0

Tak jedynie McManaman i Beckham,a reszta piach i tyle!

0

Najlepszym piłkarzem BPL,jest David Silva i basta!!!

0

A Bale'a nie odejdzie,bo 1 września ma mecz z...Arsenalem,czyli derby północnego Londynu,a to jest gra o prestiż...hehe.

0

Vicente del Bosque nie powołuje piłkarzy z Madrytu?...bo Go zwolnili z "los blancos"...hehe.

0

Coś Ty!Nie powiem,bo od razu strzał w trąbe:)

0

Co za piękny wiek Waldzia Soboty 26 lat...tyle samo,co Leo hehe:)

0

Odejście Abidala można skwitować w ten sposób?...I jak tu wierzyć lekarzom!!!No,ale jest druga strona medalu tudzież medycyna robi cuda.

0

Nasze spekulacje sprawdzą się już za dwa dni...hehe:)

0

Jeżeli przyjdzie Bale'a,to najprawdopodniej odejdzie Di Maria(PSG)

0

Czyli,fajny kłopot bogactwa ma nasz selekcjoner Martino.Należy życzyć trenerowi i wszyskim fanom Barcy,aby tak było przez cały sezon!

0

Fajny piłkarz był z Marcelo Salasa.Trochę go pamiętam z Juventusu i z repry Chile,ale najbardziej z zawodników Chile,zapamiętałem...Zamorano!A co do Alexisa,to pierwszą jedenastkę ma jak w banku.

0

Jednym słowem,Busi wygryzł Keite i Toure...no dobra,to był sarkazm.Wiem,że Pep zawsze komplementował i doceniał rolę,jaką Seydu spełniał w drużynie.

0

Albo PSG,też żyć i nie umierać...hehe.

0

Kurczę pieczone,żeby tylko Leo był przygotowany na100%.

0

Najgorsze w tym wszystkim jest to,że poszedł kontynuować karierę do...chinoli(Dalian A'erbin),A mógł śmiało grać w najlepszych klubach Europy,a najlepiej we Francji,gdzie zaczynał przygodę z piłką!

0

Dokładniem popieram!Wierzę w Roberto i w jego talent,bezapelacyjnie i basta!!!

0

żebym*

0

Pamiętam jak Pep w ostanim sezonie stawiał na Cuenca,Tello,Thiago.Mecz GD,w pierwszej 11 wychodzi Tello i co?Kicha,dopiero wejście Alexisa i brameczka,a i tak wtopiliśmy 1:2.Pisałem od mojego wejścia na forum,że nie pamiętam ani jednego wybitnego meczu Thiago!Oczywiscie zostałem zbombardowany i zwalcowany!Ale talent ma,ale nie do tego stopnia,żeby za nim tęsknił tudzież pod pociąg rzucił.

0

Miki!Przecież to żart,jak ode mnie:)Walimy sarkazmem i tyle!To jest mało ważne ile kto ma lat 15l lub 50:)Piłka dla wszystich jest jednakowa i nigdy się nie brudzi:)

0

No,prawda jest taka,że wtopili i wynik poszedł w świat:)

0

Tak,tak Miki się ożeni i zapomni o Leo,Guardioli,Martino...Miki kasiorkę będzie trzepał i tylko wspomnienia zostaną,jak był fanem Barcy:)

0

Pep stał przy linii,a kto sadził bramy Mikiuś,no kto?:)

0

Przegrali z Dortmundem,to już nie są najlepsi.

0

Świerczewski?A już myślałem,że chodzi o "Waltera"...a chodzi pewnie o Piotra:)

0

Miki!Kochałeś Leo,a Go zdradziłeś:)...Guardiole też zdradzisz:)

0

Mam 1354 comento?W tym 1354 bez sensu?Trzeba się poprawić..hehe!

0

RPS!Dzięki,ale ciągne wózek,tylko bez taryfy ulgowej:)Macie mnie rąbac ile wlezie,jeżeli palnę głupstwo!!!Nie lubię litości i jest gicio:)

0

RPS!Zapomniałeś dodać +3 bany:)Wcześniej się nie mogłem zalogować,bo szpitalne łóżeczko i kij w oko,zero żalu:)

0

RPS,masz rację,ale rencinka z tytułu ciężkiej choroby!!!

0

Rodowiczka wyskoczyła z piłki i zaśpiewała-fubol,futbol,to piękna gra lala...hehe:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?