Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiedziałem,że będzie spinka o ten mecz!Wszyscy jesteśmy kibicami Barcy i basta :)Czy biedny tudzież bogaty!
0
Panowie!Trzeba się kolegować i przyjaźnić w tym czasami posranym świecie :)Nerwy nic nie dają,a źle działają na potencję :)Za rok,mam taką nadzieję,że Barca będzie walczyć o Superpuchar Europy,oby!!!
0
Piszę szczerze!W sumie byłem neutralnym widzem!A jak patrzę na Chelsea,to zawsze mam w pamięci cudowny gol Iniesty!Nie zapomne go do końca życia,ale meczyk emocjonujący do samego końca i tyle w temacie.
0
Dozgonnie za Barcą!!!
0
Piotrze!Instruktażowo - maciupeńki: )
0
Jawohl herr Guardiola :)
0
Danke schön für ihre aufmerksamkeit :)
0
Danke schön :)
0
Miki!Ja słyszałem,że sprzedajesz koszulki z twoimi idolami Ribery,CR7,Bale,Marcelo!Czy to jest prawda,i czy to jest legalny biznes?
0
Chyba go pogięło!
0
I to jest całe kuriozum tego meczu?
0
Ty szkopie :)Bez urazy :)
0
Niemcy zawsze grają do końca!Ale mecz,ja pierdziele!
0
Nietuzinkowy!
0
Cech niczym Tomaszewski na Wembley!
0
Prowokacja :)
0
U nas turyści a szkoda,bo doping to podstawa!
0
Zostaje na dalsze trzy sezony!
0
Ale interwencje Czesia ...wow!
0
Obrona też,
0
I strzelił w lewy róg,ba :)
0
Jak ja uwielbiam Hazard i zakłady :)
0
Masz serce do Harta :)
0
Bądź obiektywny :)
0
Ale Rosell nie da.
0
Neuer to nowy Sepp Maier!
0
Pinto lepszy :)
0
Ciekawy meczyk!
0
Bale,też miał grać u nas.Powaga!
0
Ba,teraz to potentaci!