0

Torres,więcej strzelił bramek w Atletico niż w Liverpoolu!Nie jest taki cienias.

0

Następny korektor?

0

Peter Crouch jest dobry.Akurat na wrzutki Alvesa?Nie do wiary?

0

Jak się nie znasz na sarkazmie,to znaczy,że twój iloraz inteligencji wynosi12!!!Co miałem napisać "Tajemnica Westerplatte".

0

Tajemnica poliszynela...?

0

Oczywiście,nawiązując do ostatniego meczu pomiędzy Barca-Atletico na CN.

0

No,ale Martino ma jeszcze jedno zadanie?Musi przywrócić Sergio do optymalnej formy,bo ostatnio obniżył loty.

0

sorka*brameczka

0

A ta brameczk Adriano i Leo w długi róg,to palce lizać.

0

Dobrze!Wychodzę na solo i to obojętnie z kim :)Oczywiście z gostkiem madryckim i zadyma na argumenty :)

0

W ubiegłym sezonie w La Liga na CN 17 zwycięstw i tylko jeden remis.Nic dodać,nic ująć.

0

"Dobra passa meczów z Atletico na Camp Nou",która jutro zapewne,zostanie przedłużona na kolejne mecze Barcelony.Na 100%.,czyż jest inna opcja,bo jak dla mnie,to nie widzę światełka w tunelu dla Atletico!

0

Za zasługi,to Lenin leży w mauzeleum.

0

Ten trzeci?Nie wymieniaj jego imienia naderemnie :)

0

Grupa Śmierci!No,ale byłoby ciekawie.

0

Co plebiscyt,to ta sama śpiewka,ta sama zadymka etc.etc.

0

No,na dodatek gramy bez bramkarza?

0

Jutro z Atletico:)

0

Jeszcze jeden taki komentarz,a już więcej z wami nie jadę:)

0

O w mordę jeża!Brak słów!

0

Absolutnie zgadzam się z comento!!! - Cayman!

0

1 Kikut
2 Sobota
3 Ślusarski

0

Grą w reprezentacji Polski:)

0

Gdyby to był konkurs urody,to by wygrał w cuglach,ale na szczęście nie jest:)

0

Ale dlaczego od razu ból?Wygra Franck,to się nie powieszę!A dla mnie Leo i tak jest najlepszy i basta!Jest już tyle plebiscytów,że głowa pęka i tyle w temacie,

0

Jak jedziemy na cytaty,to mnie się podoba Baracka Obamy "Teraz jestem jak Messi.Obaj jesteśmy na szczycie.Absolutnie!".

0

Ach,gdyby nie ta feralna kontuzja,to miałby ZP,jak w banku!Ale nie ulega żadnej wątpliwości,że Leo jest ponad wszystkimi piłkarzami na świecie!I tak jestem optymistą,co do wyniku głosowania!Leo jest absolutum - dominum!

0

Taki jest urok wielkich drużyn,każdy chce grać,a miejsc w drużynie jest tylko jedenaście!No,jeszcze są rezerwy,ale to inna bajka.

0

Nie chcę odtwarzać to samo nagranie,ale po prostu ma chłopak pecha!

0

sorka*jedynie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?