Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miki!Powiem Ci po dżentelmeńsku,masz rację!Jak Barca grzmoci Madryt,to każde emocje są piękne.
0
Tam to są takie emocje,że bramkarz podaje piłkę do obrońcy?A komentator tak się jara,jakby ktoś bramkę grzmotnął:)Magia!
0
Eeee tam!Lepsi są z Dubai Sport:)To jest dopiero egzaltacja i emocje:)
0
Czuję w tym sezonie...woń zwycięstwa!
0
Jak grał Madryt?Fatalnie.Jedynie Isco pokazał wielką klase(bramka i asysta)
0
Miki!Dzisiaj szukasz awantury,robisz z igły widły!Pojedziemy na mecze wyjazdowe i spuścimy kolegom łomot.
0
Haitimania? Polska-Haiti7:0 MŚ 1974:)
0
Leo nie może bez przerwy się pojedynkować,krzyżować miecze.Musi troszku odpocząć i przystopowaćSezon długi i wyczerpujący.
0
Miki,jeszcze się dobrze nie obudziłeś,a już robisz pogrzeb!
0
Może pogrążam się w marzeniach,ale czuję,że te mecze będą dobrym pokarmem duchowym-dla naszych serc hehe
0
A tak świetnie grali podczas pretemporady i to z takimi świetnymi drużynami.CR7,to jest jeszcze na wakacjach,a Ramos i Carvajal - kicha.
0
Po wczorajszym meczu realu,to niektórym kibicom madryckim,włosy pobielały hehe.
0
Martino,był pewny sukcesu i bardzo spokojny,ponieważ miał wszystkie atuty w ręku.Cała drużyna zdrowa i do dyspozycji trenera.Martino machnął wróżebną różdżką,a życzenia się urzeczywistniły.Oby tak dalej i będzie pięknie.
0
Fajna pogaducha,ale chyba trza iść w kimono,po dniu pełnych wrażeń:)Barca dzisiaj niczym Olimp!
0
Dla mnie nade wszystko Leo!!!
0
Niczym wagant i bajronista hehe.
0
Może ma zdolności nadprzyrodzone?Kto wie?
0
Tak!Miał pełne 90 minut na medytacje:)W hinduizmie-karma:)
0
Valdes,mógł spokojnie iść do wygódki,taką ma klase piłkarską tudzież spryt i opanowanie:)
0
Nie będę skakał na dwóch łapkach i wchodził bez mydła jak dla mnie MVP meczu,to Valdes!!!
0
Dobrze Miki!Nie bedziemy się obrzucać mięsem:)Cesc i Xavi,to wirtuozi i basta!!!
0
Apel dotarł do adresata,dzięki:)
0
Miki wrócił!Teraz odszczekasz,co mówiłeś o Xavi?
0
Polecam w sex-sxhopie.Najnowszy model chodzi po 4 stówy:)
0
Ja mam dmuchaną lale i nazwałem ją Lola:)Fajna babka,przynajmniej nie gdera...qrwa znowu mecz itd:(
0
A można się i żonką zająć,wszakże udana niedziela:)
0
I na dodatek Leo stosował pressing:)O Leo,to szkoda się rozpisywać,po prostu-geniusz futbolu:)
0
Villa,to urodzony snajper,musi coś utrafić:)
0
A mnie najbardziej szkoda mi było Valdesa?Chłopina smiało mógł iść do domu:)
0
Dobry jest w te klocki,jak Cantona lub V.Jones!