Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Supertankowiec hehehe :)
0
Pod swoim pomnikiem :)
0
Pudzian zakręcił :)
0
Wyczuwam przekręt :)
0
W oszustwach :)
0
Kojak :)
0
Za udane transfery hehe.
0
Negocjuje kontrakt z United!
0
Nareście nie stał jak paragraf,tylko walczył.
0
Zapewne wyjechał koparą do sędziego technicznego albo liniowego.
0
A mnie się wydaje,że niekiedy specjalnie są takie newsy,żeby przynieść do domu - bana na plecach!Ile jest tutaj kłótni o ŚO,to głowa pęka,A transferów jak nie ma,tak nie ma.
0
Ale na pocieszenie,zamiast przebudować skład i transfery,to przebudują...ale CN.
0
A zwłaszcza "Rain Man" - znakomite klimaty z lat 80-tych :)
0
O tak.Hans "Gladiator".
0
Dobroczyńca i filantrop!
0
Polecam Behemoth!Ta muzyka jest łagodna i uspakajająca,adekwatna do twojego filmiku :)
0
O,i to jest sensowne comento i do rzeczy.
0
Chcesz nas dobić taką grupą :)Dla Madrytu coś przygotuj,jakąś "grupa śmierci".
0
Napoli jak najbardziej z takimi grajkami,jak Higuain,Hamsik,Cannavaro,Pandew itd.może być.
0
Odbiję piłkę w drugą stronę?Zauważ kolego,ile Villa zawdzięcza kolgom i klubowi?
0
A Thierry Henry,jak wrócił na Emirates Stadium?Jaki miał szacun i uwielbienie kibiców?Tak,że z tą miłością i uwielbieniem kibiców,to kontrowersyjna sprawa.
0
Figo,to miał dopiero godne przywitanie!
0
Co prawda,to prawda!Zero dopingu,jakby byli w teatrze lub operze.
0
Wiwat po zdobyciu bramki,nie przyniósł mu nic dobrego!Mógł zachować umiar,ale tego nie zrobił i po herbacie!
0
Do jasnej ciasnej i do stu diabłów.Mówisz to na poważnie,czy szukasz dymu?
0
Przesadziłeś,aż takim zdrajcą i hultajem to David nie jest.Emcoje kolego,emocje biją do głowy i to wszystkim,bez wyjątku.
0
To dobitnie świadzczy,że w dzisiejszym futbolu nie ma miejsca,na sentymenty i zmiłuj się.
0
Do niedawna był idolem,a teraz do cna wygwizdany!No,ale w sumie,to ta celebracja po zdobyciu gola,była przesadnie wzniosła.Moim skromnym zdaniem,to Villa mógł bardziej stonować po zdobyciu bramki.Ale kto mu może tego zabronić.Inny zespół,inni koledzy itd.Niedługo mecz przejdzie do historii i wszystko rozejdzie się po kościach.
0
sorka*ziemniaczaną
0
Teraz tu się szuja przeniosła!Jak to ciężko wyplenić chwasty i stonkę ziemnniczaną!