0

Wiedziałem,że będzie spinka o ten mecz!Wszyscy jesteśmy kibicami Barcy i basta :)Czy biedny tudzież bogaty!

0

Panowie!Trzeba się kolegować i przyjaźnić w tym czasami posranym świecie :)Nerwy nic nie dają,a źle działają na potencję :)Za rok,mam taką nadzieję,że Barca będzie walczyć o Superpuchar Europy,oby!!!

0

Piszę szczerze!W sumie byłem neutralnym widzem!A jak patrzę na Chelsea,to zawsze mam w pamięci cudowny gol Iniesty!Nie zapomne go do końca życia,ale meczyk emocjonujący do samego końca i tyle w temacie.

0

Dozgonnie za Barcą!!!

0

Piotrze!Instruktażowo - maciupeńki: )

0

Jawohl herr Guardiola :)

0

Danke schön für ihre aufmerksamkeit :)

0

Danke schön :)

0

Miki!Ja słyszałem,że sprzedajesz koszulki z twoimi idolami Ribery,CR7,Bale,Marcelo!Czy to jest prawda,i czy to jest legalny biznes?

0

Chyba go pogięło!

0

I to jest całe kuriozum tego meczu?

0

Ty szkopie :)Bez urazy :)

0

Niemcy zawsze grają do końca!Ale mecz,ja pierdziele!

0

Nietuzinkowy!

0

Cech niczym Tomaszewski na Wembley!

0

Prowokacja :)

0

U nas turyści a szkoda,bo doping to podstawa!

0

Zostaje na dalsze trzy sezony!

0

Ale interwencje Czesia ...wow!

0

Obrona też,

0

I strzelił w lewy róg,ba :)

0

Jak ja uwielbiam Hazard i zakłady :)

0

Masz serce do Harta :)

0

Bądź obiektywny :)

0

Ale Rosell nie da.

0

Neuer to nowy Sepp Maier!

0

Pinto lepszy :)

0

Ciekawy meczyk!

0

Bale,też miał grać u nas.Powaga!

0

Ba,teraz to potentaci!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?