Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Włosy dęba stają!!!
0
Miki!A ja Cię uśpię pavulonem-na wieki wieków amen:)
0
Kurczę pieczone!Stadiony świata!Podobną w zeszłym sezonie grzmotnął Benzyna,za przeproszeniem.
0
Goool!!!
0
Miki,jesteś bezkonkurencyjny!Moje wysiłki,aby Cię pokonać są bezowocne.Poddaje się mój mistrzu!
0
Długi!A dlaczego mi nie podziękowałeś:)Byłem pierwszy:)
0
Ineresuje mnie tylko Barca,to Ci powiem 331mln€ - zadłużenia!!!
0
No,może troszku Beckham i McManaman.
0
Olaboga!Sprawdzili sie anglicy w Madrycie,a zwłaszcza Owen i Woodgate!!! hehe.
0
sorka to miało iść do Mikusia*
0
Miki!Zacząłbyś się w końcu interesować historią futbolu,a nie tylko Messi,Messi i Messi!Wstyd mi za Ciebie:)
0
Miki!Marc Bosman,to był przeciętny piłkarz grający FC Liege(Belgia).Poszedł na zadyme z UEFA i o dziwo wygrał!Tak w skrócie.
0
Á propos Bosmana?Akurat nic na tzw Prawo Bosmana,nie skorzystał.Żyje z zasiłku dla bezrobotnych.Chichot losu.
0
Zjedź na sam dół strony i przyciśnij"pełna wersja serwisu".Powinno Ci przywrócić wersję mobilną,a jeżeli nie,to trzeba wejść w Google i wpisaać FCBarca.com-wersja mobilna.
0
A,dziękuję:)
0
Już Ci politycy pomogą,a zwłaszcza w Hiszpanii,Grecji i Portugalii?Kryzys aż piszczy!
0
Artkuł,palce lizać!Na świecie są przynajmniej,jak dla mnie,dwa przysĺowia,które nigdy nie stracą na wartości:"Nie ma złych narodów,są tylko źli ludzie" i drugie,które jest najbardziej adekwatne do artykułu"Nie ma biednych narodów,są tylko źle zarządzane" - Alan Smith - twórca noweczesnej ekonomii.Po prostu ludzie,którzy są odpowiedzialni za rozwój piłki,ekonomie,menadżerka etc.etc. spartaczyli swoją pracę.Powiedziałem w to sposób kulturalny,bo na język ciśnie mi się...bez komentarza!Ale oczywiście jestem na zawsze z La Liga,bez dwóch zdań!
0
Trzeba przyznać,że agentyńczycy mają smykałke do trenerki.
0
Wejdzie i napisze łachudrowate comento i wyjdzie.Po co z taką łajzą dyskutować.Panu już dziękujemy!!!
0
Chachar się znalazł!
0
Lessi,to taki piesek był!Więc kto cię ze smyczy spuścił? hahaha
0
Miki!Moja trójka1-Messi,2-CR7,3-Sobota!!!
0
Tak wyglądają skutki uboczne narkotyków...szkoda gadać:)
0
Oprócz Alfreda di Stefana!Jego akurat hołubią w Madrycie!
0
1899barca Ja czy Miki?Czy obydwoje:)
0
Miki!Pantokrator tej strony:)
0
Właśnie,był.No,ale może dociągnie karierę jak Dino Zoff hehe?
0
Pewnie Ci odpowie za stary i babole w PK:)
0
Jak dla mnie Cech - out,a w jego miejsce Courtois!
0
Jeżeli to prawda co piszą pismaki,to Iker zachowuje się nie po dżentelmeńsku i nieprofesjonalnie?Ale czy to prawda?