Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze raz Pearl Harbor - rozpoczęcie szkoły :)
0
Giggs ma w kontrakcie,że musi grać do setki :)
0
Jeszczę dwa spotkania i Bear Grylls,powraca do PL!
0
China trampki :)
0
Ojej!!!
0
Jak tak będzie grało MU,to go z powrotem zobaczysz i to chyżo?
0
Moim zdaniem sportowe :)
0
Na koturnie :)
0
0
A ja za Barcą :)
0
GD - Rozstrzygnie wszelakie dysputy na ten temat!
0
Konflikt!!!
0
Podam Ci,kto strzelił bramki dla Barcy: )
0
Biorę ich dwóch i to w ciemno!Oczywiście,do Barcy.Marzenia: )
0
Gratulację!.Co za trafne spostrzeżenie!
0
I nie ten trener(Bielsa).
0
Chciałbyś,a takiego wała!
0
Optymista!!!
0
Nie pisz o Madrycie,bo dostaniesz dyspensę :)
0
kaczka dziwaczka - naśladowca wybitnych poprzedników - A.Macierewicz :)
0
A któż takie dyrdymały tudzież pierdoły opowiada?
0
Özil,na odstrzał - MU?
0
Iker,czyżby detronizacja króla?Myślę,że najbardziej zaszkodziła mu sytuacja związana z Sarą Carbonero?A później,to wszystko potoczyło się lawinowo!Po prostu,Lopez dostał swoją szansę i ją wykorzystał(kontuzja Ikera).Szczerze mówiąc,to osobiście lubię Ikera.Nie przejewiał oznak gwiazdorstwa,szpanerstwa i pozerstwa!Jakkolwiek by nie mówić,to Iker jest na zakręcie swojej wspaniałej kariery.Ale nie mój klub,któremu kibucuję,to nie moja sprawa.Carlo już na początku swojej przygody z Madrytem,ma niezłe hocki-klocki!A w sumie,to jak każdy z nas,czekam na mecz z Valencią!
0
Pierwsze trzy wyrazy twojego comento nie są brane pod uwagę,a reszta może być :)
0
A weźmy pod uwagę,kiedy Leo nie jest faulowany?Przecież to najczęściej skopany zawodnik w La Liga!W ogóle to poziom sędziowania jest żenująco niski!
0
Ręka w rękę,to wszyscy czekają na twój powrót!No,może poza Mikim,ale Nim się nie przejmuj,to wywrotowiec :)Jedno trzeba przyznać,że Carles,to zawodnik - szczególnie wyjątkowy!Tyle serca,zaangażowania,co On wkłada w każdy mecz,jest godne naśladowania!Nie chcę być landrynkowy,ale Puyol to prawdziwy kapitan z krwi i kości!Jednego tylko szkoda?...choć goni nas czas!
0
My mamy Dmytro,a Madryt Kaka,wię w sumie wynik remisowy?
0
Wiki - Wiecznie żywy,a zwłaszcza przy rozmowach o transferach!Więc chwała mu za to!
0
No to w końcu znalazłem pretekst,żeby coś chlapnąć,bo o suchym pysku w sobote,to grzech i herezja :)Za Chygrynskiya,no to lu Maryśka :)
0
Odpowiedź po dobroci :)