Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze ma seksafere na karku:)
0
Widocznie za mało?...Nie,no bez kitu,tyle to Franck nie jest wart:)
0
Za R10,jak najbardziej jestem na TAK:)
0
Fabs!Mamy podobne marzenia...yo:)
0
łojejku!To My namy tylu zawdników...ja cię kręcę:(
0
Czyli,krótko zwięźle i na temat!Martino wybrał najlepszych z najlepszych...hehe:)
0
Aha,miałeś na myśli Montoye,no to w ostateczności,nie gniewam się:)
0
Miki!Ja Cię nie obrażam nigdy na forum,więc wypraszam sobie...100kg klocka:)
0
Chyba dopiero w styczniu i to w podskokach!
0
Czyli wracamy do punktu wyjścia,Masche i Pique ŚO?
0
17,18 września!
0
Nie ma takiej opcji!...Wszystko kodowane!
0
+LM:)
0
Bezapelacyjnie musi zagrać!Miki na jutrzejszy mecz,to nie widzę w składzie twojego Baniaka?
0
Oby Ci się dobry humorek utrzymał do jutra,do gdz19:)
0
sorka Miki,ale źle przycisnąłem odpowiedzi!
0
Ta odpowiedź jest do Ciebie,mistrzyku troszkę wyżej:)
0
Ma być!Tylko,że w nowej odsłonie,to jest wczorajsza odpowiedź jednego z użytkownków,który tak samo się pytał!
0
Tak,te oczekiwanie na rozpoczęcie La Liga ciągło się w nieskończoność i oczywiście na Leo!
0
Miki,albo program"Nie do wiary".
0
Bale'a z nr11...kiedyś z takim numerem grał Owen hehe!!!
0
Przyjedzie Śląsk Wrocław na mecz z Sevilla,to może się i bramkarz objawi do Barcy(Kelemen lub Gikiewicz)
0
...albo leszcza:)
0
Miki,ale Ty dzisiaj jesteś paradostyczny...hehe:)
0
Posłuchaj Miki kierował się wiekiem Soboty 26lat...tyle samo,co jego idol Leo:)
0
Zubi jest nie do ruszenia...jak Lenin w mausoleum!!!
0
Oj,przydałby się Waldziu Sobota w Barcelonie:)Jak promocja naszego kraju i to na cały świat:)
0
Miki nie pozostało nic innego,jak czekać na eksplozję talentu...Marca Bartry niczym jak u Raphael Varane!
0
Waldziu Sobota najprawdopodobniej odpłynie do Schalke 04 Gelsenkirchen lub Hertha Berlin,klauzula odstępnego 1 mln€:)
0
Jeżeli bym napisał,zamiast walą w Karola,a walą w ch?...to totalna obsuwa:)