0

Jeszcze raz Pearl Harbor - rozpoczęcie szkoły :)

0

Giggs ma w kontrakcie,że musi grać do setki :)

0

Jeszczę dwa spotkania i Bear Grylls,powraca do PL!

0

China trampki :)

0

Ojej!!!

0

Jak tak będzie grało MU,to go z powrotem zobaczysz i to chyżo?

0

Moim zdaniem sportowe :)

0

Na koturnie :)

0

0

A ja za Barcą :)

0

GD - Rozstrzygnie wszelakie dysputy na ten temat!

0

Konflikt!!!

0

Podam Ci,kto strzelił bramki dla Barcy: )

0

Biorę ich dwóch i to w ciemno!Oczywiście,do Barcy.Marzenia: )

0

Gratulację!.Co za trafne spostrzeżenie!

0

I nie ten trener(Bielsa).

0

Chciałbyś,a takiego wała!

0

Optymista!!!

0

Nie pisz o Madrycie,bo dostaniesz dyspensę :)

0

kaczka dziwaczka - naśladowca wybitnych poprzedników - A.Macierewicz :)

0

A któż takie dyrdymały tudzież pierdoły opowiada?

0

Özil,na odstrzał - MU?

0

Iker,czyżby detronizacja króla?Myślę,że najbardziej zaszkodziła mu sytuacja związana z Sarą Carbonero?A później,to wszystko potoczyło się lawinowo!Po prostu,Lopez dostał swoją szansę i ją wykorzystał(kontuzja Ikera).Szczerze mówiąc,to osobiście lubię Ikera.Nie przejewiał oznak gwiazdorstwa,szpanerstwa i pozerstwa!Jakkolwiek by nie mówić,to Iker jest na zakręcie swojej wspaniałej kariery.Ale nie mój klub,któremu kibucuję,to nie moja sprawa.Carlo już na początku swojej przygody z Madrytem,ma niezłe hocki-klocki!A w sumie,to jak każdy z nas,czekam na mecz z Valencią!

0

Pierwsze trzy wyrazy twojego comento nie są brane pod uwagę,a reszta może być :)

0

A weźmy pod uwagę,kiedy Leo nie jest faulowany?Przecież to najczęściej skopany zawodnik w La Liga!W ogóle to poziom sędziowania jest żenująco niski!

0

Ręka w rękę,to wszyscy czekają na twój powrót!No,może poza Mikim,ale Nim się nie przejmuj,to wywrotowiec :)Jedno trzeba przyznać,że Carles,to zawodnik - szczególnie wyjątkowy!Tyle serca,zaangażowania,co On wkłada w każdy mecz,jest godne naśladowania!Nie chcę być landrynkowy,ale Puyol to prawdziwy kapitan z krwi i kości!Jednego tylko szkoda?...choć goni nas czas!

0

My mamy Dmytro,a Madryt Kaka,wię w sumie wynik remisowy?

0

Wiki - Wiecznie żywy,a zwłaszcza przy rozmowach o transferach!Więc chwała mu za to!

0

No to w końcu znalazłem pretekst,żeby coś chlapnąć,bo o suchym pysku w sobote,to grzech i herezja :)Za Chygrynskiya,no to lu Maryśka :)

0

Odpowiedź po dobroci :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?