1

O ile jakoś mnie awans prześcieradeł nie rusza bo bylem tego pewien przed meczem o tyle wkurzony bardziej jestem z blusami i tym siwym na ławce

0

No juz slabszych rywali w nastepnej rundzie nie bedzie dla tych spychaczy z madrytu jedyna pociecha..

0

W rewanzu sprobowalbym zagrac coś takiego jak z Milanem(4:0) w 1/8 rok temu. Mianowicie chodzi mi o Messiego grajacego wtedy za Villa ktory robil mu miejsce teraz zrobilby to Sanchez który zamieszanie potrafi robic troche gorzej z wykonczeniem ale do pilek dobrze wychodzi a Messi na prawej badz jak napisalem powyzej za Sanchezem na lewym rzecz jasna Neymar

0

A mi utkwilo cos innego w pamieci a mianowicie minuta ciszy przed meczem . Pamietam jak 4 lata temu w Smolensku stracilismy elite i wtedy na Bernabeu tez byla minuta ciszy tamten mecz wygralismy 2:0 i dzis znow sie udalo pokonac Madryt..

0

No czyli przewidywane sklady sie potwierdzily jak zawsze u nas ;) masakra

0

a martino dalej czeka i potem co znow powie ze jego wina a my kolejne pkt stracimy

0

Zobaczymy co nasz trenejro wymysli na 2 polowe.. to pokaze czy jest cos wart

0

śmieciu do piachu

0

Czekam na trenera ktory przywroci blaska Barcelonie bo napewno martino nim nie jest nie byl i nie bedzie

0

Wstyd i tyle gdzie po mistrza z taka gra

0

Nasz extra trenejro przekombinwal od razu 2 polowe trzeba bylo z FAbsem zaczac i Sanchezem ale to zwykly tchorz

0

0 a nie trener

0

Martino dziekujemy

0

Gdzie sa zmiany Sanchez i Fabregas?

0

Czyli taki jak w Sobote wiekszsc wiedziala oby sie nie powtorzylo bezsensowne klepanie jak z Milanem rok temu w 1/8..

0

Ehh nie wiem co napisać bo już w Sobote po meczu z Vallecano ja i paru użytkowników widziało taki skład . Mam nadzieje ze jednak sie do konca nie potwierdzi a jezeli juz to zagraja lepiej niz kiedykolwiek.

0

Trzeba by bylo zaczac od trenera bo jezeli po raz ktorys wychodzi z Fabsem w ataku zostawia Bartre na lawce ..

0

Mamy nastepne zero na lawce trenerskiej

0

Na co ten martino czeka

0

No i jakie przewidywane sklady podaly MD i Sport takie mamy.. masakra

0

Jakby Martino mial jaja to powinien zejsc Xavi i Messi ale ..

0

Fabregas w ataku,Mascherano w obronie..No to mamy kolejnego genialnego trenera taktyka wszystkich czasów.

0

Pierwsze stracone punkty i 400zł przejebane :) ale jak to mówią niektórzy maja szczęscie

0

BAN!

mod

0

Hmm ja bym sie zastanowil nad nota Pique

0

HENRY i tyle do tematu

0

Mimo wieku imponuje mi 2 graczy Henry i Sylvinho

0

Nie wiem dlaczego Henry nie strzela karnych jak w Arsenalu

0

Tak poza tematem.Wie ktoś kiedy Abidal bedzie gotow do gry??

0

Pięknie kolejne kontuzje z Barcy robi się szpital

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?