0

3 lewych obrońców....

0

0

zobaczcie maniane na jego blogu :

http://mascheranoprecz.bloog.pl

hahahah xD

0

Kończ waść...

0

Jaa wchodzę sobie spokojnie popołudniu na FCBarca.com, post o Messim i komentarze. Nie zdziwiłem się: Scorpion na pierwszym planie. Chcesz błyszczeć jak Ronaldo w poprzednim, sezonie a "błyszczysz" jak Ronaldo w bieżącym...

0

Scorpion

Dobry jestes, stary. Puyol ma wchodzić na końcówki meczów, Masche nie lubisz, bo codziennie na niego najeżdżasz, to kto ma grać na środku? Bartra? Muniesa? A może Adriano? Zamiast wypisywać pierdoły lepiej spakuj się na jutro do szkoły.

0

12 ma J.Dos Santos to Cristian pewnie dostanie 20 po Afellayu ;)

0

Ahhahah ale mu jadą wszyscy po rajtach xD

0

Scorpion idź już spać bo ci rano gimbus odjedzie..

0

Wiecie co ? Oglądałem dzisiaj filmik The Best of Alexis w Udinese. I o dziwo coś z tego filmiku przeniosło się na mecz!

0

Niemożliwe, nie wystawi Adriano w ataku ;)

0

Na necie pisze że losowanie LM powinno być 14 grudnia, a przecież nie było. O co kaman ?

0

na necie czytałem że losowanie par 1/8 będzie 14 grudnia. dziś jest 16-ty.

0

Zambia ma swoje zdanie. Koleś z ich ligi w ciągu roku strzelił 107 bramek i Messiemu daleko do niego ;) hahahah ale beka ;D tak samo Flamengo i Zico ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?