Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten rzut wolny Carlosa...Wow!
0
+Messi z Getafe!
0
Podobają mi się bokserzy de la Hoya,tylko zaznaczam nie jestem pedrylem!Lubię poobijane machy :)
0
Zgadzam się!Rinat Dasajew,dzięki za przypomnienie,a zwłaszcza ME w 1988 i bramke van Bastena!
0
A gdzie Ibra? hehe
0
Ranking świrów!Tylko bez obrazy.
1 - Rene Higuita
2 - Schumacher
3 - Vinnie Jones lub Cantona
0
A Falcao?
0
Ponoć Ricardo Zamora,też był geniuszem bramkarskim!
0
Zdecydowany brak Seppa Maiera!!!
0
Fajne rankingi!Dajcie jeszcze trenerów i prezesów :)
0
Lamela,to kto wie?Może kiedyś będzie jednym z najlepszych piłkarzy świata!Papiery na granie ma znakomite.
0
Fabs!Bardzo Ci dziękuje i jesteś git majonez :)
0
Za Coentrao,to dałbym Marcelo(choć wiem,że jest po kontuzji).
0
Fabs!Jak podałeś lewych,to podaj i prawych :)
0
Najelpszym piłkarzem Europy anno Domini 2012/2013 - zostanie wybrany - Lionel Andréas Messi Cuccittini i basta!!!
0
FabsFAN!A dziękuję za "Bale diving".Ja tam często wchodzę na "nurkôw"+Suarez:)
0
To ja proszę o takiego nicka "nurekbale" lub "picuśronaldo".To tylko takie grzeczne,bo jak pierdykne nicka,to niektórym - gały wyjdą!
0
Lamela,bodajże za 30 mln£,bo taka była pierwotna cena?
0
kamilo 130!Dzisiaj mecz i nie ma co sobie psuć atmosfery lub dobrego humorku :)
0
Jak ja bym ci napisał,ile było nieudanych,niewypałach tudzież wyrzuconych pieniędzy w błoto?W kontekście transferów w futbolu,to poniekąd,by strony zabrakło na opisanie takowych spraw związanych z kasą.A po co sypać nazwiskami?Jeszcze się ktoś obrazi.
0
Potrzebny czy zbędny,to i tak po herbacie.Chodziło o wynagrodzenie za sezon,ponoć 9 milionów€,a niektórzy pisali,że nawet 11 melonów.
0
Zberezeństwo z twojej strony :)
0
Exodus ciąg dalszy i to taki dobry zawodnik!
0
"Wielu kobietą podoba się,jak facet ma coś różowego" - Cytat tygodnia!Ma być od jutra na dole jako"Cytat tygodnia"...Świetne,ja cię kręcę :)
0
A ja się wychowałem w subkulturze punkowskiej,więc jestem tolerancyjny na wszystkie zachowania społeczne!!!
0
I Pepe!Pamiętam,że kiedyś podczas meczu,ktoś posmerał Carlosa,no wiesz gdzie :)
0
To nie masz farta.
0
A najpiękniejszy fryz miał Carlos Valderrama!
0
Widziałeś ten napis "kibiców"Sevilli - "Witajcie w Katyniu".Czuję,że jak przyjadą na rewanż,to...?
0
Ale się zdenerwowałeś!Co Ty w obyczajówce pracujesz?Nikt tu nikogo nie wyzywa od pedałów!Luzik kolego,to podstawa udanego dzionka :)