty:)
0
Jordi Roura,zawsze stał ramię w ramię w Barcelonie,ale delikatnie rzecz ujmując,myślę,że pójdzie na odstrzał...szkoda.
0
Pocałuj mnie w d.pę z takim sarkazmem:)...Nie,no żartowałem:)
0
Po wszystkie czasy,ale tamte koszulki były najlepsze i basta!
0
Wiesz młodość ma swoje prawa!Jeszcze nie jest skrzywiony przez życie,dlatego wali prosto z serca!
0
sławek!Albo przez PIS:)