Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O tyłek potłuc takie newsy,a my nic?
0
Może do nas przejdzie,któż to wie?
0
Miki cały Bayern przenieś?
0
Courtois do Chelsea i to prędko!
0
Hełmofon mu zasłonił :)
0
Ach ten Franck!
0
Jeszcze,a jak odbierze to będzie prezentacja na CN!Tak jak w ubiegłym sezonie!
0
Zjawisko?
0
Wyrzykowski i Jaroński :)Nahorny gites!
0
Ale jest jeden plusik!Odzyskaliśmy VV,a to już coś!Forma przyjdzie,w odpowiednim czasie.
0
To jest TVP 1 czy ZDF?
0
Nie martwi mnie to :)
0
Na Estadio Mestalla,to Barce czeka zapewne bardzo ciężki mecz.Barcelona,aby wygrać musi walczyć do ostatka i utraty tchu.Valencia na pewno postawi trudne warunki,wszakże to ich teren,a u siebie są zawsze grożni.Jakkolwiek by nie mówić, to Barca ma bardzo wymagających przeciwników,na początku sezonu.
0
Ale miałeś nosa...ja cię kręcę!
0
Dopóki wygrywasz,dopóty lubią Piwko?
0
Co klasa,to klasa!
0
Pep?Nawarzy sobie piwka jak wtopi?
0
Kapitanie dzieki!Bo mi się radyjo zepsuło:)
0
Do czego to podobne,ale zobaczymy?
0
Pitrze na zywo cy w etyrze hehe?
0
No to ło ktyryj w kyńcu tyn myc?Pitrze hehehe :) 20:45?
0
No to dobra nasza=Vivat :)
0
I po niedzieli,to człowiek z.ebany jak koń po westernie!
0
Wiesz kto najbardziej krąży po internecie?...Miki Messi :)Ploty,bzdury i kalumnie pismaków:/
0
MESSIah 16.Ty jesteś typowy Angol :)Tylko bez urazy :)Ja za Deutschland - nie przepadam!
0
El Nino:My Story.Dzisiaj może coś dopisać?
0
Może obniżył loty,ale zawsze to byczek.
0
I kosztował 59 milionów łejro :)
0
Demba Ba na ławce?Szkoda,zawodnik w tytke.
0
Ty wiesz wszystko!Niczym Mariusz Max Kolonko :)Jak czegoś nie wiem?Zaglądam i już mam składy drużyn!Jak dla mnie - bombastico!