Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Torres,więcej strzelił bramek w Atletico niż w Liverpoolu!Nie jest taki cienias.
0
Następny korektor?
0
Peter Crouch jest dobry.Akurat na wrzutki Alvesa?Nie do wiary?
0
Jak się nie znasz na sarkazmie,to znaczy,że twój iloraz inteligencji wynosi12!!!Co miałem napisać "Tajemnica Westerplatte".
0
Tajemnica poliszynela...?
0
Oczywiście,nawiązując do ostatniego meczu pomiędzy Barca-Atletico na CN.
0
No,ale Martino ma jeszcze jedno zadanie?Musi przywrócić Sergio do optymalnej formy,bo ostatnio obniżył loty.
0
sorka*brameczka
0
A ta brameczk Adriano i Leo w długi róg,to palce lizać.
0
Dobrze!Wychodzę na solo i to obojętnie z kim :)Oczywiście z gostkiem madryckim i zadyma na argumenty :)
0
W ubiegłym sezonie w La Liga na CN 17 zwycięstw i tylko jeden remis.Nic dodać,nic ująć.
0
"Dobra passa meczów z Atletico na Camp Nou",która jutro zapewne,zostanie przedłużona na kolejne mecze Barcelony.Na 100%.,czyż jest inna opcja,bo jak dla mnie,to nie widzę światełka w tunelu dla Atletico!
0
Za zasługi,to Lenin leży w mauzeleum.
0
Ten trzeci?Nie wymieniaj jego imienia naderemnie :)
0
Grupa Śmierci!No,ale byłoby ciekawie.
0
Co plebiscyt,to ta sama śpiewka,ta sama zadymka etc.etc.
0
No,na dodatek gramy bez bramkarza?
0
Jutro z Atletico:)
0
Jeszcze jeden taki komentarz,a już więcej z wami nie jadę:)
0
O w mordę jeża!Brak słów!
0
Absolutnie zgadzam się z comento!!! - Cayman!
0
1 Kikut
2 Sobota
3 Ślusarski
0
Grą w reprezentacji Polski:)
0
Gdyby to był konkurs urody,to by wygrał w cuglach,ale na szczęście nie jest:)
0
Ale dlaczego od razu ból?Wygra Franck,to się nie powieszę!A dla mnie Leo i tak jest najlepszy i basta!Jest już tyle plebiscytów,że głowa pęka i tyle w temacie,
0
Jak jedziemy na cytaty,to mnie się podoba Baracka Obamy "Teraz jestem jak Messi.Obaj jesteśmy na szczycie.Absolutnie!".
0
Ach,gdyby nie ta feralna kontuzja,to miałby ZP,jak w banku!Ale nie ulega żadnej wątpliwości,że Leo jest ponad wszystkimi piłkarzami na świecie!I tak jestem optymistą,co do wyniku głosowania!Leo jest absolutum - dominum!
0
Taki jest urok wielkich drużyn,każdy chce grać,a miejsc w drużynie jest tylko jedenaście!No,jeszcze są rezerwy,ale to inna bajka.
0
Nie chcę odtwarzać to samo nagranie,ale po prostu ma chłopak pecha!
0
sorka*jedynie