DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie! Zasłużony odpoczynek, dla Xaviego mającego średnią obecnie formę. Iniesta na lewą pomoc, Seks na prawą, a Villa na lewe skrzydło póki jest taka możliwość ;)
0
To w końcu Villa, czy Fabregas w pierwszym bo nie czaje juz..
0
vztxpl
Bońka puściłeś? Zjadło ci ogonek, czy nie znasz ortografii?
0
Messialdinho
masz downa, czy naprułeś się Lechem Shandy?
0
Już widzę jak Neymar kręci na skrzydle tego ciotkę Coentrao ;D
0
Messialdinho
Wyp*dalaj spamerze!
0
Czekamy Neymar!
0
Kłamca!
0
0
Szczęsny wcale nie byłby taki zły. Mówcie co chcecie ale jest sprytny i przebojowy, broni sam na sam (Polska Niemcy 2:2). Andres Fernandez z Osasuny też jest całkiem dobry..
0
Ale świetnie komentowali we dwoch Laskowski z Orłowskim GD z 29.11.2010 i od tej pory to moi ulubieni komentatorzy
0
Nine
dzięki. Orłowski też odszedł?
0
ajak03
do słowa "malagi" miałem ci dać minusa, ale jednak plus xDD
0
wachaFCB
dzieki, kurrrrde szkoda. a jak się nazywał ten co komentował z nim na początku sezonu choćby, ten co "r" nie wypowiada??
0
Nie wiecie czy Laskowski komentuje?
0
Bedzie Laskowski komentował?
0
Chyba bimberek nie uleciał jeszcze bo cały czas gadasz od rzeczy ;)
0
Rumba de Barca
przynajmniej beka jest ;) pokazałem kumplom przed chwilą to nie mogli się powstrzymac ze smiechu ;)
0
jeden *
0
Ok. Zawiercia ale kilku znajomych było, nawet jedenastu uciekł i to już 3 razy xDD
0
Koło 20 powinny być ;)
0
Bo na tych co nie mają umiaru czeka ośrodek w Parzymiechach ;)
0
Powód do szpanu jest wtedy jak wypijesz najwięcej z wszystkich co z nimi piłeś i zachowujesz się.
0
A możesz ty dać ;)
0
Dupnąłeś ją co nie? Anal czy nie? ;)
0
I pewnie trafisz na główną ;)
0
Ją pierdziele stary trafiasz na mistrzów ;D
0
Once de gala!
0
fcbarceloniarz2000
woow, serio ? co ty nie powiesz xD
0
cytat z srm.pl