Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może,zaś puścił focha?
0
I oto chodzi kolego,bo CR7 jest myślami przy Bale'a!Typowy brak koncentracji hehe.
0
Obydwa mecze jak na razie,do bani i luftu:(
0
Niedługo afro,jak Fellaini!
0
MESSIah!Bardzo lubię Hazard:)
0
Niekiedy na ESPN- Clasic,puszczają jego przewrotkę w meczu z Bolton!Po prostu miodzio!Świetny piłkarz,technika bajeczna i zawsze mówił bez ogródek,co nie przysparzało mu przyjaciół!Oczywiście,wśród włodarzy klubów,w których występował!
0
Co mecz,to różne opinie hehe.
0
Dobrze,że u nas nie ma problemów na linii VV - Pinto!Myślę,że Iker nigdy się nie pogodzi z rolą zmiennika,Lopeza!
0
Wow!Rooney wrócił do łask Davida Moyesa!
0
Faktycznie,robił dużo wiatru i zamieszania,ale ambicji mu się nie odmówi!
0
Racja,Będę niszczył wzrokiem telewizor,bo mecz zapowiada się superos:)
0
Ciekawe ile razy był faulowany,bo mi się wydaje,że dość często?
0
Można śmiało dodać.Deco kończy piękną karierę!
0
Puszczają mu nerwy!Ale wcale się nie dziwie,jak jest tak po chamsku prowokowany.
0
Czyli jasny przekaz.Jak na razie to obrona spisuje się bez zarzutów?No to super.
0
Lopez był bezradny przy pięlnej główce CR7!Czekam na powtórke!
0
Wiesz,w Anży nastąpiła zbiorowa dezercja,to kto wie?Samuel to wszędzie,ale na pewno nie do Madrytu!
0
To by powrócił na stare"śmiecie".hehe
0
Chyba śnisz o niebieskich migdałach:)
0
Coś czuje,że w środę Atletico będzie śpiewać baranim głosem!
0
Mam prośbe?Kup dwie:)
0
A ja liczę na potężny triumf Barcy i odwet Leo,w postaci cudownej i pięknej gry - genialnego argentyńczyka!
0
Spoko!Ten się nie myli,co nie pisze komentarzy hehe
0
A to nie był Diego Godin?:)
0
Jak tu nie mówić,że Allianz Arena nie jest pechowa!W ogóle to nie lubię świątyni bawarczyków!Osobiście to nie przepadałem za Thiago,ale w obliczu kontuzji życzę zdrówka.
0
Ten mecz można skwitować jednym zdaniem - w połowie niebo,w poĺowie piekło!Ale trzy punkciki są i fotelik lidera jest!Czegóż chcieć więcej tudzież to początek rozgrywek.
0
Busi,musisz mocno spiąć poślady,bo konkurencja nie śpi(Song).
0
Poczekajmy na Leo?Ja już czekam od 2 kwietnia!
0
Już sto razy lepiej obejrzeć mecz MU-Chelsea!
0
Słabiutkie ma wejście w sezon Don Andres.Oczywiście jak na takiego geniusza,jakim niewątpliwie jest Iniesta.Ale w sumie mało ważne jak się zaczyna,ważniejsze jak się kończy.W kontekście całego długiego i wyczerpującego sezonu.