0

Ale się ludzie walcują ,niszczą ,minusują,obrzucają błotem -prawdziwi C(i)ules??...jakby Leo czy Don Andres odchodził....fiksum-dyrdum:(

0

Przez transfer genialnego Thiago,skapnąłem się ,że Polska ma 34. 459mln cule....ja cie kręce

0

Jutro o16 oficjalne wystąpienie D.Tuska -w sprawie transferu Thiago .Najprawdopodobniej zbierze się komisja sejmowa ,w celu zbadania działań Zarządu -A.Rosell and spółka:)....histeria!!

0

Ludzie ,ludziska jakby było mało to D.Rybołowlew kupił Leo za pincet baniek.Walcujcie wszyskich ,dawajcie minusy ,bo zaraz serwer padnie ....ale histeria...ja cie kręce!!

0

Thiago Alcantara do Nascimiento=Mega gwiazda a Edson Arantes de Nascimiento=Pele .Co za zbieżność nazwisk:)

0

Choćbym ciemną szedł doliną ....Bayernu się nie ulęknę.....Amen

1

Leo i Don Andres spôjrz co się dzieje ,większa gwiazda od Was odeszła ..a Wy nic ,ale z Was egoiści i egocentryki.Boże koniec wielkiej Barcy!!!!

1

Jak pod każdym newsem będzie elaborat ,to człowiek w końcu nie będzie wiedział -- gdzie jest Thiago?Bez spinki tudzież sarkazm.

1

Sz.Panie Cochise nie trzeba być absolwentem Yale ,Harvardu Stanford,żeby zrozumieć piłke nożną.Drażnią Pana krótkie wypowiedzi ?Ale całą esencją footbalu są trzy krótkie litery G...O...L a dodawanie np.Norwida .Dali,Monet,Pollock ,Picaso do piłki jak dla mnie =niestrawność .Z całym szacunkiem tępy kibic Barcy:(

1

Człowieku ty musisz jechać ,aż do Londynu,żeby zagrć z Podolskim .Był ostatnio w Orange Sport ...trzeba było go dorwać:)

1

A ja wygrałem w zdrapce trening z Leo i się nie chwalę:)

1

Było "Czterech Jeźdźców Apokalipsy"i piąty bez głowy -Rossel!!

1

Miki to pisze dla ..."Finanancial times"i "AS"!!Jak dla mnie artykuł spoko -loko.Spotkać Pepa i spróbować zrewanżować się Bawarczykom- bezcenne!!

1

No to mamy najlepszego napadziora (Leo),najlepszego pomocnika(Don Andres) i jeszcze Silve??....ja cie kręce:)

1

No nareście jakiś fajny newsik,a nie tylo Thiago ,Thiago ,Thiago.Z glębi serca dzięki Ci Cury:)

1

Tyle kasy za obrońce .Nafta jak rak -zżera piłke.Patrzeć jak za obrońce trzeba będzie płacić ze 100 baniek!

1

Ludzie niech Pedro zostanie w Barcie na wieki!!Przynajmniej jest się na kim wyżywać.....dobra żartowałem:)

1

To co się dzieje w sprawie transferu Thiago,to już kaberton.Zgadza się talent ma gościu nieprzeciętny ale jeżeli chce odejść?Mówi się trudno ,ale życie toczy się dalej.Jeżeli odejdzie?to co mnie to obchodzi ,gdzie będzie grał ,i na jakiej pozycji.Jak dla mnie to może grać np w ping-ponga .Dla mnie się liczą sprawy Barcy,a nie Bayernu!!

1

Z całym szacunkiem dla Valbueny ,ale po co nam następny ...wieżowiec!!ŚO PLEASE!!!

1

Thiago.W końcu zabrałby głos w tej sprawie,co on niemowa ?? ....a zapomniałem,jest na wakacjach?

1

Proszę Państwa o gdz,14 czasu polskiego ,głos w sprawie transferu Thiago -zabierze Miki Messi !!!....nie mogę się doczekać:)

1

No Panie i Panowie jak już Cochise zabrał głos,to czas zwijać żagle.....żartowałem:)

1

Po to ściągali Ceska,żeby zastąpił Generała,i tyle na ten temat.Thiago -mówi się trudno ,droga wolna Życzę mu powodzenia,w końcu to cule:(

1

,Faktycznie oddanie Davida za takie grosze, to zakrwawa na kpine .Z drugiej strony ta pensyjka ,którą klub by musiał płacić.W ogóle to wszystko jest jakieś chore-brak przejrzystości.

1

Każdy myśli ż e Barca ma monopol na 5 tytułów rocznie.Obiektywnie rzecz ujmując , to zeszły sezon nie był najgorszy

1

Ale wy się czepiacie "tego"Tito .TO powiedz kogo widziałbyś w roli trenera kontemplatorze ??tylko bez spinki .

1

Człowieku co ty gadasz ,obrońca i to natychmiast!!!,,, Silva ,Luiz lub Company!!!

1

Bez Peszki? a Super Mario -ten to by napewno coś podpalił:)

1

Ciekawe czy dostali w prezencie ślubnym ...200 żelazek??? ....Wiem ,wiem prezenty oddają na szczytny cel:)

1

Z Podolskim:( a nie z Messim??co to za konkurs bez Leo:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?