O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 99
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Mourinho-Guardiola

Rożnica kolosalna. Guardiola pokazuje jak można być dobrym trenerem, nie obrażając przy tym innych ludzi, jak należy szanować przeciwnika. Z resztą myślę, że tak samo działa to w sytuacji CR vs Messi.

Mourinho i Ronaldo vs Messi i Guardiola=pycha,cwaniactwo,brak szacunku vs skromność, szzacunek do rywala.

0

Stary wszystkiego najlepszego dla kiibcow REALU i dla NAS. Nie widze ,iter ale wszystkiego najlepszego!

0

Lektury szły mi tragicznie. 20 stron i nie mogłem. Książkę Andresa w 2.5h bodajże ;d

0

Się rozpisałem, ale chyba nie warto nawet tyle słów o tym gościu.

No nie słyszałem o tym z Messim :D

0

I jego klasa wyszłaby teraz z Interem jakby został i próbował powtórzyć sukces. Podejrzewam, że wyniki nie byłyby dużo lepsze niż Benitez.

Zobacz wszystkie

0

Nie za wcześnie na życzenia? ;D

Co do meczu to ja się na przykład w ogóle nie przejąłem wynikiem Rozumiem jakby to była liga i strata dwóch punktów, ale to jest dwumecz. Podkreślam , że nawet każdy bramkowy remis daje nam awans także nie ma co nawet myśleć o wczorajszym meczu. Jak dla mnie w Bilbao zobaczymy jakieś 4-0 dla Barcelony. Życzeń jeszcze nie składam jutro złoże ;)

0

A no i dzięki za wasze życzonka ;)

0

Po prostu żywa legenda.Człowiek który zawsze będzie kojarzony ze wspaniałymi występami w Realu czy też w reprezentacji Francji.Jeden z najlepszych piłkarzy świata a stwierdzenie mrowisa to jest właśnie to czym Zidane nigdy nie był, dlatego zyskał szacunek na całym swiecie.

0

Dobra Arsenal nie jest potega pilkarska. Jest na poziomie klubow z Ekstraklasy. Z Barcelona zremisowali przypadkowo trenerem zupelnie przez przypadek jest jeden z najbardziej cenionych szkoleniowcow na swiecie i w ogole w lidze angielskiej zajac miejsce nizej nic 1-3 jest porazka. Przyznaje wam racje tylko blagam nie osmieszajcie sie juz piszac komenty ze Arsenal jest slaby...

0

Ale mnie to wkur... Sneijder z klubem zdobyl potrojna korone bodajze i nawet jak zdobedzie mistrzostwo swiata TO BEDZIE MIAL ZA TO NAGRODE W POSTACI MEDALU I PUCHARU tak samo w lidze i lm na koniec poniewaz to sa nagrody dla calej druzyny bo sam by tego nie wygral! A zlota pilka jest przyznawana dla najlepszego zawodnika A NIE DLA NAJLEPSZEJ DRUZYNY dlatego wygra messi lecz nie z taka duza przewaga jak rok temu poniewaz jako gracz nie ma sobie rownych w tym sezonie jak i w poprzednim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?