Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak masz racje- Cesc może odejść .A D.Rybołowlew może wykupić całą Barcelone,a My przerzucimy się na Espanyol lub Getafe!!!
0
Nie daj Boże Suareza .Co Ty chcesz ,żeby Leosiowi ucho odgryzł- jak Tyson z Evanderem:)
0
Ale tam będzie kabaret Lopez czy Iker,Varane czy Pepe ,Isco czy Mesut itd.
0
Z Milanem ,to mam świetne wspomnienia i mecz z Liverpoolem :) ha ha
0
"AS" to lepiej niech się wytłumaczy z afery yachtu Albiola ha ha:)
0
Kupienie Isco,Asiera to jeszcze nie powód ,aby trząść portkami .Pożyjemy ,zobaczymy,jak się sprawy potoczą?
0
Mnie się wydaje,że Moyes oferował za Cesca 35 mln?
0
Zobaczycie ,że Kaka będzie jego pupilkiem.,zatem dla Nas,to może dobrze.
0
Ancelott zatrudnił do swojego sztabu syna.Jak się to nazywa?-nepotyzm:)
0
Brawo Xavi,ale na litość boską,dlaczego nie ...Pedro:)
0
Najlepszym agentem na rynku jest?.....Agent "Tomek"
0
Ten od Ewy Farny i Natali Siwiec,nie jest na wakacjach-tylko w więzieniu:)
0
Błagam Was drodzy C(i)ule !Dlaczego zostawiliście w spokoju ulubionego,uwielbianego,ukochanego do hejtowania.....Pedro!
0
Matki bym nigdy nie zabił,ale teściową ......Z miłą chęcią:)
0
Jutro "AS" napisze,na celowniku Barcy -Gorgoń ,Żmuda ,Oślizło.....Vinnie Jones:)
0
Krótko,źwięźle i na temat -Mangala!!!
0
Jak tak dalej pójdzie to zostanie tylko...Usain Bolt -szybki ,zwrotny,wysoki i nie na dopingu:)
0
Najlepsi obrońcy na świecie......To obrońcy O.J.SIMPSONA:)
0
sorka nam*
0
Ten sezon poszedł na słabo.Człowieku weź się zastanów ,co mówisz i co piszesz?Weź książke "Xavi"to wtedy zrozumiesz ,co to jest słaby sezon- gorąco polecam:)
0
Bardzo fajny i przede wszystkim trafne spostrzerzenia.Jak dla mnie trzeba było zostawić S.Keita,gdyżzawodnik ten coby nie mówić-uniwersalny.Jakkolwiek ,by nie pisać ,zgrzędzić ,szukać pozytywów czy błędów,sezonik zapowiada się super ciekawie.Europa zbroi się po zęby,czekam na jakiś wystrzałowy transferek i mam przeczucie ,że do niego dojdzie?
0
Ponoć Saviola ma w kontrakcie ,że jak przyjdzie do Legii ,to ma mieć fryz ,jak D.Ljuboja.....Chyba kolejna plotka??
0
Jest tylko "Czesio"do sprzedania....Miłosz w księgarni:)
0
Dzięki myślałem,że MALCOLM X :)
0
Czegoś tu nie kumam ?Bo mój iloraz inteligencji wynosi4.Kto to jest "blada twarz"Czy to jest Tiger W,Tyson,Ali.Frazier,Foreman?....Who is Who?....A w Barcelonie?...hmmmm
0
Panowie po co się spinać,kto przyjdzie Silva,Luiz ,Mirand itd.W sobote meczyk tudzież "Szpaku"Szpakowski,jak by nie było-kontemplator i kopalnia wiedzy:)
0
MEESIah16 Ale mi dowaliłeś z liścia ....dobre,dobre congratulation:)
0
CoCie boli Zapewne tak piszesz ,bo wróciłeś z ślubu Generała!!!Czas walnąć browca i jest git -majonez:)
0
Kto by nie chciał grać w najlepszej drużynie na świecie?...hmmmm.....Niech pomyśle....Boże już wiem -Thiago Alcantara!!!
0
Ale i tak nikt nie przebije skoku S.HULI na "Vikersund"....sorka ,że nie na temat:)