DonEladio
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
I jak zwykle - bez Roniego.
0
Głównie zasady interpunkcji i poprawnej polszczyzny, pomiocie.
0
Nawet nie wiesz ile mam lat, więc swoje przemyślenia zostaw dla siebie i naucz się pisać w języku polskim. Pozdrawiam.
0
Najlepszy strzelec w historii eliminacji? 2004 rok?
0
w dupie. Zacznijmy od tego, że nawet go w składzie nie było 2k8 na euro.
0
Mówi tak bo musi. Lucho dobrze wie, że 12 punktów przewagi nad Realem i 8 nad Atleti to jest przepaść. Ja bym się jeszcze w meczu z Villarreal podstawił aby wyprzedzili Real.
0
A co ze "Stjałą" i ich ponad 100 meczami bez porażki? ;)
0
Mistrz :)))
0
Neymar niech coś sam zagra, a nie tylko wycofuje. Liczę na niego. 1-0 dla Sevilli tym czasem.
0
15
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-9/12718336_824374647708619_6925976175358565398_n.jpg?oh=1eeb7db6abfa1911e2ef6c8449455018&oe=572DD95B
zaorał xd
2
Messi będzie wykonywał, ewentualnie Suarez jeśli będzie grał o złotego buta (a gra).
0
Niech żebra więcej, a klub ma problemy. ;)
0
No ta, bo trzebia więcej hajsu wyżebrać.
0
Jak dobitnie jest pokazane, że statystyki potrafią kłamać :))
0
Chodzi o to, że Suarez jak żarłokiem i tyle wpierdziela, że bania mała xdd
16
Boże, w takiej drużynie idzie się zakochać. Gdybym miał wypisywać to co myślę to zeszło by mi do rana. Jestem dumny z bycia fanem tej drużyny. Najlepsza drużyna w historii. VEB!!!!!!!!
0
Tak z innej beczki. Nie wiem jak my to zrobimy, dawajmy pod stołem Juventusowi za niesprzedawanie Dybali. Niech sobie tam chłopak gra, a jak Suarez dobije do 31/32 lat to go ściągniemy. Ten gościu jest świetny. Razem z Messim rozpier*olą finały w Rosji, zapamiętajcie ten post. Ten gościu będzie rywalizował z Neymarem w złotej piłce. Z całego serca życzę jemu i Juventusowi finału (i ewentualnej porażki w nim z Barcą) :DD
0
40% kibiców na stadionie to turyści z całego świata. około 10% to prawdziwi ultrasi.
4
Dajesz Johan, jak z Realem! 5:0! :)
0
0 zysku, kompletnie? dziwne...
2
Gimnazjum już skończyłem drogi kolego. Jednak jakże popularne w polskim społeczeństwie jest okrzyknięcie człowieka gimbusem, kiedy ma odmienne zdanie niż ty. Sprzedaż Adriano, Vermy i Sandro da nam kasę na transfery + mamy praktycznie w 90% wygrane dwa trofea: ligę i puchar króla.
3
Mathieu to pewny i dynamiczny zmiennik. Bardziej obstawiałbym sprzedaż Verminatora. ;)
1
W życiu. 30 letni samolub, za jakieś 50 milionów ma iść na ławę? Bo wątpię, że zastąpi Lio...
0
Suarez powinien zakończyć karierę u nas. Sprzedać Rakiticia i kupić Pogbę, który jest tylko jego ulepszoną wersją. Ew. dać rakiticia w rozliczeniu za transfer. Sprzedać Verme i Douglasa i kupić Marquinhosa. Bartra na wypożyczenie i jeśli nic nie pokaże to również na sprzedaż. I tak dostawał za dużo szans.
5
Na Bernabeu pewnie czyszczenie kibli lub inne prace ekshumacyjne. :)
39
Jak zwykle bez Ronaldinho. Czy ja w ogóle dożyje kiedy on znowu założy koszulkę blaugrana w jakimś meczu charytatywnym? Guardiola? Romario?
0
Barça Line-up: Bravo, Alves, Pique,Mascherano, Alba, Rakitic, Roberto,Iniesta, Messi, Suárez, Neymar
0
Jeżeli żąda kwot, które mają wstrząsnąć całym klubem, gospodarką, to niech odchodzi. Nikt nie jest ponad klubem, a jeśli ma się zamiar grać dla kasy, a nie z pasji i miłości do najlepszej drużyny świata to nieopodal leży Madryt, trochę dalej bo na północ Paryż i oba Manchestery. Jest świetny, na pewno w przyszłości będzie najlepszy na świecie, ale moim zdaniem jest najemnikiem.