0

Supertankowiec hehehe :)

0

Pod swoim pomnikiem :)

0

Pudzian zakręcił :)

0

Wyczuwam przekręt :)

0

W oszustwach :)

0

Kojak :)

0

Za udane transfery hehe.

0

Negocjuje kontrakt z United!

0

Nareście nie stał jak paragraf,tylko walczył.

0

Zapewne wyjechał koparą do sędziego technicznego albo liniowego.

0

A mnie się wydaje,że niekiedy specjalnie są takie newsy,żeby przynieść do domu - bana na plecach!Ile jest tutaj kłótni o ŚO,to głowa pęka,A transferów jak nie ma,tak nie ma.

0

Ale na pocieszenie,zamiast przebudować skład i transfery,to przebudują...ale CN.

0

A zwłaszcza "Rain Man" - znakomite klimaty z lat 80-tych :)

0

O tak.Hans "Gladiator".

0

Dobroczyńca i filantrop!

0

Polecam Behemoth!Ta muzyka jest łagodna i uspakajająca,adekwatna do twojego filmiku :)

0

O,i to jest sensowne comento i do rzeczy.

0

Chcesz nas dobić taką grupą :)Dla Madrytu coś przygotuj,jakąś "grupa śmierci".

0

Napoli jak najbardziej z takimi grajkami,jak Higuain,Hamsik,Cannavaro,Pandew itd.może być.

0

Odbiję piłkę w drugą stronę?Zauważ kolego,ile Villa zawdzięcza kolgom i klubowi?

0

A Thierry Henry,jak wrócił na Emirates Stadium?Jaki miał szacun i uwielbienie kibiców?Tak,że z tą miłością i uwielbieniem kibiców,to kontrowersyjna sprawa.

0

Figo,to miał dopiero godne przywitanie!

0

Co prawda,to prawda!Zero dopingu,jakby byli w teatrze lub operze.

0

Wiwat po zdobyciu bramki,nie przyniósł mu nic dobrego!Mógł zachować umiar,ale tego nie zrobił i po herbacie!

0

Do jasnej ciasnej i do stu diabłów.Mówisz to na poważnie,czy szukasz dymu?

0

Przesadziłeś,aż takim zdrajcą i hultajem to David nie jest.Emcoje kolego,emocje biją do głowy i to wszystkim,bez wyjątku.

0

To dobitnie świadzczy,że w dzisiejszym futbolu nie ma miejsca,na sentymenty i zmiłuj się.

0

Do niedawna był idolem,a teraz do cna wygwizdany!No,ale w sumie,to ta celebracja po zdobyciu gola,była przesadnie wzniosła.Moim skromnym zdaniem,to Villa mógł bardziej stonować po zdobyciu bramki.Ale kto mu może tego zabronić.Inny zespół,inni koledzy itd.Niedługo mecz przejdzie do historii i wszystko rozejdzie się po kościach.

0

sorka*ziemniaczaną

0

Teraz tu się szuja przeniosła!Jak to ciężko wyplenić chwasty i stonkę ziemnniczaną!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?