Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co to minusy to chleb dają?
0
A w PSG,to trzymał morde na kłódkę?
0
Na ławce hehe:)
0
Jak już,to stopera szukamy ładnych pare latek!!!
0
Czyli,co wynika z wpowiedzi Carlo?Dostosowuje się do żałosnego(zresztą jak zwykle),poziomu Madrytu i tyle na ten temat!
0
Wczoraj debiut Wilka,a dzisiaj Pawłowskiego!!!Wow!
0
Dwa razy Adriano?
0
To niech dorabia w kopalni hehe:)
0
Ale Rooney dostał zgodę na transfer...to być może?Ale bliżej Chelsea lub PSG?
0
Czytałem.Arsenal i MU,ale to chyba kity z satelity!
0
A teraz Arda Turan i po"ptokach".
0
Chelsea i to bez dwóch zdań.
0
Atletico to"Łowca jeleni".
0
Kto jest lepszy od Leo,bo nie kumam pytania?
0
Happy Birthday to You - śle Marilyn Monroe i Barca hehe:)
0
Transferu Isco to szkoda jak cholera!
0
A w poniedziałek uczta MU- Chelsea!
0
nSport HD - Nie,ala na kanale 35!
0
A teraz na warsztat mecz Atletico-Rayo!
0
Ropa się kończy,to i City też hehe.
0
Pellegrini - out!Nie,no żartuję,ale czadowo:)
0
Ale emocje...ja cię kręcę:)
0
Pieniądze,to nie wszystko:) hahahaha:)Jak ja uwielbiam takich gości,ambicja,zadziorność!
0
sorka,ale nie mogę się powstrzymać.City na kolanach hahahaha - milarderzy!!!
0
Klątwa Allianz Arena,trwa!
0
A to zwracam honor - koledze!
0
Zioło kolego,zioło:)
0
Miałeś wizje?...Po czym?
0
Zgadza się,ale"Myślę,więc jestem":)
0
A były jeszcze tak spektakularne transfery w "peerelu"?...za skrzynke jabcoków:)