0

Nie chcę być nikczemny,ale jak dla mnie zawodnikiem meczu został...Di Maria.A tak w ogóle, to Argentyna ma ekipę,że ho ho:-)

0

Fajna sprawa, no to mamy kłopoty bogactwa w linii ataku i bardzo dobrze.

0

No,no zobaczcie z Bale'a jaki dysyydent i opozycjonista?W końcu niech dojdzie do tego transferu,bo te ciągłe szurum-burum wokół jego osoby,jest już męczące...Najważniejsz wiadomość,to powrót Carlesa i oby Go przestały trapić kontuzje.

0

A tak w ogóle,to trzeba już zapomnieć o meczach z Bayernem,ponieważ ciąży to,jak kotwica:)

0

Pewnie,że trzeba się trochę dystansować,od niektórych spraw,bo człowiek dostałby jobla!

0

Może pogrywa z nami w kulki,ale Miki to kontaminacja humoru z młodością...hehe:)

0

No to jednym słowem,Miki ma przesrane za przeproszeniem:)

0

Miki poproszę Administrację o usunięcie komentarzy,na temat twojej zdrady Leo:)

0

Wszystko przez tych łobuzów,z którymi ciupiesz w piłke:)Jeszcze Cię przekręcą na stronę real,pl:)

0

Od dzisiaj nie jesteś Miki Messi,tylko Miki Alexis:)Kara musi być...za zdradę Leo:)

0

Miki,ale Leo absorbował swoją osobą całą 11 Bayernu,i całą ławkę...rezerwowych:)Ja Leo nigdy nie zdradzę i basta:)

0

Miki zmienił noty i to komu?Leo!...ja cię kręcę:)

0

sorka nie spodziewałem*

0

Miki,to Ty zdradziłeś Leo?...W tak perfidny sposób?Po kim ,jak po kim,ale tego się po Tobie...niespodziewałem:)

0

Powiedzmy,że Neyo był dzisiaj...crackersik:)

0

Ja pamiętam!Jak kropnął,to pajęczynę zerwał...bodajże pod koniec pierwszej połowy?

0

Czyli jednym słowem,jeszcze się sezon nie zaczął,a my mamy aż nadto-awantaż...hehe.

0

Ironia,to piękna sprawa,tylko ją trzeba wyczuć:)

0

Piotr!...ależ dowalił z Benzyną:)

0

Wygrała 2:1 !

0

Sepp Maier i Gordon Banks,często grali w czapeczkach...hehe:)

0

MESSIah Urugwaj wygrał z Japonią 4:2,dwie bramy Forlan!

0

kokota:)

0

Fabs kuźwa być lojalny:)Widzisz jakiegoś Włocha w Barcelonie:)

0

Superos!!!

0

I tak nic nie przebiję samobója?...CR7 w meczu z Granadą...hehe:)

0

Kurza twarz,ale dobry jest Banega!

0

Wszystko spoko:)

0

Cała Brazylia z ostatnich lat/raz szczycie,drugi raz na dnie/

0

Postiga,już myślałem,że mu dowali z liścia albo z bańki:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?