0

Idylliczna grupa hehe.

0

Na żadnym!Teraz leci powtórka Barca-Malaga na Canal+Sport.

0

A na dodatek zremisowaliśmy z Lechią Gdańsk,a to już coś :)

0

Tylko nie w sezonie letnim,ponieważ lecą same powtórki,ale lepszej oferty na rynku nie znajdziesz.Polecam platinium!

0

Na Milan trzeba uważać!Mają Mario,Boatenga,El Shaarawy itd.Ajax,to zawsze solidna ekipa,a celtowie?Zawsze nieobliczalni i groźni,a zwłaszcza na Celtic Park!

0

Leo mógł zostać w klubie i solidnie potrenować: )

0

Gratulację!Dobrze,że u siebie,ponieważ Leo ma sprawe w sądzie!

0

Chyba grupa Mozarta.Mogło być gorzej.

0

Nie ma już kelnerów i chłopców do bicia.

0

No,i wszytko jasne i przejrzyste.

0

San Siro to nasz drugi dom :)

0

Teraz czekamy na Zurich!

0

Chyba śmiechu :)

0

Podaj nazwisko Polaka,a go wytropie :)

0

Ale mącą gitarę!Jakie są w końcu wyniki,tylko oficjalne?

0

Cudeńko :)

0

Ja już dawno zwątpiłem...

0

I zaś drwale z Glasgow!

0

Na jeden sezon!

0

Czas poszerzyć muzeum na nagrody dla Leo.

0

Bez dwóch zdań!

0

Duża przewaga,że hoho!

0

Za coś się kuźwa buli w NC+.

0

17/18 września

0

Wierzę Ci na 100% :)

0

No i spoko!Najważniejsze,że przed CR7!A za Ronaldo nagrodę miał odebrać Mourinho :)

0

Bo nieee!!!

0

Ale fajna laseczka :)

0

Obyś miał rację!

0

Miki tłumzacz,co mówi Leo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?