0

Villa da rade w Barcelonie.Nie przypadkowo został królem strzelcow mistrzostw europy a w Valencii tez strzela mnostwo goli.

0

Tak!! Ibra + 5-10 mln za Fabregasa i Yaya zostaje!!!!!

0

Dokladnie w Interze byla gra pod Ibre ktory stal i czekal na pile a tu niestety nie ma ta trzeba sie wysilic bo tutaj nie jest juz gwiazdeczka jak tam.

0

Jezu nie chodzi o bramki ale o ogolna postawe. Co on pokazal w tym sezonie? Stanie na boisku i czekanie na pilke? W Barcelonie nie zrobi kariery pilkarz ktoremu nie chce sie biegac i ktory nie chce podawac pilek!

0

jk 1985 Zgadzam sie z toba.Ibra jest niepotrzebny w Barcelonie.

Muhito- tu nie chodzi o liczbe bramek Ibry ale o styl gry.Villa moze strzelic 10 goli a dac druzynie 2x wiecej niz Ibra.

0

Ibra z calym szacunkiem dla niego ale wolalbym zeby opuscil Camp Nou.Jego gra nie jest nastawiona na gre zespolowa raczej na gre samemu jak to mialo miejsce w Interze.Barca ma juz lidera (messi) a i on wykazuje wieksza chec do gry zespolowej niz Ibra ktory raczej nie zmieni swojej gry.

0

Ludzie uważacie że Fabregas nic nie wniesie do druzyny i wolicie Yaya? Mam nadzieje ze zmieni sie wasz poglad w nowym sezonie.Jezeli dojdzie do skutku transfer Fabregasa to nikt nie bedzie w stanie oprzec sie ofensywie Barcelony,a obrona da rade!

0

Przyda się Fabregas i Villa,a odejście Toure ( o ile w ogole odejdzie) trzeba bedzie zniesc.

0

Jest ten mecz transmitowany na canal+sport3?? Jesli tak to jaki ma ten kanal nr?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?