Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kłania się akcja z MU:)
0
sorka co poniektórzy*
0
Oczywiście,co po niektórzy zakończyli już karierę,ale to taki mały hołdzik,ode mnie!
0
Każdy z nich jest świetny na swój sposób,de Jong,Melo,Toure,Keane,Makalele,van Bommel itd.Ale jak ode mnie,Busi jest na chwilę obecną,najlepszym defensywnym pomocnikiem świata i basta!
0
Gennaro,zaś ma problemy wychowawcze w Palermo,ale to już taka natura:)
0
Śmiało możesz dodać MU!
0
To widocznie Sfinks jest ślepy za przeproszeniem,jeżeli stawia na Sergio,a nie Martineza?
0
To śmiało możesz dodać Gennaro Gattuso hehe.
0
Busi,to na dodatek MŚ i Europy w tak młodym wieku!To jeszcze mało?No,ale twoje zdanie,twój wybór.
0
Ale będzie miał estrade,jak podczas trasy koncertowej U2-360° hehe:)
0
Sergio Busquets to najlepszy defenesywny pomocnik świata!Tak uważa Pep,Sfinks,Tito,a zdania Martino nie znam,bo jeszcze nie czytałem wypowiedzi naszego trenera,w tym temacie.Yaya Toure,to również klasa światowa,co nie ulega wątpliwości,
0
Pique i Iniesta do 2018?To świetna wiadomość.W przypadku Don Andresa oznaczałoby to,granie w Barcelonie do końca swojej cudownej kariery!A co do Ikera i Diego?Powinni wypić bruderszaft na zgodę i po temacie,A tak swoją drogą,to Ancelotti musi mieć niezły orzech do zgryzienia,Ale w sumie to sprawa Madrytu i co nam to,do tego.
0
Mogli,ale nie wydali(Suarez,Huguain,Rooney,Cavani itd.)
0
Zobaczymy,czy Carlo ugnie się pod naporem"szatni"?
0
A zapomniałem dodać i na całą Barce,
0
Jak będzie nadawał na Pepa,to dostanie w trąbe od Carla Ancelotti!
0
Ja widzę i to dość często.Przyjaciela trzeba mieć blisko,ale wroga jeszcze bliżej hehe.Nie,no Lopez broni takie piłki,że głowa boli,jak na dzisiaj.Potrzebna jest rywalizacja,ale zdrowa i z duchem sportu.
0
Przecież kupili Yaya Sanogo...nie,no masz rację!Wenger,to kutwa i dusigrosz.
0
sorka dżentelmeńsku*gubi litery
0
Jeżeli to prawda,co piszą pismaki,to Iker w stosunku do Diego Lopeza,zachował się nie po dżentelmeńku,nieprofesjonalnie i niegodnie,jak na kapitana Madrytu i repry Hiszpanii!A co,Diego Lopez to patyk od kaszanki.Trzeba się zawsze zachowywać,honorowo i po koleżeńsku i tyle w temacie.Oczywiście,jeżeli to prawda?
0
Odp.Mourinho Porque te vas?Porque te vas? - Jak każdej nocy - obudziłem się myśląc o Tobie...lala:)
0
I zioło przypalą:)
0
Trzeba mieć specjalną autoryzację i homologację hehe.
0
sorka zapraszają*
0
Świrów i szaleńców - nie zapraszją!
0
Dobitnie i do głębi to ująłeś.
0
...Może w styczniu,jak się Sandro zlituje?
0
Oby i to jak najszybciej.Lata lecą i kariera też.
0
Praktycznie od kwietnia do niemożliwości,i do bólu news"Leo pracował z fizjoterapeutą" - do luftu.Ale fajna wiadomość,że Carles zaczyna trenować i praktycznie cała drużyna zdrowa.
0
Epicki tudzież homeryczny,ekstrawagancki i ekscentryczny hehe.