0

Włosy dęba stają!!!

0

Miki!A ja Cię uśpię pavulonem-na wieki wieków amen:)

0

Kurczę pieczone!Stadiony świata!Podobną w zeszłym sezonie grzmotnął Benzyna,za przeproszeniem.

0

Goool!!!

0

Miki,jesteś bezkonkurencyjny!Moje wysiłki,aby Cię pokonać są bezowocne.Poddaje się mój mistrzu!

0

Długi!A dlaczego mi nie podziękowałeś:)Byłem pierwszy:)

0

Ineresuje mnie tylko Barca,to Ci powiem 331mln€ - zadłużenia!!!

0

No,może troszku Beckham i McManaman.

0

Olaboga!Sprawdzili sie anglicy w Madrycie,a zwłaszcza Owen i Woodgate!!! hehe.

0

sorka to miało iść do Mikusia*

0

Miki!Zacząłbyś się w końcu interesować historią futbolu,a nie tylko Messi,Messi i Messi!Wstyd mi za Ciebie:)

0

Miki!Marc Bosman,to był przeciętny piłkarz grający FC Liege(Belgia).Poszedł na zadyme z UEFA i o dziwo wygrał!Tak w skrócie.

0

Á propos Bosmana?Akurat nic na tzw Prawo Bosmana,nie skorzystał.Żyje z zasiłku dla bezrobotnych.Chichot losu.

0

Zjedź na sam dół strony i przyciśnij"pełna wersja serwisu".Powinno Ci przywrócić wersję mobilną,a jeżeli nie,to trzeba wejść w Google i wpisaać FCBarca.com-wersja mobilna.

0

A,dziękuję:)

0

Już Ci politycy pomogą,a zwłaszcza w Hiszpanii,Grecji i Portugalii?Kryzys aż piszczy!

0

Artkuł,palce lizać!Na świecie są przynajmniej,jak dla mnie,dwa przysĺowia,które nigdy nie stracą na wartości:"Nie ma złych narodów,są tylko źli ludzie" i drugie,które jest najbardziej adekwatne do artykułu"Nie ma biednych narodów,są tylko źle zarządzane" - Alan Smith - twórca noweczesnej ekonomii.Po prostu ludzie,którzy są odpowiedzialni za rozwój piłki,ekonomie,menadżerka etc.etc. spartaczyli swoją pracę.Powiedziałem w to sposób kulturalny,bo na język ciśnie mi się...bez komentarza!Ale oczywiście jestem na zawsze z La Liga,bez dwóch zdań!

0

Trzeba przyznać,że agentyńczycy mają smykałke do trenerki.

0

Wejdzie i napisze łachudrowate comento i wyjdzie.Po co z taką łajzą dyskutować.Panu już dziękujemy!!!

0

Chachar się znalazł!

0

Lessi,to taki piesek był!Więc kto cię ze smyczy spuścił? hahaha

0

Miki!Moja trójka1-Messi,2-CR7,3-Sobota!!!

0

Tak wyglądają skutki uboczne narkotyków...szkoda gadać:)

0

Oprócz Alfreda di Stefana!Jego akurat hołubią w Madrycie!

0

1899barca Ja czy Miki?Czy obydwoje:)

0

Miki!Pantokrator tej strony:)

0

Właśnie,był.No,ale może dociągnie karierę jak Dino Zoff hehe?

0

Pewnie Ci odpowie za stary i babole w PK:)

0

Jak dla mnie Cech - out,a w jego miejsce Courtois!

0

Jeżeli to prawda co piszą pismaki,to Iker zachowuje się nie po dżentelmeńsku i nieprofesjonalnie?Ale czy to prawda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?