0

O tyłek potłuc takie newsy,a my nic?

0

Może do nas przejdzie,któż to wie?

0

Miki cały Bayern przenieś?

0

Courtois do Chelsea i to prędko!

0

Hełmofon mu zasłonił :)

0

Ach ten Franck!

0

Jeszcze,a jak odbierze to będzie prezentacja na CN!Tak jak w ubiegłym sezonie!

0

Zjawisko?

0

Wyrzykowski i Jaroński :)Nahorny gites!

0

Ale jest jeden plusik!Odzyskaliśmy VV,a to już coś!Forma przyjdzie,w odpowiednim czasie.

0

To jest TVP 1 czy ZDF?

0

Nie martwi mnie to :)

0

Na Estadio Mestalla,to Barce czeka zapewne bardzo ciężki mecz.Barcelona,aby wygrać musi walczyć do ostatka i utraty tchu.Valencia na pewno postawi trudne warunki,wszakże to ich teren,a u siebie są zawsze grożni.Jakkolwiek by nie mówić, to Barca ma bardzo wymagających przeciwników,na początku sezonu.

0

Ale miałeś nosa...ja cię kręcę!

0

Dopóki wygrywasz,dopóty lubią Piwko?

0

Co klasa,to klasa!

0

Pep?Nawarzy sobie piwka jak wtopi?

0

Kapitanie dzieki!Bo mi się radyjo zepsuło:)

0

Do czego to podobne,ale zobaczymy?

0

Pitrze na zywo cy w etyrze hehe?

0

No to ło ktyryj w kyńcu tyn myc?Pitrze hehehe :) 20:45?

0

No to dobra nasza=Vivat :)

0

I po niedzieli,to człowiek z.ebany jak koń po westernie!

0

Wiesz kto najbardziej krąży po internecie?...Miki Messi :)Ploty,bzdury i kalumnie pismaków:/

0

MESSIah 16.Ty jesteś typowy Angol :)Tylko bez urazy :)Ja za Deutschland - nie przepadam!

0

El Nino:My Story.Dzisiaj może coś dopisać?

0

Może obniżył loty,ale zawsze to byczek.

0

I kosztował 59 milionów łejro :)

0

Demba Ba na ławce?Szkoda,zawodnik w tytke.

0

Ty wiesz wszystko!Niczym Mariusz Max Kolonko :)Jak czegoś nie wiem?Zaglądam i już mam składy drużyn!Jak dla mnie - bombastico!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?