0

messi0192

Nie wprowadzaj w błąd jak nie jesteś pewny informacji. Mecz leci na C+ Sport, a nie Sport 2.

0

O kilka enterów za mało no nie? Bo się cały tekst zlewa ze sobą ;(

0

Porazka z Hercules i remis ( ktory mozna nazwac porazka) z Mallorca u siebie.. kkkkk " Nic sie nie dzieje to dopiero poczatek sezonu"- pzdr! Cos jest nie tak i to ewidentnie widac a jak przyjda te mecze na ktore potrzeba 100% mozliwosci ( Real i pozniejsza faza LM) to wtedy powie sie ze spokojnie? Naprawde nie wiem co jest te sytuacje ktorych nie wykorzystuja....Jezeli bedzxie tak dalej to zabraknie nawet na 2 miejsce w lidze a Real zaczyna grac. Ogladalem mecz z Deportivo ( 6-1 ) i powiem ze az chcialo mi sie ogladac tak grajacy Real. Prostopadle podania, dobrze zorganizowana gra a transfer Di Mari to prawdziwy strzal w 10. Chlopak jest swietny napedza akcje caej ofen sywy i mozna smialo powiedziec ze na ta chwile przycmil swoja postawa nawet samego CR. Ozil takze wspaniale wkonponowal sie w zespol dlatego tak dalej grajaca Barca z taka skutecznoscia moze zapomniec o PD i LM i naprawde komenty ze to dopiero poczatek sezonu sa tu nie na miejscu bo nie jest to 1 czy 2 mecz.

0

Real zremisowal 0:0 ;)

0

"Ja wolę wygraną 1-0 malym nakładem sił zeby za 3 dni z Bilbao miec energię niż zeby grac z takim Gijon na maksa." Jakby mozna bylo sobie tak wolec to kazdy wygrywalby 1;0 zeby miec sile na kolejny mecz. Tylko czy 1;0 strzelone na poczatku meczu wystarczy do konca? Dzis wystarczylo innym razem nie wystarczy i strata 2 pkt x pare takich meczy i mozna zapomniec o mistrzostwie.1;0 z takim rywalem u siebie na pewno nie dowodzi oszczedzania energii... W weekend dopiero bedzie ciezko na terenie przeciwnika lepszego niz Gijon. Jak juz mowilem bez Messiego nie idzie. Nawet gdy Messi gra a mu nie idzie to tez Barca ma problemy, ale w koncu gra opiera sie glownie na nim bo jest najlepszy. Niech szybko wraca bo marnie bedzie.

0

Napisalem ze wierze w druzyne jakbys umial czytac to bys zobaczyl ;( A komenty z bredniami zostaw dla siebie dla swojego dobra.

Kazdy widzi jak prowadzone sa transfery i chyba nie ma co do tego watpliwosci ze bylo "pare" nieporozumien w tym temacie.

0

I powiedzcie czy w LM przy braku Messiego lub Xaviego wygrali by z kims z gornej polki? Dlatego Cesc byl kurna potrzebny i powiem wiecej CZARNO widze ten sezon jeszcze sprzedalismy Ibre kupujac aby Ville. Przemyslcie czy to naprawde wystarczy na PD i LM? Real ma juz wieksza mozliwosc rotacji w skaldzie niz my tam jak komus nie idzie to moze wejsc taki Benzema ktory byl juz skreslony przez wszystkich i strzela gole. No coz bardzo wierzę w drużyne ale bedzie bardzoooo ciezko wygrac w tym sezonie. Jedynie wedlug mnie Messi moze poprowadzic do zwyciestw. Jezeli forma zostanie taka jaka ma to on jest jedyna szansa na wygranie czegos. Oczywiscie nie skreslam Villi i innych ale... No coz zobaczymy co przyniesie czas, ale braki w skladzie widac juz na poczatku sezonu nawet brakuje mi Yaya chociaz go nie lubilem.Ehh transfery ostatnie sa jakies takie...

0

Dobra juz nie ma co sie klocic. To sa standardowe teksty ludzi ktorzy sa byc znani na tym portalu i celowo prowokuja innych aby im odpisywac.

0

Dobra Arsenal nie jest potega pilkarska. Jest na poziomie klubow z Ekstraklasy. Z Barcelona zremisowali przypadkowo trenerem zupelnie przez przypadek jest jeden z najbardziej cenionych szkoleniowcow na swiecie i w ogole w lidze angielskiej zajac miejsce nizej nic 1-3 jest porazka. Przyznaje wam racje tylko blagam nie osmieszajcie sie juz piszac komenty ze Arsenal jest slaby...

0

Polecial jeden reszta nie wiem czemu nie. No na razie nie moge jeszcze usuwac komentow takze nie moge nic z tym zrobic tez. Zglosilem jedynie do moderacji.

0

Juz leca komenty ;)

0

Zgłos komentarz do moderacji a na pewno ktos sie tym zajmie ;)

0

Przypominam, że takie osoby jak pilkarze przewaznie zachowuja kulture osobista szczegolnie jezeli wypowiadaja sie gdzies w mediach i tak sie stalo i tym razem. Co mial powiedziec " Nigdy nie przejde do Realu bo to odwieczny wrog mojego ukochanego klubu" albo " Predzej przestane grac w pilke niz przejde do Realu". Ja wiem wy byscie chcieli takich slow ale to tylko sny bo kazdy czlowieku ktory ma choc troche kultury osobistej wie jak zachowac sie w niektorych sytuacjach. Przypominam ze CR tez wypowiadal sie ze nie wyklucza w przyszlosci gry w Barcelonie. Takze to sa normalne slowa pilkarza ktory ma szacunek dla druzyny przeciwnej.

0

Oj przydalbys sie w tym sezonie juz. Ale nie udalo sie..... Teraz swoje 5 min maja zwolennicy mlodych talentow z Barcy B. Jak na razie nie widze Thiago i Dos Santosa a nawet jak zagraja to niewiele meczy bo nie oszukujmy sie moze dobrze graja ale nie na takim poziomie jaki sie od Barcelony wymaga.

0

Czytałem to własnie 2 min temu na wp.

0

Bardzo potrzebne są takie słowa aby oczyścić tą atmosferę jaka zrobiła się wokół Ujfalusiego. Mam nadzieję, że teraz nie ruszy fala komentów pt. " Ty śmieciu" albo " Specjalnie to zrobiles". Myślę, że Messi bez problemu przyjmie przeprosiny. Ładny gest Ujfalusiego bo zeby zrobic komus krzywde nie trzeba wiele ale zeby przeprosic to trzeba miec "jaja".

0

A może już jesteśmy zapisani?

0

Mecz bez Messiego traci 50% widowiska.

0

Boże jaka panika ludzie opanujcie się bo wstyd... Przypominam, że to co oglądaliśmy to piłka nożna i takie sytuacje się zdarzają. Dziś mówią 15 dni, a jutro będzie miesiąc. Poczekajmy na badania i dopiero będzie można się zamartwiać.

0

No ja mam cyfrę i co mecz Barcy sprawdzam gdzie jest ale powiem Ci, że jeszcze parę dni temu był chyba zapisany na C+Gol.

0

barcelonismo198

Chyba w interesie tej strony jest podawanie dobrych informacji a nasze komentarze niżej to nie czepianie się tylko zwrócenie uwagi aby poprawić informacje na dobre. Nie ma tu żadnej złośliwości i bardzo dobrze, że znalazł się jeszcze ktoś kto wyłapał drobny błąd. Jeżeli jeszcze coś jest źle to piszcie aczkolwiek uważam, że reszta jest dobrze.

0

C+Gol nie transmituje tylko C+Sport 2, tak przynajmniej pisze w programie Canal+.

0

"A dlaczego mają mu dawać bana ? To wolny kraj i każdy pisze co chce jeśli mu się tak podoba to niech pisze mi to nie przeszkadza. Tobie widocznie tak ... ; | "

Kraj może wolny, ale na stronie obowiązują pewne zasady które są spisane w regulaminie i należy ich przestrzegać, a jeżeli ktoś chce sobie popisać "aha" to może śmiało otworzyć Worda na swoim komputerze i pisać do woli.

0

Może i był Eto'o świetny bo przyznam że zacząłem kibicować Barcelonie od przyjścia Henrego i mówię o tym otwarcie to jakoś go nie lubiłem nie wiem czemu, ale dzieki za wszystkie gole ;)

IceMan- banuj takich ludzi jak "gerrit" od razu bo ewidentnie chłopak ma jakiś problem ze sobą...

0

A co ty myslisz ze ja sam sobie te newsy wymyslam? Przepisuje ze stronki a ze taki byl news a pod nim pisalo reszta o Messim w Londynie a taki news juz jest wiec nie chcialem dublowac. Ale spoko ja tu zaczynam dopiero i szanuje twoje slowa bede pamietam zeby takich nie pisac aczkolwiek uwazam ze nie jest az tak bezwartosciowy;) Oczywiscie biore pod uwage krytyke bo jestem tu nowy i chce wiedziec co jest zle ale komenty w twoim stylu "aha." to nie jest zachowanie doroslego czlowieka. Mogles od razu napisac taki koment jak ten teraz i bym przyjal do wiadomosci i luz. Takze dzieki za krytyczne spojrzenie tylko w sposob normalny.

0

Gościu ale kto Cię zmusza do czytania?? Widzę, że tu niektórzy mają poważne problemy ze sobą. Panowie niżej potrafią się zachować inni czytają i nie komentują jak uważają że nie ma co lub że news jest durny. A dzieci zawsze będą płakać ;(

0

A według mnie mamy wspaniały skład oczywiście, ale jeżeli wszyscy grają. Kiedy nie będzie pewnych zawodników Xavi, Iniesta o Messim nie wspominam wtedy według mnie mecze będą męczarnią a w lidze mistrzów każdy zespół to wykorzysta. Dlatego potrzebny był Cesc i jakiś jeszcze zawodnik do tyłu np. decyzja o sprzedaży do Sevilli Caceresa była śmieszna ale... Miejmy nadzieje że skład zagra cały sezon bez większych przerwy poszczególnych zawodników bo inaczej jestem pewny że nie ugramy nic.

0

Jeżeli myślisz że to zabawa to chyba nie oglądałeś tego filmiku. Mina kolesia co dostał jest jednoznaczna. Kolo nie wie o co chodzi. Zabawa to może była ze strony Ibry, ale na pewno nie ze strony tego co dostał.

0

Masz 4 miejsce a nie 15 ;) Twój wynik jest na 4 miejscu a, że ty jesteś na 15 zapisany to tylko na początku bo dużo osób ma tyle samo punktów.

0

Według mnie jak na razie spośród faworytów do Złotej Piłki najlepiej spisuje się Forlan i myślę, że z każdym meczem Atletico jest ona coraz bliżej niego. Po piętach depcze mu Messi (bramka z pierwszy meczu ligowym i reprezentacyjnym) a reszta daleko w tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?