0

A może,zaś puścił focha?

0

I oto chodzi kolego,bo CR7 jest myślami przy Bale'a!Typowy brak koncentracji hehe.

0

Obydwa mecze jak na razie,do bani i luftu:(

0

Niedługo afro,jak Fellaini!

0

MESSIah!Bardzo lubię Hazard:)

0

Niekiedy na ESPN- Clasic,puszczają jego przewrotkę w meczu z Bolton!Po prostu miodzio!Świetny piłkarz,technika bajeczna i zawsze mówił bez ogródek,co nie przysparzało mu przyjaciół!Oczywiście,wśród włodarzy klubów,w których występował!

0

Co mecz,to różne opinie hehe.

0

Dobrze,że u nas nie ma problemów na linii VV - Pinto!Myślę,że Iker nigdy się nie pogodzi z rolą zmiennika,Lopeza!

0

Wow!Rooney wrócił do łask Davida Moyesa!

0

Faktycznie,robił dużo wiatru i zamieszania,ale ambicji mu się nie odmówi!

0

Racja,Będę niszczył wzrokiem telewizor,bo mecz zapowiada się superos:)

0

Ciekawe ile razy był faulowany,bo mi się wydaje,że dość często?

0

Można śmiało dodać.Deco kończy piękną karierę!

0

Puszczają mu nerwy!Ale wcale się nie dziwie,jak jest tak po chamsku prowokowany.

0

Czyli jasny przekaz.Jak na razie to obrona spisuje się bez zarzutów?No to super.

0

Lopez był bezradny przy pięlnej główce CR7!Czekam na powtórke!

0

Wiesz,w Anży nastąpiła zbiorowa dezercja,to kto wie?Samuel to wszędzie,ale na pewno nie do Madrytu!

0

To by powrócił na stare"śmiecie".hehe

0

Chyba śnisz o niebieskich migdałach:)

0

Coś czuje,że w środę Atletico będzie śpiewać baranim głosem!

0

Mam prośbe?Kup dwie:)

0

A ja liczę na potężny triumf Barcy i odwet Leo,w postaci cudownej i pięknej gry - genialnego argentyńczyka!

0

Spoko!Ten się nie myli,co nie pisze komentarzy hehe

0

A to nie był Diego Godin?:)

0

Jak tu nie mówić,że Allianz Arena nie jest pechowa!W ogóle to nie lubię świątyni bawarczyków!Osobiście to nie przepadałem za Thiago,ale w obliczu kontuzji życzę zdrówka.

0

Ten mecz można skwitować jednym zdaniem - w połowie niebo,w poĺowie piekło!Ale trzy punkciki są i fotelik lidera jest!Czegóż chcieć więcej tudzież to początek rozgrywek.

0

Busi,musisz mocno spiąć poślady,bo konkurencja nie śpi(Song).

0

Poczekajmy na Leo?Ja już czekam od 2 kwietnia!

0

Już sto razy lepiej obejrzeć mecz MU-Chelsea!

0

Słabiutkie ma wejście w sezon Don Andres.Oczywiście jak na takiego geniusza,jakim niewątpliwie jest Iniesta.Ale w sumie mało ważne jak się zaczyna,ważniejsze jak się kończy.W kontekście całego długiego i wyczerpującego sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?