Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wow!Michael Buffer - wiecznie żywy!
0
Intuicja mi podpowiada,że dzisiaj nad Estadio Vincente Calderon,przejdzie huragan 5 kategorii - FC Barcelona!!!
0
Jak można gryzmolić,bazgrolić i pisać takie bzdety?Trzeba na te pierdoły,tylko puścić bąka:)
0
Wyśpisz się po śmierci:)Od razu zaznaczam,
to tylko żart!
0
A jakie bramki padły,to aż ciarki po plecach przechodzą!
0
Zrobiłeś to z prawdziwą premedytacją i z rozmysłem:) haha
0
Z równym powodzeniem,to mogą sprowadzić Giggsa:)
0
sorka Rosell*
0
Ale w 2017 roku,to już nie będzie Rossela i spółki.Trzeba to czytać z przymrużeniem oka.
0
No tak Harvard(Kenedy,Obama),ale za to Gates?No to niech będzie Berkeley lub Cambridge?
0
sorka jakbym był*
0
Jak się czyta wasze comento,to tak,jakbym na wykładzie ekonomii,na uniwerku Harvarda lub Stanforda.No nic,nie przeszkadzam.Jutro Was polecę Tuskowi,przecież zwolnił Vincenta,to i vacat wolny.
0
sorka wysiadają*
0
Człowiek to ma taki natłok informacji,że już mu bity w dyni wysiafają!Z każdej strony bombardowanie newsami net,tv,radio itd.Ja już kuźwa czuję się,jak w Matrixie!
0
Masz rację.Ale przez You Tube,net itd.To człowiekowi po prostu nie chce się czytać.Czysta postać lenistwa.
0
Tak!I to jest cały urok forum,każdy ma prawo do swoich poglądów.
0
Kiedyś byłe fajne książki o takich piłkarzach,jak Gento,Best,Law,Gento,Djaijić,Jaszyn,Cruyyf itd.Ale w formie całości tudzeż i to dobre!
0
Wiesz,w necie to lepiej za dużo nie mówić o swoich joblach,bo to głupio wygląda i może być źle odebrane:) hehe
0
El Clasico.Nie czytałem,ale postaram się ją kupić.
0
Najbardziej mi się podoba początek "Fenomenu Messiego nie da się wyjaśnić.trzeba go podziwiać" - Pep Guardiola!!!...WOW
0
Wiem,że się napinam,ale trudno się mówi.Ale knige "Historia chłopca,który stał się legendą",to recytuje na pamięć!To już taka przypadłość,istne uzależnienie.
0
Jeszcze jest fajna ksiażka Messi " Król bez korony".A ta kniga Luca Caioli-bezcenna!
0
Miki!Złotousty już jesteś zmęczony.
0
No to w tytke:)
0
Ciekawe,czy dziewuszysko Ci odpisze?Dziewoja jedna!
0
Nie,no po tym meczu,to są bliziutko.Przecież nie zrobią beki u siebie.Nie ma mowy.
0
Zgadza się.Szkółka Ajaxu to obrosła legendą.
0
Spadaj stąd!Koński zwisie hahaha
0
Weź kij i po ryju się bij!
Weź menażke i pie..dolnij się w czaszkę!
0
Kolega Inferno!...zadyma Nowy Targ.