0

Jeszcze ma seksafere na karku:)

0

Widocznie za mało?...Nie,no bez kitu,tyle to Franck nie jest wart:)

0

Za R10,jak najbardziej jestem na TAK:)

0

Fabs!Mamy podobne marzenia...yo:)

0

łojejku!To My namy tylu zawdników...ja cię kręcę:(

0

Czyli,krótko zwięźle i na temat!Martino wybrał najlepszych z najlepszych...hehe:)

0

Aha,miałeś na myśli Montoye,no to w ostateczności,nie gniewam się:)

0

Miki!Ja Cię nie obrażam nigdy na forum,więc wypraszam sobie...100kg klocka:)

0

Chyba dopiero w styczniu i to w podskokach!

0

Czyli wracamy do punktu wyjścia,Masche i Pique ŚO?

0

17,18 września!

0

Nie ma takiej opcji!...Wszystko kodowane!

0

+LM:)

0

Bezapelacyjnie musi zagrać!Miki na jutrzejszy mecz,to nie widzę w składzie twojego Baniaka?

0

Oby Ci się dobry humorek utrzymał do jutra,do gdz19:)

0

sorka Miki,ale źle przycisnąłem odpowiedzi!

0

Ta odpowiedź jest do Ciebie,mistrzyku troszkę wyżej:)

0

Ma być!Tylko,że w nowej odsłonie,to jest wczorajsza odpowiedź jednego z użytkownków,który tak samo się pytał!

0

Tak,te oczekiwanie na rozpoczęcie La Liga ciągło się w nieskończoność i oczywiście na Leo!

0

Miki,albo program"Nie do wiary".

0

Bale'a z nr11...kiedyś z takim numerem grał Owen hehe!!!

0

Przyjedzie Śląsk Wrocław na mecz z Sevilla,to może się i bramkarz objawi do Barcy(Kelemen lub Gikiewicz)

0

...albo leszcza:)

0

Miki,ale Ty dzisiaj jesteś paradostyczny...hehe:)

0

Posłuchaj Miki kierował się wiekiem Soboty 26lat...tyle samo,co jego idol Leo:)

0

Zubi jest nie do ruszenia...jak Lenin w mausoleum!!!

0

Oj,przydałby się Waldziu Sobota w Barcelonie:)Jak promocja naszego kraju i to na cały świat:)

0

Miki nie pozostało nic innego,jak czekać na eksplozję talentu...Marca Bartry niczym jak u Raphael Varane!

0

Waldziu Sobota najprawdopodobniej odpłynie do Schalke 04 Gelsenkirchen lub Hertha Berlin,klauzula odstępnego 1 mln€:)

0

Jeżeli bym napisał,zamiast walą w Karola,a walą w ch?...to totalna obsuwa:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?