0

Kłania się akcja z MU:)

0

sorka co poniektórzy*

0

Oczywiście,co po niektórzy zakończyli już karierę,ale to taki mały hołdzik,ode mnie!

0

Każdy z nich jest świetny na swój sposób,de Jong,Melo,Toure,Keane,Makalele,van Bommel itd.Ale jak ode mnie,Busi jest na chwilę obecną,najlepszym defensywnym pomocnikiem świata i basta!

0

Gennaro,zaś ma problemy wychowawcze w Palermo,ale to już taka natura:)

0

Śmiało możesz dodać MU!

0

To widocznie Sfinks jest ślepy za przeproszeniem,jeżeli stawia na Sergio,a nie Martineza?

0

To śmiało możesz dodać Gennaro Gattuso hehe.

0

Busi,to na dodatek MŚ i Europy w tak młodym wieku!To jeszcze mało?No,ale twoje zdanie,twój wybór.

0

Ale będzie miał estrade,jak podczas trasy koncertowej U2-360° hehe:)

0

Sergio Busquets to najlepszy defenesywny pomocnik świata!Tak uważa Pep,Sfinks,Tito,a zdania Martino nie znam,bo jeszcze nie czytałem wypowiedzi naszego trenera,w tym temacie.Yaya Toure,to również klasa światowa,co nie ulega wątpliwości,

0

Pique i Iniesta do 2018?To świetna wiadomość.W przypadku Don Andresa oznaczałoby to,granie w Barcelonie do końca swojej cudownej kariery!A co do Ikera i Diego?Powinni wypić bruderszaft na zgodę i po temacie,A tak swoją drogą,to Ancelotti musi mieć niezły orzech do zgryzienia,Ale w sumie to sprawa Madrytu i co nam to,do tego.

0

Mogli,ale nie wydali(Suarez,Huguain,Rooney,Cavani itd.)

0

Zobaczymy,czy Carlo ugnie się pod naporem"szatni"?

0

A zapomniałem dodać i na całą Barce,

0

Jak będzie nadawał na Pepa,to dostanie w trąbe od Carla Ancelotti!

0

Ja widzę i to dość często.Przyjaciela trzeba mieć blisko,ale wroga jeszcze bliżej hehe.Nie,no Lopez broni takie piłki,że głowa boli,jak na dzisiaj.Potrzebna jest rywalizacja,ale zdrowa i z duchem sportu.

0

Przecież kupili Yaya Sanogo...nie,no masz rację!Wenger,to kutwa i dusigrosz.

0

sorka dżentelmeńsku*gubi litery

0

Jeżeli to prawda,co piszą pismaki,to Iker w stosunku do Diego Lopeza,zachował się nie po dżentelmeńku,nieprofesjonalnie i niegodnie,jak na kapitana Madrytu i repry Hiszpanii!A co,Diego Lopez to patyk od kaszanki.Trzeba się zawsze zachowywać,honorowo i po koleżeńsku i tyle w temacie.Oczywiście,jeżeli to prawda?

0

Odp.Mourinho Porque te vas?Porque te vas? - Jak każdej nocy - obudziłem się myśląc o Tobie...lala:)

0

I zioło przypalą:)

0

Trzeba mieć specjalną autoryzację i homologację hehe.

0

sorka zapraszają*

0

Świrów i szaleńców - nie zapraszją!

0

Dobitnie i do głębi to ująłeś.

0

...Może w styczniu,jak się Sandro zlituje?

0

Oby i to jak najszybciej.Lata lecą i kariera też.

0

Praktycznie od kwietnia do niemożliwości,i do bólu news"Leo pracował z fizjoterapeutą" - do luftu.Ale fajna wiadomość,że Carles zaczyna trenować i praktycznie cała drużyna zdrowa.

0

Epicki tudzież homeryczny,ekstrawagancki i ekscentryczny hehe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?