0

Ten rzut wolny Carlosa...Wow!

0

+Messi z Getafe!

0

Podobają mi się bokserzy de la Hoya,tylko zaznaczam nie jestem pedrylem!Lubię poobijane machy :)

0

Zgadzam się!Rinat Dasajew,dzięki za przypomnienie,a zwłaszcza ME w 1988 i bramke van Bastena!

0

A gdzie Ibra? hehe

0

Ranking świrów!Tylko bez obrazy.
1 - Rene Higuita
2 - Schumacher
3 - Vinnie Jones lub Cantona

0

A Falcao?

0

Ponoć Ricardo Zamora,też był geniuszem bramkarskim!

0

Zdecydowany brak Seppa Maiera!!!

0

Fajne rankingi!Dajcie jeszcze trenerów i prezesów :)

0

Lamela,to kto wie?Może kiedyś będzie jednym z najlepszych piłkarzy świata!Papiery na granie ma znakomite.

0

Fabs!Bardzo Ci dziękuje i jesteś git majonez :)

0

Za Coentrao,to dałbym Marcelo(choć wiem,że jest po kontuzji).

0

Fabs!Jak podałeś lewych,to podaj i prawych :)

0

Najelpszym piłkarzem Europy anno Domini 2012/2013 - zostanie wybrany - Lionel Andréas Messi Cuccittini i basta!!!

0

FabsFAN!A dziękuję za "Bale diving".Ja tam często wchodzę na "nurkôw"+Suarez:)

0

To ja proszę o takiego nicka "nurekbale" lub "picuśronaldo".To tylko takie grzeczne,bo jak pierdykne nicka,to niektórym - gały wyjdą!

0

Lamela,bodajże za 30 mln£,bo taka była pierwotna cena?

0

kamilo 130!Dzisiaj mecz i nie ma co sobie psuć atmosfery lub dobrego humorku :)

0

Jak ja bym ci napisał,ile było nieudanych,niewypałach tudzież wyrzuconych pieniędzy w błoto?W kontekście transferów w futbolu,to poniekąd,by strony zabrakło na opisanie takowych spraw związanych z kasą.A po co sypać nazwiskami?Jeszcze się ktoś obrazi.

0

Potrzebny czy zbędny,to i tak po herbacie.Chodziło o wynagrodzenie za sezon,ponoć 9 milionów€,a niektórzy pisali,że nawet 11 melonów.

0

Zberezeństwo z twojej strony :)

0

Exodus ciąg dalszy i to taki dobry zawodnik!

0

"Wielu kobietą podoba się,jak facet ma coś różowego" - Cytat tygodnia!Ma być od jutra na dole jako"Cytat tygodnia"...Świetne,ja cię kręcę :)

0

A ja się wychowałem w subkulturze punkowskiej,więc jestem tolerancyjny na wszystkie zachowania społeczne!!!

0

I Pepe!Pamiętam,że kiedyś podczas meczu,ktoś posmerał Carlosa,no wiesz gdzie :)

0

To nie masz farta.

0

A najpiękniejszy fryz miał Carlos Valderrama!

0

Widziałeś ten napis "kibiców"Sevilli - "Witajcie w Katyniu".Czuję,że jak przyjadą na rewanż,to...?

0

Ale się zdenerwowałeś!Co Ty w obyczajówce pracujesz?Nikt tu nikogo nie wyzywa od pedałów!Luzik kolego,to podstawa udanego dzionka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?