Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idylliczna grupa hehe.
0
Na żadnym!Teraz leci powtórka Barca-Malaga na Canal+Sport.
0
A na dodatek zremisowaliśmy z Lechią Gdańsk,a to już coś :)
0
Tylko nie w sezonie letnim,ponieważ lecą same powtórki,ale lepszej oferty na rynku nie znajdziesz.Polecam platinium!
0
Na Milan trzeba uważać!Mają Mario,Boatenga,El Shaarawy itd.Ajax,to zawsze solidna ekipa,a celtowie?Zawsze nieobliczalni i groźni,a zwłaszcza na Celtic Park!
0
Leo mógł zostać w klubie i solidnie potrenować: )
0
Gratulację!Dobrze,że u siebie,ponieważ Leo ma sprawe w sądzie!
0
Chyba grupa Mozarta.Mogło być gorzej.
0
Nie ma już kelnerów i chłopców do bicia.
0
No,i wszytko jasne i przejrzyste.
0
San Siro to nasz drugi dom :)
0
Teraz czekamy na Zurich!
0
Chyba śmiechu :)
0
Podaj nazwisko Polaka,a go wytropie :)
0
Ale mącą gitarę!Jakie są w końcu wyniki,tylko oficjalne?
0
Cudeńko :)
0
Ja już dawno zwątpiłem...
0
I zaś drwale z Glasgow!
0
Na jeden sezon!
0
Czas poszerzyć muzeum na nagrody dla Leo.
0
Bez dwóch zdań!
0
Duża przewaga,że hoho!
0
Za coś się kuźwa buli w NC+.
0
17/18 września
0
Wierzę Ci na 100% :)
0
No i spoko!Najważniejsze,że przed CR7!A za Ronaldo nagrodę miał odebrać Mourinho :)
0
Bo nieee!!!
0
Ale fajna laseczka :)
0
Obyś miał rację!
0
Miki tłumzacz,co mówi Leo?