Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cisza & Spokój:)Jutro Leo gra i spoko:)
0
Cisza & Spokój:)
0
Duże Pe:)
0
No to gites!!!
0
No co Ty:)Peja gites:)Terrorym!
0
Czuję,że będzie Slums Attack?
0
Jak Barca-Arsenal!
0
Jak się jest mormonem,to można mieć i "pińć"żon!!!
0
O mały włos!
0
No to gitara!
0
A Labbadia ze Stuttgartu - Won!Szybko hehe.
0
Powinno być 2:2!
0
8,6 mln€...Poszło w pi...
0
Zdecydowanie C+.
0
O,przepraszm:)Witam Szanowną Panią:)
0
Miki,pierwszy raz słyszę od Ciebie wulgarne słowo!Zbaraniałem!Jednak,kochasz Legionistów.
0
Widzew Łódź.Łza sie w oku kręci,Zibi,Dziekan,Tłokiński,Smolarek,Czerwiec,Dziuba itd.To byli walczaki!!!
0
No to jesteśmy w tych samych klimatach:)Czyli,nie ubliżając Ci - dziadki:)
0
Nikola jest wyższy o 2 cm od Petera :)
0
Miki!Czemu nie jesteś na meczu Legii?
0
Nikola!
0
No przecież...
0
Miki!Peter Crouch,jeżeli chodzi o wieżowców.Pasuje Ci?
0
Oczywiście chodzi mi o mecz w LM 96/97.
0
Pamiętasz bramkę Citko z Atletico Madryt,prawie z połowy boiska?
0
Witka i graba Sojerrr :)
0
Panowie!Świat się zmienia,czy tego chcemy,czy nie.Wszystko w futbolu zaczyna się od pieniążków.Jak się nie ma miedzi,to się na pupie siedzi!Niech,każdy spojrzy na nasze podwórko.Powstają jakieś twory np.Termalica Bruk-Bet i jeszcze bardziej dziwne nazwy.Ile słynnych klubów klepie biedę lub znika z mapy futbolu,to się w głowie nie mieści!Dlatego,żeby przetrwać tudzież rozwijać,trzeba podejmować czasami niepopularne decyzje.Uważam,że choć Sandro jest osobą kontrowersyjną,to podjął słuszną decyzję.Pieniądze nie śmierdzą,a jeżeli ma to pomóc,przy ewentualnych i spektakularnych transferach,to chwała mu za to!Każdy kto rządzi,to zawsze jest obiektem drwin,szyderstw etc.etc. - C'est la vie
0
I taki marazm czeka nas,aż do 2016 r!Koniec kadencji Rosella i spółki!
0
A przede wszystkim za Alfreda di Stefano!
0
I to bezwzględny priorytet!