Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie chcę być nikczemny,ale jak dla mnie zawodnikiem meczu został...Di Maria.A tak w ogóle, to Argentyna ma ekipę,że ho ho:-)
0
Fajna sprawa, no to mamy kłopoty bogactwa w linii ataku i bardzo dobrze.
0
No,no zobaczcie z Bale'a jaki dysyydent i opozycjonista?W końcu niech dojdzie do tego transferu,bo te ciągłe szurum-burum wokół jego osoby,jest już męczące...Najważniejsz wiadomość,to powrót Carlesa i oby Go przestały trapić kontuzje.
0
A tak w ogóle,to trzeba już zapomnieć o meczach z Bayernem,ponieważ ciąży to,jak kotwica:)
0
Pewnie,że trzeba się trochę dystansować,od niektórych spraw,bo człowiek dostałby jobla!
0
Może pogrywa z nami w kulki,ale Miki to kontaminacja humoru z młodością...hehe:)
0
No to jednym słowem,Miki ma przesrane za przeproszeniem:)
0
Miki poproszę Administrację o usunięcie komentarzy,na temat twojej zdrady Leo:)
0
Wszystko przez tych łobuzów,z którymi ciupiesz w piłke:)Jeszcze Cię przekręcą na stronę real,pl:)
0
Od dzisiaj nie jesteś Miki Messi,tylko Miki Alexis:)Kara musi być...za zdradę Leo:)
0
Miki,ale Leo absorbował swoją osobą całą 11 Bayernu,i całą ławkę...rezerwowych:)Ja Leo nigdy nie zdradzę i basta:)
0
Miki zmienił noty i to komu?Leo!...ja cię kręcę:)
0
sorka nie spodziewałem*
0
Miki,to Ty zdradziłeś Leo?...W tak perfidny sposób?Po kim ,jak po kim,ale tego się po Tobie...niespodziewałem:)
0
Powiedzmy,że Neyo był dzisiaj...crackersik:)
0
Ja pamiętam!Jak kropnął,to pajęczynę zerwał...bodajże pod koniec pierwszej połowy?
0
Czyli jednym słowem,jeszcze się sezon nie zaczął,a my mamy aż nadto-awantaż...hehe.
0
Ironia,to piękna sprawa,tylko ją trzeba wyczuć:)
0
Piotr!...ależ dowalił z Benzyną:)
0
Wygrała 2:1 !
0
Sepp Maier i Gordon Banks,często grali w czapeczkach...hehe:)
0
MESSIah Urugwaj wygrał z Japonią 4:2,dwie bramy Forlan!
0
kokota:)
0
Fabs kuźwa być lojalny:)Widzisz jakiegoś Włocha w Barcelonie:)
0
Superos!!!
0
I tak nic nie przebiję samobója?...CR7 w meczu z Granadą...hehe:)
0
Kurza twarz,ale dobry jest Banega!
0
Wszystko spoko:)
0
Cała Brazylia z ostatnich lat/raz szczycie,drugi raz na dnie/
0
Postiga,już myślałem,że mu dowali z liścia albo z bańki:)