Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nowe bóstwo w Madrycie!A może i dobrze?Przynajmniej La Liga zyska na atrakcyjności i prestiżu,która troche straciła,po odejściu kilku świetnych zawodników.Już się nie mogę doczekać GD,ale będzie się działo.
0
Nastąpiło całkowite wynurzenie...żółtej łodzi podwodnej!A na pokładzie łodzi,były zawodnik Barcy - Giovani dos Santos.
0
Odwróć tabele - Polska na czele:)
0
A może wy traficie na Bayern i pokażecie na co was stać?
0
Fakt.Barca zremisowała z obecnym liderem T-Mobile,a to już sukces po wsze czasy:)
0
Po jakiego czorta wchodzisz na ich stronę i czytasz te herezje.Szkoda czasu,zdrowia i nerwów hehe,
0
Człowiek nawet kiedyś kibicował Schalke(Wałdoch,Hajto),a teraz kabareton i szkoda gadać,
0
Schalke taki wielki sponsor,a takie cieniasy!
0
ciężkie sorka*
0
Faktycznie!Wszystki mecze ciężki i rywale z górnej półki La Liga.Początek sezonu to tak jakby płynąć pod prąd,ale będzie zajefajnie tudzież zwyciężymy.Czyż Barca ma inne wyjście hehe.
0
Nie musi być od razu po barbarzyńsku i łajdacku!Wystarczy takie lekkie 4:0 dla Barcy i będzie miodzio:)
0
Tello ma nieprawdopodobnego - croissanta!
0
Wiesz,tutaj pod każdy newsem o niektórych piłkarzach Barcy,to talent,szkoda go itd.A później wszyscy kończą na wypożyczeniu albo na trybunach.Sport czasami bywa bardzo brutalny i nic,i nikt tego faktu nie zmieni.
0
Panowie bez hipokryzji!Cuenca może zrobić karierę,ale w innym klubie.Oczywiście,jeżeli będą go omijać kontuzje i to szerokim łukiem.Co prawda,to miał swoje pięć minut,ale za czsasów Guardioli.Barca,to dla niego nie ta półka i progi.A szkoda grzać ławe i siedzieć na trybunach.
0
Będzie,będzie wielki sezon Fabsa,jak za czsasów,gdy grał z Silvą,Gallasem,Vieirą i Henry!Musi być wielki sezon.Najwyższy czas!
0
To był lot na gapę i w jedną stronę:)
0
Ja przestałem łudzić się,co do kupna klasowego ŚO.Wszystko wskazuje na to,że koncepcja Zarządu opiera się,na powrocie do gry Carlesa Puyola.Czyli,trzeba liczyć na łut szczęście,żeby Puyi był zdrowy w formie i bez żadnej kontuzji(daj boże).Taki wielki klub jak Barca już od paru lat,nie może kupić ŚO?...żenada!
0
Jak chcą taniego to w T-Mobile,są tacy?
0
Przyjdzie GD,to im oddamy hehe.
0
Miki.Chodzisz na "Żylete" - Legia?
0
Ozila sprzedadzą do Mu,a di Maria do PSG.I miejsce dla Bale'a się znajdzie?
0
Idzie,idzie i dojść nie może:)
0
Jak na razie to ma tylko estrade przygotowaną.
0
daro2 Masz rację.Co mnie obchodzi piłkador,superhit,supergwiazda z Madrytu.
0
Powiem Ci szczerze.Ale,kto jak kto - Bale nie będzie niewypałem w Madrycie.Może nie będzie taką gwiazdą,jak Leo,Iniesta,Neymar,CR7,ale cieniasem nie będzie,na pewno.
0
Oczywiście!!!Wojtek broni,jak w transie w tym deszczowym meczu.
0
A tak naprawdę to szaleństwo,obłęd i wariactwo transferowe,rozpoczął Madryt(galacticos,Zizou,Beckham,Ronaldo,Figo itd).A później wszystko to,potoczyło się,jak tsunami!Pojawił się Roman"barbarzyńca"Abramowicz,szejkowie,Rybołowlew etc.etc,Ciekawe,na jakich sumkach,to wszystko się skończy.Czysty obłęd i surrealistyczna sytuacja z tym szmalem,w futbolu!
0
Sabella,też maczał palce,w zajeżdżeniu Leo!!!
0
Ja też!Ale ostrożności nigdy nie za wiele.Zdrówko najcenniejsza rzecz na świecie,bez niego ani rusz.
0
Fajny zawodnik,a przede wszystkim dobry napadzior!Grał w markowych klubach m.in.Bayern,City,ale super kariery to za bardzo,nie zrobił.W starciu z Barceloną uważam,że są bez szans,na dobry rezultat.