DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3 lewych obrońców....
0
0
zobaczcie maniane na jego blogu :
http://mascheranoprecz.bloog.pl
hahahah xD
0
Kończ waść...
0
Jaa wchodzę sobie spokojnie popołudniu na FCBarca.com, post o Messim i komentarze. Nie zdziwiłem się: Scorpion na pierwszym planie. Chcesz błyszczeć jak Ronaldo w poprzednim, sezonie a "błyszczysz" jak Ronaldo w bieżącym...
0
Scorpion
Dobry jestes, stary. Puyol ma wchodzić na końcówki meczów, Masche nie lubisz, bo codziennie na niego najeżdżasz, to kto ma grać na środku? Bartra? Muniesa? A może Adriano? Zamiast wypisywać pierdoły lepiej spakuj się na jutro do szkoły.
0
12 ma J.Dos Santos to Cristian pewnie dostanie 20 po Afellayu ;)
0
Ahhahah ale mu jadą wszyscy po rajtach xD
0
Scorpion idź już spać bo ci rano gimbus odjedzie..
0
Wiecie co ? Oglądałem dzisiaj filmik The Best of Alexis w Udinese. I o dziwo coś z tego filmiku przeniosło się na mecz!
0
Niemożliwe, nie wystawi Adriano w ataku ;)
0
Na necie pisze że losowanie LM powinno być 14 grudnia, a przecież nie było. O co kaman ?
0
na necie czytałem że losowanie par 1/8 będzie 14 grudnia. dziś jest 16-ty.
0
Zambia ma swoje zdanie. Koleś z ich ligi w ciągu roku strzelił 107 bramek i Messiemu daleko do niego ;) hahahah ale beka ;D tak samo Flamengo i Zico ;)