0

Nowe bóstwo w Madrycie!A może i dobrze?Przynajmniej La Liga zyska na atrakcyjności i prestiżu,która troche straciła,po odejściu kilku świetnych zawodników.Już się nie mogę doczekać GD,ale będzie się działo.

0

Nastąpiło całkowite wynurzenie...żółtej łodzi podwodnej!A na pokładzie łodzi,były zawodnik Barcy - Giovani dos Santos.

0

Odwróć tabele - Polska na czele:)

0

A może wy traficie na Bayern i pokażecie na co was stać?

0

Fakt.Barca zremisowała z obecnym liderem T-Mobile,a to już sukces po wsze czasy:)

0

Po jakiego czorta wchodzisz na ich stronę i czytasz te herezje.Szkoda czasu,zdrowia i nerwów hehe,

0

Człowiek nawet kiedyś kibicował Schalke(Wałdoch,Hajto),a teraz kabareton i szkoda gadać,

0

Schalke taki wielki sponsor,a takie cieniasy!

0

ciężkie sorka*

0

Faktycznie!Wszystki mecze ciężki i rywale z górnej półki La Liga.Początek sezonu to tak jakby płynąć pod prąd,ale będzie zajefajnie tudzież zwyciężymy.Czyż Barca ma inne wyjście hehe.

0

Nie musi być od razu po barbarzyńsku i łajdacku!Wystarczy takie lekkie 4:0 dla Barcy i będzie miodzio:)

0

Tello ma nieprawdopodobnego - croissanta!

0

Wiesz,tutaj pod każdy newsem o niektórych piłkarzach Barcy,to talent,szkoda go itd.A później wszyscy kończą na wypożyczeniu albo na trybunach.Sport czasami bywa bardzo brutalny i nic,i nikt tego faktu nie zmieni.

0

Panowie bez hipokryzji!Cuenca może zrobić karierę,ale w innym klubie.Oczywiście,jeżeli będą go omijać kontuzje i to szerokim łukiem.Co prawda,to miał swoje pięć minut,ale za czsasów Guardioli.Barca,to dla niego nie ta półka i progi.A szkoda grzać ławe i siedzieć na trybunach.

0

Będzie,będzie wielki sezon Fabsa,jak za czsasów,gdy grał z Silvą,Gallasem,Vieirą i Henry!Musi być wielki sezon.Najwyższy czas!

0

To był lot na gapę i w jedną stronę:)

0

Ja przestałem łudzić się,co do kupna klasowego ŚO.Wszystko wskazuje na to,że koncepcja Zarządu opiera się,na powrocie do gry Carlesa Puyola.Czyli,trzeba liczyć na łut szczęście,żeby Puyi był zdrowy w formie i bez żadnej kontuzji(daj boże).Taki wielki klub jak Barca już od paru lat,nie może kupić ŚO?...żenada!

0

Jak chcą taniego to w T-Mobile,są tacy?

0

Przyjdzie GD,to im oddamy hehe.

0

Miki.Chodzisz na "Żylete" - Legia?

0

Ozila sprzedadzą do Mu,a di Maria do PSG.I miejsce dla Bale'a się znajdzie?

0

Idzie,idzie i dojść nie może:)

0

Jak na razie to ma tylko estrade przygotowaną.

0

daro2 Masz rację.Co mnie obchodzi piłkador,superhit,supergwiazda z Madrytu.

0

Powiem Ci szczerze.Ale,kto jak kto - Bale nie będzie niewypałem w Madrycie.Może nie będzie taką gwiazdą,jak Leo,Iniesta,Neymar,CR7,ale cieniasem nie będzie,na pewno.

0

Oczywiście!!!Wojtek broni,jak w transie w tym deszczowym meczu.

0

A tak naprawdę to szaleństwo,obłęd i wariactwo transferowe,rozpoczął Madryt(galacticos,Zizou,Beckham,Ronaldo,Figo itd).A później wszystko to,potoczyło się,jak tsunami!Pojawił się Roman"barbarzyńca"Abramowicz,szejkowie,Rybołowlew etc.etc,Ciekawe,na jakich sumkach,to wszystko się skończy.Czysty obłęd i surrealistyczna sytuacja z tym szmalem,w futbolu!

0

Sabella,też maczał palce,w zajeżdżeniu Leo!!!

0

Ja też!Ale ostrożności nigdy nie za wiele.Zdrówko najcenniejsza rzecz na świecie,bez niego ani rusz.

0

Fajny zawodnik,a przede wszystkim dobry napadzior!Grał w markowych klubach m.in.Bayern,City,ale super kariery to za bardzo,nie zrobił.W starciu z Barceloną uważam,że są bez szans,na dobry rezultat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?