0

Tak masz racje- Cesc może odejść .A D.Rybołowlew może wykupić całą Barcelone,a My przerzucimy się na Espanyol lub Getafe!!!

0

Nie daj Boże Suareza .Co Ty chcesz ,żeby Leosiowi ucho odgryzł- jak Tyson z Evanderem:)

0

Ale tam będzie kabaret Lopez czy Iker,Varane czy Pepe ,Isco czy Mesut itd.

0

Z Milanem ,to mam świetne wspomnienia i mecz z Liverpoolem :) ha ha

0

"AS" to lepiej niech się wytłumaczy z afery yachtu Albiola ha ha:)

0

Kupienie Isco,Asiera to jeszcze nie powód ,aby trząść portkami .Pożyjemy ,zobaczymy,jak się sprawy potoczą?

0

Mnie się wydaje,że Moyes oferował za Cesca 35 mln?

0

Zobaczycie ,że Kaka będzie jego pupilkiem.,zatem dla Nas,to może dobrze.

0

Ancelott zatrudnił do swojego sztabu syna.Jak się to nazywa?-nepotyzm:)

0

Brawo Xavi,ale na litość boską,dlaczego nie ...Pedro:)

0

Najlepszym agentem na rynku jest?.....Agent "Tomek"

0

Ten od Ewy Farny i Natali Siwiec,nie jest na wakacjach-tylko w więzieniu:)

0

Błagam Was drodzy C(i)ule !Dlaczego zostawiliście w spokoju ulubionego,uwielbianego,ukochanego do hejtowania.....Pedro!

0

Matki bym nigdy nie zabił,ale teściową ......Z miłą chęcią:)

0

Jutro "AS" napisze,na celowniku Barcy -Gorgoń ,Żmuda ,Oślizło.....Vinnie Jones:)

0

Krótko,źwięźle i na temat -Mangala!!!

0

Jak tak dalej pójdzie to zostanie tylko...Usain Bolt -szybki ,zwrotny,wysoki i nie na dopingu:)

0

Najlepsi obrońcy na świecie......To obrońcy O.J.SIMPSONA:)

0

sorka nam*

0

Ten sezon poszedł na słabo.Człowieku weź się zastanów ,co mówisz i co piszesz?Weź książke "Xavi"to wtedy zrozumiesz ,co to jest słaby sezon- gorąco polecam:)

0

Bardzo fajny i przede wszystkim trafne spostrzerzenia.Jak dla mnie trzeba było zostawić S.Keita,gdyżzawodnik ten coby nie mówić-uniwersalny.Jakkolwiek ,by nie pisać ,zgrzędzić ,szukać pozytywów czy błędów,sezonik zapowiada się super ciekawie.Europa zbroi się po zęby,czekam na jakiś wystrzałowy transferek i mam przeczucie ,że do niego dojdzie?

0

Ponoć Saviola ma w kontrakcie ,że jak przyjdzie do Legii ,to ma mieć fryz ,jak D.Ljuboja.....Chyba kolejna plotka??

0

Jest tylko "Czesio"do sprzedania....Miłosz w księgarni:)

0

Dzięki myślałem,że MALCOLM X :)

0

Czegoś tu nie kumam ?Bo mój iloraz inteligencji wynosi4.Kto to jest "blada twarz"Czy to jest Tiger W,Tyson,Ali.Frazier,Foreman?....Who is Who?....A w Barcelonie?...hmmmm

0

Panowie po co się spinać,kto przyjdzie Silva,Luiz ,Mirand itd.W sobote meczyk tudzież "Szpaku"Szpakowski,jak by nie było-kontemplator i kopalnia wiedzy:)

0

MEESIah16 Ale mi dowaliłeś z liścia ....dobre,dobre congratulation:)

0

CoCie boli Zapewne tak piszesz ,bo wróciłeś z ślubu Generała!!!Czas walnąć browca i jest git -majonez:)

0

Kto by nie chciał grać w najlepszej drużynie na świecie?...hmmmm.....Niech pomyśle....Boże już wiem -Thiago Alcantara!!!

0

Ale i tak nikt nie przebije skoku S.HULI na "Vikersund"....sorka ,że nie na temat:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?