0

Dokładnie! Zasłużony odpoczynek, dla Xaviego mającego średnią obecnie formę. Iniesta na lewą pomoc, Seks na prawą, a Villa na lewe skrzydło póki jest taka możliwość ;)

0

To w końcu Villa, czy Fabregas w pierwszym bo nie czaje juz..

0

vztxpl

Bońka puściłeś? Zjadło ci ogonek, czy nie znasz ortografii?

0

Messialdinho

masz downa, czy naprułeś się Lechem Shandy?

0

Już widzę jak Neymar kręci na skrzydle tego ciotkę Coentrao ;D

0

Messialdinho

Wyp*dalaj spamerze!

0

Czekamy Neymar!

0

Kłamca!

0

0

Szczęsny wcale nie byłby taki zły. Mówcie co chcecie ale jest sprytny i przebojowy, broni sam na sam (Polska Niemcy 2:2). Andres Fernandez z Osasuny też jest całkiem dobry..

0

Ale świetnie komentowali we dwoch Laskowski z Orłowskim GD z 29.11.2010 i od tej pory to moi ulubieni komentatorzy

0

Nine

dzięki. Orłowski też odszedł?

0

ajak03

do słowa "malagi" miałem ci dać minusa, ale jednak plus xDD

0

wachaFCB
dzieki, kurrrrde szkoda. a jak się nazywał ten co komentował z nim na początku sezonu choćby, ten co "r" nie wypowiada??

0

Nie wiecie czy Laskowski komentuje?

0

Bedzie Laskowski komentował?

0

Chyba bimberek nie uleciał jeszcze bo cały czas gadasz od rzeczy ;)

0

Rumba de Barca

przynajmniej beka jest ;) pokazałem kumplom przed chwilą to nie mogli się powstrzymac ze smiechu ;)

0

jeden *

0

Ok. Zawiercia ale kilku znajomych było, nawet jedenastu uciekł i to już 3 razy xDD

0

Koło 20 powinny być ;)

0

Bo na tych co nie mają umiaru czeka ośrodek w Parzymiechach ;)

0

Powód do szpanu jest wtedy jak wypijesz najwięcej z wszystkich co z nimi piłeś i zachowujesz się.

0

A możesz ty dać ;)

0

Dupnąłeś ją co nie? Anal czy nie? ;)

0

I pewnie trafisz na główną ;)

0

Ją pierdziele stary trafiasz na mistrzów ;D

0

Once de gala!

0

fcbarceloniarz2000

woow, serio ? co ty nie powiesz xD

0

cytat z srm.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?