0

Wow!Michael Buffer - wiecznie żywy!

0

Intuicja mi podpowiada,że dzisiaj nad Estadio Vincente Calderon,przejdzie huragan 5 kategorii - FC Barcelona!!!

0

Jak można gryzmolić,bazgrolić i pisać takie bzdety?Trzeba na te pierdoły,tylko puścić bąka:)

0

Wyśpisz się po śmierci:)Od razu zaznaczam,
to tylko żart!

0

A jakie bramki padły,to aż ciarki po plecach przechodzą!

0

Zrobiłeś to z prawdziwą premedytacją i z rozmysłem:) haha

0

Z równym powodzeniem,to mogą sprowadzić Giggsa:)

0

sorka Rosell*

0

Ale w 2017 roku,to już nie będzie Rossela i spółki.Trzeba to czytać z przymrużeniem oka.

0

No tak Harvard(Kenedy,Obama),ale za to Gates?No to niech będzie Berkeley lub Cambridge?

0

sorka jakbym był*

0

Jak się czyta wasze comento,to tak,jakbym na wykładzie ekonomii,na uniwerku Harvarda lub Stanforda.No nic,nie przeszkadzam.Jutro Was polecę Tuskowi,przecież zwolnił Vincenta,to i vacat wolny.

0

sorka wysiadają*

0

Człowiek to ma taki natłok informacji,że już mu bity w dyni wysiafają!Z każdej strony bombardowanie newsami net,tv,radio itd.Ja już kuźwa czuję się,jak w Matrixie!

0

Masz rację.Ale przez You Tube,net itd.To człowiekowi po prostu nie chce się czytać.Czysta postać lenistwa.

0

Tak!I to jest cały urok forum,każdy ma prawo do swoich poglądów.

0

Kiedyś byłe fajne książki o takich piłkarzach,jak Gento,Best,Law,Gento,Djaijić,Jaszyn,Cruyyf itd.Ale w formie całości tudzeż i to dobre!

0

Wiesz,w necie to lepiej za dużo nie mówić o swoich joblach,bo to głupio wygląda i może być źle odebrane:) hehe

0

El Clasico.Nie czytałem,ale postaram się ją kupić.

0

Najbardziej mi się podoba początek "Fenomenu Messiego nie da się wyjaśnić.trzeba go podziwiać" - Pep Guardiola!!!...WOW

0

Wiem,że się napinam,ale trudno się mówi.Ale knige "Historia chłopca,który stał się legendą",to recytuje na pamięć!To już taka przypadłość,istne uzależnienie.

0

Jeszcze jest fajna ksiażka Messi " Król bez korony".A ta kniga Luca Caioli-bezcenna!

0

Miki!Złotousty już jesteś zmęczony.

0

No to w tytke:)

0

Ciekawe,czy dziewuszysko Ci odpisze?Dziewoja jedna!

0

Nie,no po tym meczu,to są bliziutko.Przecież nie zrobią beki u siebie.Nie ma mowy.

0

Zgadza się.Szkółka Ajaxu to obrosła legendą.

0

Spadaj stąd!Koński zwisie hahaha

0

Weź kij i po ryju się bij!
Weź menażke i pie..dolnij się w czaszkę!

0

Kolega Inferno!...zadyma Nowy Targ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?