0

A co to minusy to chleb dają?

0

A w PSG,to trzymał morde na kłódkę?

0

Na ławce hehe:)

0

Jak już,to stopera szukamy ładnych pare latek!!!

0

Czyli,co wynika z wpowiedzi Carlo?Dostosowuje się do żałosnego(zresztą jak zwykle),poziomu Madrytu i tyle na ten temat!

0

Wczoraj debiut Wilka,a dzisiaj Pawłowskiego!!!Wow!

0

Dwa razy Adriano?

0

To niech dorabia w kopalni hehe:)

0

Ale Rooney dostał zgodę na transfer...to być może?Ale bliżej Chelsea lub PSG?

0

Czytałem.Arsenal i MU,ale to chyba kity z satelity!

0

A teraz Arda Turan i po"ptokach".

0

Chelsea i to bez dwóch zdań.

0

Atletico to"Łowca jeleni".

0

Kto jest lepszy od Leo,bo nie kumam pytania?

0

Happy Birthday to You - śle Marilyn Monroe i Barca hehe:)

0

Transferu Isco to szkoda jak cholera!

0

A w poniedziałek uczta MU- Chelsea!

0

nSport HD - Nie,ala na kanale 35!

0

A teraz na warsztat mecz Atletico-Rayo!

0

Ropa się kończy,to i City też hehe.

0

Pellegrini - out!Nie,no żartuję,ale czadowo:)

0

Ale emocje...ja cię kręcę:)

0

Pieniądze,to nie wszystko:) hahahaha:)Jak ja uwielbiam takich gości,ambicja,zadziorność!

0

sorka,ale nie mogę się powstrzymać.City na kolanach hahahaha - milarderzy!!!

0

Klątwa Allianz Arena,trwa!

0

A to zwracam honor - koledze!

0

Zioło kolego,zioło:)

0

Miałeś wizje?...Po czym?

0

Zgadza się,ale"Myślę,więc jestem":)

0

A były jeszcze tak spektakularne transfery w "peerelu"?...za skrzynke jabcoków:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?