O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3799
  • Liczba komentarzy 34
  • Polecenia 95

Komentarze

0

0

I jak zwykle - bez Roniego.

0

Głównie zasady interpunkcji i poprawnej polszczyzny, pomiocie.

0

Nawet nie wiesz ile mam lat, więc swoje przemyślenia zostaw dla siebie i naucz się pisać w języku polskim. Pozdrawiam.

0

Najlepszy strzelec w historii eliminacji? 2004 rok?

Zobacz wszystkie

39

Jak zwykle bez Ronaldinho. Czy ja w ogóle dożyje kiedy on znowu założy koszulkę blaugrana w jakimś meczu charytatywnym? Guardiola? Romario?

16

Boże, w takiej drużynie idzie się zakochać. Gdybym miał wypisywać to co myślę to zeszło by mi do rana. Jestem dumny z bycia fanem tej drużyny. Najlepsza drużyna w historii. VEB!!!!!!!!

7

Ufff, mamy farta...

5

Na Bernabeu pewnie czyszczenie kibli lub inne prace ekshumacyjne. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?