0

Cisza & Spokój:)Jutro Leo gra i spoko:)

0

Cisza & Spokój:)

0

Duże Pe:)

0

No to gites!!!

0

No co Ty:)Peja gites:)Terrorym!

0

Czuję,że będzie Slums Attack?

0

Jak Barca-Arsenal!

0

Jak się jest mormonem,to można mieć i "pińć"żon!!!

0

O mały włos!

0

No to gitara!

0

A Labbadia ze Stuttgartu - Won!Szybko hehe.

0

Powinno być 2:2!

0

8,6 mln€...Poszło w pi...

0

Zdecydowanie C+.

0

O,przepraszm:)Witam Szanowną Panią:)

0

Miki,pierwszy raz słyszę od Ciebie wulgarne słowo!Zbaraniałem!Jednak,kochasz Legionistów.

0

Widzew Łódź.Łza sie w oku kręci,Zibi,Dziekan,Tłokiński,Smolarek,Czerwiec,Dziuba itd.To byli walczaki!!!

0

No to jesteśmy w tych samych klimatach:)Czyli,nie ubliżając Ci - dziadki:)

0

Nikola jest wyższy o 2 cm od Petera :)

0

Miki!Czemu nie jesteś na meczu Legii?

0

Nikola!

0

No przecież...

0

Miki!Peter Crouch,jeżeli chodzi o wieżowców.Pasuje Ci?

0

Oczywiście chodzi mi o mecz w LM 96/97.

0

Pamiętasz bramkę Citko z Atletico Madryt,prawie z połowy boiska?

0

Witka i graba Sojerrr :)

0

Panowie!Świat się zmienia,czy tego chcemy,czy nie.Wszystko w futbolu zaczyna się od pieniążków.Jak się nie ma miedzi,to się na pupie siedzi!Niech,każdy spojrzy na nasze podwórko.Powstają jakieś twory np.Termalica Bruk-Bet i jeszcze bardziej dziwne nazwy.Ile słynnych klubów klepie biedę lub znika z mapy futbolu,to się w głowie nie mieści!Dlatego,żeby przetrwać tudzież rozwijać,trzeba podejmować czasami niepopularne decyzje.Uważam,że choć Sandro jest osobą kontrowersyjną,to podjął słuszną decyzję.Pieniądze nie śmierdzą,a jeżeli ma to pomóc,przy ewentualnych i spektakularnych transferach,to chwała mu za to!Każdy kto rządzi,to zawsze jest obiektem drwin,szyderstw etc.etc. - C'est la vie

0

I taki marazm czeka nas,aż do 2016 r!Koniec kadencji Rosella i spółki!

0

A przede wszystkim za Alfreda di Stefano!

0

I to bezwzględny priorytet!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?