Użytkownik zbanowany
8 marca 2016, 08:28
0
5 marca 2016, 17:32
I jak zwykle - bez Roniego.
5 marca 2016, 13:50
Głównie zasady interpunkcji i poprawnej polszczyzny, pomiocie.
5 marca 2016, 13:49
Nawet nie wiesz ile mam lat, więc swoje przemyślenia zostaw dla siebie i naucz się pisać w języku polskim. Pozdrawiam.
5 marca 2016, 13:05
Najlepszy strzelec w historii eliminacji? 2004 rok?
12 lutego 2016, 14:19
39
Jak zwykle bez Ronaldinho. Czy ja w ogóle dożyje kiedy on znowu założy koszulkę blaugrana w jakimś meczu charytatywnym? Guardiola? Romario?
14 lutego 2016, 23:53
16
Boże, w takiej drużynie idzie się zakochać. Gdybym miał wypisywać to co myślę to zeszło by mi do rana. Jestem dumny z bycia fanem tej drużyny. Najlepsza drużyna w historii. VEB!!!!!!!!
18 lutego 2016, 16:00
15
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-9/12718336_824374647708619_6925976175358565398_n.jpg?oh=1eeb7db6abfa1911e2ef6c8449455018&oe=572DD95B zaorał xd
6 lutego 2016, 12:06
7
Ufff, mamy farta...
5
Na Bernabeu pewnie czyszczenie kibli lub inne prace ekshumacyjne. :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
I jak zwykle - bez Roniego.
0
Głównie zasady interpunkcji i poprawnej polszczyzny, pomiocie.
0
Nawet nie wiesz ile mam lat, więc swoje przemyślenia zostaw dla siebie i naucz się pisać w języku polskim. Pozdrawiam.
0
Najlepszy strzelec w historii eliminacji? 2004 rok?
39
Jak zwykle bez Ronaldinho. Czy ja w ogóle dożyje kiedy on znowu założy koszulkę blaugrana w jakimś meczu charytatywnym? Guardiola? Romario?
16
Boże, w takiej drużynie idzie się zakochać. Gdybym miał wypisywać to co myślę to zeszło by mi do rana. Jestem dumny z bycia fanem tej drużyny. Najlepsza drużyna w historii. VEB!!!!!!!!
15
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-9/12718336_824374647708619_6925976175358565398_n.jpg?oh=1eeb7db6abfa1911e2ef6c8449455018&oe=572DD95B
zaorał xd
7
Ufff, mamy farta...
5
Na Bernabeu pewnie czyszczenie kibli lub inne prace ekshumacyjne. :)