0

Mourinho-Guardiola

Rożnica kolosalna. Guardiola pokazuje jak można być dobrym trenerem, nie obrażając przy tym innych ludzi, jak należy szanować przeciwnika. Z resztą myślę, że tak samo działa to w sytuacji CR vs Messi.

Mourinho i Ronaldo vs Messi i Guardiola=pycha,cwaniactwo,brak szacunku vs skromność, szzacunek do rywala.

0

Stary wszystkiego najlepszego dla kiibcow REALU i dla NAS. Nie widze ,iter ale wszystkiego najlepszego!

0

Lektury szły mi tragicznie. 20 stron i nie mogłem. Książkę Andresa w 2.5h bodajże ;d

0

Się rozpisałem, ale chyba nie warto nawet tyle słów o tym gościu.

No nie słyszałem o tym z Messim :D

0

I jego klasa wyszłaby teraz z Interem jakby został i próbował powtórzyć sukces. Podejrzewam, że wyniki nie byłyby dużo lepsze niż Benitez.

0

Ja już powiedziałem, że dla mnie na pewno nie jest najlepszym trenerem i nigdy raczej nie będzie. Wygrał z Interem fakt ale sztuką jest prowadzić ten sam klub kilka lat tak jak Ferguson i Wenger a nie co 2 lata zmieniać klub za klubem. W pierwszej piątce trenerów najlepszych może i jest ale na podium też raczej nie. Tyle ode mnie na temat tego pana. Co do jego zachowania chyba nie trzeba się wypowiadać, obraża ludzi po kolei, a miły jest tylko dla tych z którymi obecnie gra.

0

Ciekawe rozwiązanie ;D

0

Jest ktoś jeszcze kto nie poszedł na sylwester i siedzi w domu? ;D Czy jestem sam w tym roku? ;D

0

Sneijder i Forlan Oo

Przypominam, że 2010 kończy się w 31 grudnia a nie po mundialu. Jezeli ci dwaj panowie w 11 roku no to od razu trzeba wliczać dwóch zmienników dla nich ;)

0

Chyba po raz pierwszy będę cieszył się jak się nie odbędzie:) A wszystko po to, że Messi wróci i jednak zagra z Levante wtedy ;)

0

nieprzeciętne*

0

Jest takie zdanie, że " na szacunek trzeba sobie zasłużyć u ludzi" i naprawdę darujcie sobie słowa, żeby mieć do każdego szacunek bo jeżeli ten gość jak przegrywa zachowuje się poniżej poziomu to dlaczego ktoś ma zachowywać się w stosunku do niego fair. Umiejętności na pewno nie przeciętne ale niestety zachowanie... Mógłbym przytoczyć tu 20 przykładów na jego "frajerskie" zachowanie, ale po co? Każdy widzi jak jest.

0

A czego się spodziewaliście? Pepe jakby powiedział, że Messi jest lepszy od Ronaldo to chyba wtedy jakby wiedział, że jutro odejdzie z Realu. Każdy od nas powie ze Messi jest lepszy a od nich ze Ronaldo dlatego liczą się opinie ludzi neutralnych a w tych Messi miażdży tego pana więc odpowiedź jest jedna.

0

Nie zapominajcie jest jeszcze Joe Hart. Młody utalentowany, już znalazł miejsce w podstawowej 11 reprezentacji Anglii i zapowiada się naprawdę obiecująco.

0

No jak według Ciebie Ibra się zmarnował to gratuluję. Prędzej Barcelonę on marnował jak u nas był.

0

Zaraz jego komentarz będzie usunięty;) Szkoda tylko, bo myślałem, że aby kibice Realu używają takiego języka i argumentów typu" ciota".

0

Gadacie tak jakby to 1 osoba wybierała zwycięzce.... Było głosowanie i tyle w temacie.

0

Dodano: 2010-12-25 12:15:51, autor: tatarata

"szkoda go zmarnuje się:( "

Dodano: 2010-12-25 22:41:39, autor: kacperfcb

"tatarata

To nie Real Madryt ;) "

Best riposta ;) Chłop już do każdego newsa spamuje żeby kogoś zaczepić, ale ta odpowiedź chyba go zabiła ;D

0

A ja powiem Messi. Za tamten i ten fenomenalny sezon.

0

Również dokładam się do życzeń! Miejmy nadzieję, że będzie to wspaniały rok także dla nas jako kibiców co za tym idzie wspaniały także dla FC Barcelony ;) Życzę także wesołych świąt wszystkim ludziom czytającym ten serwis. Dziś nie ma podziału na Real i Barcelonę ;)

0

A no i dzięki za wasze życzonka ;)

0

Nie za wcześnie na życzenia? ;D

Co do meczu to ja się na przykład w ogóle nie przejąłem wynikiem Rozumiem jakby to była liga i strata dwóch punktów, ale to jest dwumecz. Podkreślam , że nawet każdy bramkowy remis daje nam awans także nie ma co nawet myśleć o wczorajszym meczu. Jak dla mnie w Bilbao zobaczymy jakieś 4-0 dla Barcelony. Życzeń jeszcze nie składam jutro złoże ;)

0

problemu i dałaby*

0

Pozytywne jest to, że każdy bramkowy remis daje nam awans. Myślę, że nie będzie problemy, aczkolwiek wygrana wczoraj dała by większy spokój w rewanżu .

0

Panowie jak znajdziecie na necie mecz co nie tnie to prosze o link ;) Z góry dzięki.

0

Na stronie uefa pisze jasno Messi 6 goli i jedna asysta. I to jest na pewno prawda. Na goal.com szukałem asyst z La Liga i znalazłem na 14 meczy 17 goli i 12 asyst ale w rubryce LM pisze że ma 8 goli i 2 asysty czyli brednie, a więc nie jest wiarygodne na 100%, że ma 12 asyst. LM jest pewna La Liga pozostaje zagadką.

0

Artykuł pisałem ze strony sport.es także myślę , że ma 9 aczkolwiek 9 w lidze. Łącznie może ma 12 z LM i pucharem, nie wiem. Sam poszukuje strony aby sprawdzać dokładnie asysty w tym sezonie ale jak na razie nie znalazłem ;)

0

Xavi10200

Ja już książkę przeczytałem i gorąco polecam. Co do przesyłki to myślę, że spokojnie zapłacisz tylko raz za dwie książki.

0

O ile się nie mylę Messi bilans:

14 meczy: 17 goli 9 asyst w Primera Division

Nie możliwe, nie da się!

6 meczy: 6 goli w LM o asystach nie mam niestety źródła informacji ale myślę, że też coś ma.

Niewiarygodne po prostu.

0

LMessi1995

Na jakim kanale to będzie leciało skoro w programie się znajduję? Bo nie mogę znaleźć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?