Dorian
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraśnik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przypomnijcie sobie moj wczorajszy news :Esteban Vigo: Remis nas nie interesuje. Teraz Ci co pisali komenty zeby ten czlowiek zszedl na ziemie , albo przestal marzyc chyba dostali takze lekcje pokory;)
0
Kuba1899
Nie ma żadnej literówki, jest napisane poprawnie tak jak nie sie tylko się tak nadzieję a nie nadzieje.
0
Po prostu żywa legenda.Człowiek który zawsze będzie kojarzony ze wspaniałymi występami w Realu czy też w reprezentacji Francji.Jeden z najlepszych piłkarzy świata a stwierdzenie mrowisa to jest właśnie to czym Zidane nigdy nie był, dlatego zyskał szacunek na całym swiecie.
0
Ja myślę natomiast, że Forlan ma szanse i to duże. Spójrz na to, że na mundialu nie miał do dyspozycji takich piłkarzy jak Hiszpanie (Villa, Iniesta, Xavi, Casillas, a mimo to potrafił strzelić 5 goli i doprowadzić swoją reprezentację do 4 miejsca.W lidze 18 bramek i triumf w lidze europejskiej, gdzie też poprowadził swój klub do pucharu, zdobywając 2 gole w finale.Ma szanse według mnie i jest to największy rywal Messiego i Sneijdera.
0
Rafalx160
Dokładnie. Chyba ten pan zapomniał dodać:Jeśli jest gracz, który może pochwalić się lepszymi osiągnięciami,oczywiście oprócz fenomenalnego Lionela Messiego, przedstawcie mi go"
0
No to przedstawcie mu Lionela.Forlan 2x złoty but, Messi 1x but 1x złota piłka.Forlan król strzelców mundialu, Messi król strzelców Primera Division i ligi mistrzów nie wspominając o dużo większych osiągnięciach typu mistrzostwo Hiszpanii i liga mistrzów superpuchar Hiszpanii.No nie wiem czy Messi nie może pochwalić się lepszymi umiejętnościami.
0
A ja się cieszę, że bukmacherzy tak typują, ale z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że Messi nie zdobędzie tej nagrody.Tak jak ktoś wcześniej napisał, Messi za swoją grę wspaniałą grę otrzyma już nagrody ( złoty but, trofeum pichichi).Na złotą piłkę trzeba chyba ugrać coś z klubem, lub tym roku z reprezentacją.Forlan/Sneijder ktoryś z nich wygra moim zdaniem, ale jestem za Messim nawet jakby nie strzelił tylu goli.
0
Pojawia wam sie fotka tego newsa na stronie glownej?
0
Messi przesadza ;D Ciagle te podcinki,ale piekne sa takie bramki,a Higuain mogl do Messiego zagrac przy 2 golu bylaby 200% bramka a tak zabraklo niewiele,a sam by nie strzelil,ale zdobyl gola wiec nie ma co sie za bardzo czepiac.Szkoda,ze MS dopiero za 4 lata bo chetnie zobaczyłbym taki final Argentyna-Hiszpania.
0
Gdyby nie mundial to Messi byłby bez wątpienia największym faworytem do zdobycia Złotej Piłki,a tak to myślę że walka rozegra się pomiędzy Sneijderem,Iniesta,Forlanem i Casillasem chociaz ten ostatni ma według mnie małe szanse.
0
Dobry pomysł z tą krzyżówką.Niestety nie udało mi się rozwiązać bez pomocy Internetu ;)
0
Jakby Robben wykorzystal 100% sytuacje byloby cienko.A co do Fabregasa to chyba dowod ze jest idealnym kandtdatem do Barcelony.Aby wszedl Hiszpania rozpoczela ostateczna destrukcje :D
0
Ja juz koncze na ten temat.Jak dla mnie nie ma innej opcji zeby Messi nie zdobyl Zlotej Pilki.
0
No tak ale Henry nie strzelal 4 goli w jednym meczu ligi mistrzow i to nie ze srednia druzyna tylko z bardzo dobra.Nigdy tez nie strzelil 34 goli w sezonie aczkolwiek uwazam ze nalezala mu sie zlota pilka minimum 2 razy
0
Zalamala mnie akcja Pedro.Jak mogl tak zagrac? Nie dalo sie tego nie podac do Torresa.Ale mlody jest chcial na przypal bramke strzelic ;D
0
Ale mnie to wkur... Sneijder z klubem zdobyl potrojna korone bodajze i nawet jak zdobedzie mistrzostwo swiata TO BEDZIE MIAL ZA TO NAGRODE W POSTACI MEDALU I PUCHARU tak samo w lidze i lm na koniec poniewaz to sa nagrody dla calej druzyny bo sam by tego nie wygral! A zlota pilka jest przyznawana dla najlepszego zawodnika A NIE DLA NAJLEPSZEJ DRUZYNY dlatego wygra messi lecz nie z taka duza przewaga jak rok temu poniewaz jako gracz nie ma sobie rownych w tym sezonie jak i w poprzednim.
0
To co dokonal Messi w tym sezonie prowadzac Barcelone do tytulu mistrza hiszpanii toczac nieustanna walke z realem nawet nie da sie porownac do ligii wloskiej.Roznica kilku klas.Snejider ma szanse na nagrody na mundialu ( mvp,krol strzelcow no i zloty medal).Zlota Pilka jest nagroda za caly sezon i nie moze przekreslac messiego za to ze dotarl z reprezentacja do cwiercfinalu i przegral ze swietne grajacymi niemcami.
0
Smiech? Za 34 gole w lidze i dojscie do cwiercfinalu ( rozumiem jakby nie wsyzli z grupy) dla Messiego 2 lub 3 miejsce? Zlota Pila dla niego niech Snejider strzeli 34 gole,a mistrzostwa swiata to zupelnie inna bajka.Snejider moze zostac MVP mundialu a nie zdobywca zlotej pilki bez jaj.
0
Kazdy ma prawo do swojej opinii. Juz lepiej niech Ibra zostanie niz przyjdzie ten Robinho.Nie wiem co ludzie w nim widza.A dowodem na jego talent ( a w zasadzie brak) jest wypozyczenie z City.Jezeli nie znajduje miejsca w City to w Barcelonie tym bardziej.
0
"Barça zawsze będzie w moim sercu i jeszcze kiedyś przywdzieję jej koszulkę. Jestem tego pewien. Barça to klub mojego życia".
90% ludzi niestety nabralo sie na skruszona gadke Toure.Mial kaprys zagrac z bratem i rozegrac wszystkie spotkania w sezonie.Jak moze odejsc z Barcy mowiac ze to klub jego zycia? Ludzie pomyslcie troche.
0
No wlasnie bardzo dobrze ze mysla nad defensywa.Ale po co Robinho...z reszta to pewnie plotki i nigdy nie dojdzie do takiego transferu
0
No racja kazdy ma swoje zdanie.Majac Messiego Ville Pedro Bojana Ibre Xaviego Inieste ( mozliwe ze Fabregasa) kupowac jeszcze Robinho? No lekko mowiac jest to idiotyczne moim zdaniem.Niech pomysla nad defensywa.
0
To zaloz sobie klub na podworku nazwij go Fc Barcelona i kup Robinho. Pzdr
0
Tylko nie on.Nie ma sensu wydawac kasy na takiego zawodnika.Pozatym nie mialby miejsca w skladzie.
0
Widze ze sa jeszcze ludzi ktorzy bynajmniej nie sa fanami Yaya.Adan 23 zgadzam sie z toba z reszta mowiel to juz pare razy.Nie ma co sie klocic bo beda ludzie ktorzy lykaja slowa jak kluski.
0
Jak znajde to dam ci znac bo chwilowo nie mam czasu szukac na necie.Co do Yaya Toure: nigdy nie bedziemy zgadzac sie w jego kwestii,polowa ludzi na tym forum albo wiekszosc lubi tego gracza i chocby nie wiem co zrobil bedziecie go bronic slowami typu " odszedl bo nie gram w pierwszym skladzie" " odszedl bo chcial grac z bratem".Ja jestem obojetny wobce Toure i patrze na ta sprawe obiektywnie.Wiadomo jezeli na pilkarza ktorego ja lubie np. Messi ktos mowi cos zlego i nawet jesli jest to prawda zawsze bronie go tak jak wiekszosc ludzi Toure.Dla mnie jest on pilkarzem obojetnym dlatego nie bronie go,staram sie ocenic w sposob realistyczny.Gdyby naprawde Braca byla jego klubem zycia zostalyby i walczyl o pierwszy sklad ( juz to kiedys mowilem).Jego wypowiedzi sa zrozumiale w tej sytuacji ( przecierz nie powie ze odchodzi dla pieniedzy).Nie uwazam go za zlego pilkarza ale jest slowa ze barca to klub jego zycia sa conajmniej nie na miejscu w tej sytuacji.
0
matirx 20
Zgadzam sie 100% z toba. A słowa typu " Braca to klub mojego życia" są typowe dla zawodnika który opuszcza klub. Za pare lat powie tak fanom Man City jak bedzie odchodził.
0
Jesteś szczęśliwy że już nigdy nie osiągniesz nic w lidze mistrzów i zawsze będziesz walczył o 3-4 miejsce w lidze angielskiej?Moze warto by było zostać na nowy sezon i udowodnić że to tobie nalezy sie pierwszy skład.
0
Przestancie gadac ciagle o tym Yaya Toure.Co news polowa komentow typu"Niech Yaya zostanie".Komentujcie to co wiaze sie z newsem a jezeli pojawi sie cos odnosnie Yaya Toure to bedziecie mogli sie wykazac!
0
Czarny20 ma racje.Na roznych przeciwnikow Pep stosuje inne ustawienia,a tylko na papierze sa one takie same.Jezeli mecze sa z przecietnymi druzynami z la liga to moze i graja takim samym ustawieniem ale to tez nie za czesto ale jezeli sa mecze typu real inter lub inny klub z lm pep zawsze zmienia taktyke.W meczu z realem alves nie gral na obronie po zejsciu obroncy cofnal sie do tylu a na przod poszedl Iniesta.Kto by sie spodziewal?