0

Miki!Powiem Ci po dżentelmeńsku,masz rację!Jak Barca grzmoci Madryt,to każde emocje są piękne.

0

Tam to są takie emocje,że bramkarz podaje piłkę do obrońcy?A komentator tak się jara,jakby ktoś bramkę grzmotnął:)Magia!

0

Eeee tam!Lepsi są z Dubai Sport:)To jest dopiero egzaltacja i emocje:)

0

Czuję w tym sezonie...woń zwycięstwa!

0

Jak grał Madryt?Fatalnie.Jedynie Isco pokazał wielką klase(bramka i asysta)

0

Miki!Dzisiaj szukasz awantury,robisz z igły widły!Pojedziemy na mecze wyjazdowe i spuścimy kolegom łomot.

0

Haitimania? Polska-Haiti7:0 MŚ 1974:)

0

Leo nie może bez przerwy się pojedynkować,krzyżować miecze.Musi troszku odpocząć i przystopowaćSezon długi i wyczerpujący.

0

Miki,jeszcze się dobrze nie obudziłeś,a już robisz pogrzeb!

0

Może pogrążam się w marzeniach,ale czuję,że te mecze będą dobrym pokarmem duchowym-dla naszych serc hehe

0

A tak świetnie grali podczas pretemporady i to z takimi świetnymi drużynami.CR7,to jest jeszcze na wakacjach,a Ramos i Carvajal - kicha.

0

Po wczorajszym meczu realu,to niektórym kibicom madryckim,włosy pobielały hehe.

0

Martino,był pewny sukcesu i bardzo spokojny,ponieważ miał wszystkie atuty w ręku.Cała drużyna zdrowa i do dyspozycji trenera.Martino machnął wróżebną różdżką,a życzenia się urzeczywistniły.Oby tak dalej i będzie pięknie.

0

Fajna pogaducha,ale chyba trza iść w kimono,po dniu pełnych wrażeń:)Barca dzisiaj niczym Olimp!

0

Dla mnie nade wszystko Leo!!!

0

Niczym wagant i bajronista hehe.

0

Może ma zdolności nadprzyrodzone?Kto wie?

0

Tak!Miał pełne 90 minut na medytacje:)W hinduizmie-karma:)

0

Valdes,mógł spokojnie iść do wygódki,taką ma klase piłkarską tudzież spryt i opanowanie:)

0

Nie będę skakał na dwóch łapkach i wchodził bez mydła jak dla mnie MVP meczu,to Valdes!!!

0

Dobrze Miki!Nie bedziemy się obrzucać mięsem:)Cesc i Xavi,to wirtuozi i basta!!!

0

Apel dotarł do adresata,dzięki:)

0

Miki wrócił!Teraz odszczekasz,co mówiłeś o Xavi?

0

Polecam w sex-sxhopie.Najnowszy model chodzi po 4 stówy:)

0

Ja mam dmuchaną lale i nazwałem ją Lola:)Fajna babka,przynajmniej nie gdera...qrwa znowu mecz itd:(

0

A można się i żonką zająć,wszakże udana niedziela:)

0

I na dodatek Leo stosował pressing:)O Leo,to szkoda się rozpisywać,po prostu-geniusz futbolu:)

0

Villa,to urodzony snajper,musi coś utrafić:)

0

A mnie najbardziej szkoda mi było Valdesa?Chłopina smiało mógł iść do domu:)

0

Dobry jest w te klocki,jak Cantona lub V.Jones!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?